320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kolm korda löödi karistuslüük kümme meetrit üle ja lõpuks pani van persie sellise iluduse ristnurka

    Kommentaar


      RVP on SUPER!!!

      Kommentaar


        Ilma Robinita ikka paras divari keskmik. Teisalt on kolm punkti ikkagi kolm punkti. Ja esimesed 20 minutit mängiti paremini kui sel hooajal varem. Hooaja mustrit kasutades oleks loogiline kui kolmapäeval taotaks nüüd see äsjakerkinud enesekindlusealge taas maatasa.

        Kommentaar


          Mulle meeldis Robini kõrval ka Rosicky mäng. Veidi kummaline, et tema välja vahetati.

          Aga kaks asja, mis mäng jälgides mõtesse tuli. Esiteks kas mitte ei räägitud Arteta puhul, et ta on väga hea karistuslöökide andja? Nii palju kui mina teda Arsenali särgis näinud olen, siis enamus tema antud karistuslöögid on ikka väga kehvad olnud. Ja teine küsimus tekkis mängu lõpus antud üleaja suhtes. Et mille eest viis minutit anti? Esimesel poolajal oli minu arvates seisakuid isegi rohkem, kuid esimese poolajale lisati vaid kaks minutit. Puhtalt vahetuste tõttu? Näiteks Prantsusmaal näeb viie minuti lisamist poolaja lõpule ikka ülimalt harva, kui tõesti mingi pikem mänguseisak on olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mulle meeldis Robini kõrval ka Rosicky mäng. Veidi kummaline, et tema välja vahetati.

            Aga kaks asja, mis mäng jälgides mõtesse tuli. Esiteks kas mitte ei räägitud Arteta puhul, et ta on väga hea karistuslöökide andja? Nii palju kui mina teda Arsenali särgis näinud olen, siis enamus tema antud karistuslöögid on ikka väga kehvad olnud.

            Nägin küll ainult teist poolaega, aga nõustun sinuga.
            Lisaks, no mis kuradi pärast on vaja kogu kaitseliin ette võtta ja siis üritada palliga väravasse joosta? Kauglöögi eest saab samuti 1 punkti. Need palliga väravasse jooksmised lõppevad enamasti pasaga. Proovige ka kastist väljast peale lüüa, raisk.
            PS! Sunderland on vaesemehe Man U.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
              mida jenkinson tegi?
              Mõtlesin olukorda, kus ta Richardsonilt (vist) korraliikult keha sai ja Sunderland kiiresse sai, mille tagajärjel poolakas imetõrje tegema pidi. Üldpildis jättis ta ikkagi päris hea mulje ja loodan, et ta ainult enesekindlust juurde kogub.

              Hetkel tundubki kogu meeskonna suurim puudus enesekindluse taha jääma, ühe suure erandiga, kelleks on RvP. Lisaks teeb muret natuke ka rünnakute lõpetamine, aga tähtis on 3 punkti ja enesekindluse kasv riietusruumis.
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Püha müristus, ikka nii raskelt ja närvesöövalt peab ka selline tulemus tulema!

                Algas kõik perfektselt, selle hooaja kiireim värav kaptenilt. Oleks võinud Denniseliku graatsiaga teise kohe järgi panna, kahjuks postid emiraatidel olid tema vastu Gerboue tegi ka paar briljantset liigutust ja siis hukkas täiesti perfektselt ettemängitud koha pealt löögi. Rohkem teda praktiliselt näha ei olnud ka see mäng. Walcott oli ka täiesti anonüümne suuresti kuni lõpuni.

                Ja kuskil 20-25. minuti kandist anti mulle jälle põhjust vana trumm välja tuua ja seda taguda - Arteta + teine lightweight keskväljal on küll brilliant kui meie ründame, aga pressi alla jäädes täiesti kasutu ja väga ohtlik. Ja karistus saabuski ... loomulikult ... endise gunneri Seb Larsoni jalast. Kui on üks asi mis mulle räigelt närvidele käib siis, et miks just meie vastu peab keegi ära lajatama oma elu parima löögi. Perisic, Walker, Larson ... aitab!

                Kokkuvõtvalt võib öelda, et suurem enamus mehi tegi hea mängu. Kapten oli loomulikult MotM, aga eraldi võib veel välja tuua Rosickyt, Songa ja Suurt Peri.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Vaatasin mängu alates 30.minutist ja kahjuks siinmainitud esimest muljetavaldavat 20 minutit ei näinud aga minu tähelepanekud:

                  1) gibbsi ja gervinho kokkumängu ei eksisteeri
                  2) gervinho väljapaistvad võimed on millegipärast pre-seasoni jäänud
                  3) rvp viimase 60 löödud värava hulgas resultatiivset karistuslööki polnud seega lõi Arsenal üle VÄGAVÄGA pika aja karistuslöögist värava! Õnneks oli ilus värav ja RVP oli üldse vääga hea.
                  4) Jenkinson tsenderdab teravalt ja jõuga - täpselt nii nagu peab.
                  5) Song oli täna hea!
                  6) Rosicky on steroide söönud vahepeal - mees suutis nii mõnegi vastasmängija kiirusega seljatada....???!!!!!!!!! Uskumatu. Üldse hea mäng Rosickylt.
                  7) Kahju, et Andrey täna selle superdriblingu pealt väravat ei löönd - ikka naeratuse tõmbab näole sellist asja aegalselt korduses vaatamine.
                  8) Mertesacker on endiselt vääga hea.

                  Kommentaar


                    Pff.

                    3 punkti. Peab võtma ja vinguma ei viitsi hakata. Endalgi tuli täna teise poolaja vaatamisega piirduda. Rusikaid lööks nähtu põhjal kokku Rosicky!, Arshi ja ehk isegi Jenksiga. Unustamata Robinit, mõistagi. Ma sõna otseses mõttes pidin mitu korda ennast kontrollima, et kas mu aju registreeris toimunud tegevuse õigesti kui keskväljal Rosicky särgis vend tegi selliseid asju, mida selle särgi õige omanik pole suutnud teha juba õige mitu aastat. Kui Tomas niimoodi tihedamini mängiks, võiks minu poolest Ramseyle pikema puhkuse anda.

                    Venelane oli ikka päris terav täna, purjetas kohati päris korralikult seal. Teenis oma tänase esitusega kindlasti ühe alustamise ära. Samas võibolla olekski tema hetkel parim utiliseerimine mängu viimases pooltunnis. Muidugi le boss tavatseb teha neid 75 minuti vahetusi mis on natuke vähe siiski.

                    Vahetult enne RvP karistuslööki mõlgutasin just küünilisi mõtteid meie andetutest standardolukordadest, mis olid veel eriti võimendatud sellele eelnenud Santose, Arteta ja Walcotti löögitaolisest asjandustest. Ja nagu tellitud! mis muidugi ei vähenda asjaolu, et kui meile lüüakse umbes 55% väravatest standardolukordadest, siis me ise lööme nendest väravaid umbes 17 korda vähem. Mis on pehmeltöeldes murettekitav.

                    Kommentaar


                      Väga hea meel on. Sunderland mängis, nagu ennustada võis, väga kaitsvat jalgpalli - värava jaoks oli vaja häid sooritusi äärtelt. Walcott oli tüüpiline, kuid õnneks seekord deliveris Gervinho. Song andis häirivaid valesööte kuid oli kaitsvalt väga tasemel - hea mulje jättis. Rosicky ja vahetused mõjusid samuti positiivselt. Kaitsega rahule ei jää, pole kindlust. Per oli hea, Santos meeldis ka, aga indiviididena. Koscelny ajas närvi, sest ei saanud offtrappidega hakkama, Jenkinson väristas jalga. RvP - super!

                      Üldkokkuvõttes positiivne esitus, hea meel.

                      Kommentaar




                        @ 1.49 suck it haters!

                        Lihtsalt sümpaatne inimene, elagu kapten!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kuulge, tahtsin küsida, et kas keegi juhuslikult teab kui palju sealt arsenaldirectist ühe jaki kohaletoomine ka maksab ? Või kuidas seal see värk käib, on kellegil kogemusi ka ?

                          Kommentaar


                            Ahjaa, ning ennem kõigi poolt täitsa mainimata jäänud olukord mille eest Sneezy väärib eraldi esiletõstmist! Täielik supertõrje!

                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Jälgige Rosickyt Larssoni värava ajal http://www.101greatgoals.com/videodi...enal-15559693/

                              Ja Arsenal on saanud uue laatsareti osakonna. Loodetavasti hakkab nüüd naeruväärselt suur vigastuste arv vähenema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                                Jälgige Rosickyt Larssoni värava ajal http://www.101greatgoals.com/videodi...enal-15559693/

                                Ja Arsenal on saanud uue laatsareti osakonna. Loodetavasti hakkab nüüd naeruväärselt suur vigastuste arv vähenema.
                                http://www.arsenal.com/news/news-arc...raining-ground
                                Kaks tilka vett Unitedi mänguga: http://videa.hu/videok/sport/man-u-3...gENjjOlrML2T#b

                                Ning uus keskus on kindlasti abiks, toreda võiku-kurku-naerupahvakuga panustas loomulikult arseblog:

                                arseblog arseblog
                                I just got a press release about Arsenal opening a new medical centre. I assume this is where they'll humanely euthanise Diaby etc.
                                Ning rääkides Aboust siis väidetavalt peaks ta kohe-kohe ka mängukõlbulikuks saama. Sama lugu ka Verminaatoriga, kui midagi halvasti ei lähe siis ehk Chelsea mänguks vajalik lisajõud saabumas nende näol. Loodame parimat, Verm on lihtsalt nii hädavajalik mees meile, et temata me kaugele ei jõua ja Diaby on minu uus lemmik "must lammas" kellele ma see aasta pöialt pihus ekstra hoian. Nicklas va munn ju hülgas ja vedas alt mind
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X