320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ning rääkides Aboust siis
    Mina oma mõtetes olen Abou juba maha kandnud. Ja pean tunnistama, et siinkohal oleks mul Arsene´le ning ka med-staffile halbe ja kurje sõnu, mida öelda. Ma ei oska öelda, mitu korda näiteks Diaby viimasel kolmel hooajal vigastada on saanud (sest mu sõnavaras pole nii suuri numbreid) aga vigastusest tagasitulnuna on Diaby tagasitulekumängus pea alati kohe 90 minutit mängitatud. Niimoodi nad tapsidki meie Ferdinandi!

    Väga kahju muidugi, sest füüsiliste näitajate koha pealt ilmselt väga andekas. Aga kui Diaby peaks kunagi hooaja peale 35-40 mängu suutma ära mängida, siis oleks see minu jaoks pea sama suur üllatus kui Songa arenemine hälvikust jalgpalluriks.

    Kommentaar


      Superuudised, esimene "lahkuja" kirjutas uuele lepingule alla! Vermaeleniga tegu - neile kes ei viitsi linki klikkida.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas erxx Vaata postitust
        Mina oma mõtetes olen Abou juba maha kandnud. Ja pean tunnistama, et siinkohal oleks mul Arsene´le ning ka med-staffile halbe ja kurje sõnu, mida öelda. Ma ei oska öelda, mitu korda näiteks Diaby viimasel kolmel hooajal vigastada on saanud (sest mu sõnavaras pole nii suuri numbreid) aga vigastusest tagasitulnuna on Diaby tagasitulekumängus pea alati kohe 90 minutit mängitatud. Niimoodi nad tapsidki meie Ferdinandi!

        Väga kahju muidugi, sest füüsiliste näitajate koha pealt ilmselt väga andekas. Aga kui Diaby peaks kunagi hooaja peale 35-40 mängu suutma ära mängida, siis oleks see minu jaoks pea sama suur üllatus kui Songa arenemine hälvikust jalgpalluriks.
        Kurjad keeled internetiavarustes sosistavad viimased kuu+, et tema ankle ei parane oodatult ja, et tema karjääri võib põhimõtteliselt maha kanda. Eks varsti on tõehetk käes, sest tõepoolest kui ta ka see hooaeg ei suuda arvestatavat numbrit (ütleme 66-75% allesjäänud mängudest) mänge kaasa teha siis tekib küsimus, miks me teda siin hoiame? Pean tunnistama, et kui meil olid (viimati) head ajad siis Cescide, Sagnade, Hlebide, Flaminide ja teiste kõrval jäi ta tihti varju ja oli tihti nö. "peksupoiss" meie (ja ka minu) jaoks. Lisaks tema viimased vägiteod Bartoni ja Blackpooli vastu ei tõstnud tema populaarsust. Aga samas kui ta oli terve ja mängis 09/10 siis panustas ta päris arvestatavalt (29 mängu PL - 6 väravat, 4 söötu). Puhtalt oma mängijaomaduste poolest on ta imo täpselt mida meie keskväli vajab (suur ja tugev box-to-box mängija) - iseasi kas ta on mentaalselt natuke kasvanud ning kas ta suudab praegusele olukorrale vastavalt oma töövõimet tõsta. Make or break hooaeg tema jaoks imo.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Tubli,Verm! Järgmiseks paluks RVP.

          Kommentaar




            härra, kes vajab kindlasti eraldi äramainimist- pole isiklikult teda kunagi nii heas vormis näinud

            Kommentaar


              Arsenal: Szczesny, Per, Kos, Santos, Jenkinson, Rosicky, Arteta, Song, Van Persie, Walcott, Arshavin

              Kommentaar


                Algselt postitas jukss Vaata postitust
                Arsenal: Szczesny, Per, Kos, Santos, Jenkinson, Rosicky, Arteta, Song, Van Persie, Walcott, Arshavin
                Kuram, peaasi et RvP liigselt nüüd vatti ei saa. Pühapäeval Stoke, seal rohkem tarvis teda. Oleks võinud Chamakhi ikka proovida või Theo keskel ja Gerboue ääres.

                Vahetused ka kirja:

                Bench - Fabianski, Djourou, Ramsey, Gervinho, Chamakh, Coquelin, Benayoun
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Miks härra Oxlade isegi pingile ei saa? Positiivse noodi pealt on muidugi Rosicky algkooseisus, Ramsey asemel.

                  Kommentaar


                    oxlade mängib boltoni vastu karikamängus

                    Kommentaar


                      Mis värk selle Jenkinsoniga on?Peab ta ennast ise siis soomlaseks või inglaseks?
                      Mulle on see arusaamatuks seni jäänud.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Mis värk selle Jenkinsoniga on?Peab ta ennast ise siis soomlaseks või inglaseks?
                        Mulle on see arusaamatuks seni jäänud.
                        Ema on soomlane, Soomes elanud pole ja keelt ei oska. Loodab ikka vist Inglismaa koondisse pääseda ja esialgu vist lükkaks Soome koondise kutse tagasi. Kui on näha, et Inglismaa koondise taset välja ei vea, siis vist läheks põhjanaabrite koondist esindama.
                        Vähemalt nii olen mina aru saanud.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Ema on soomlane, Soomes elanud pole ja keelt ei oska. Loodab ikka vist Inglismaa koondisse pääseda ja esialgu vist lükkaks Soome koondise kutse tagasi. Kui on näha, et Inglismaa koondise taset välja ei vea, siis vist läheks põhjanaabrite koondist esindama.
                          Vähemalt nii olen mina aru saanud.
                          Tänud seletuse eest.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Issand kui kole mäng ja kena tulemus.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              one-nil, to the arsenal

                              Igav-igav oli ka, teine poolaeg vähemalt. Kogu äktsion toimus esimesel ära, terve teine poolaeg muneti ja siis ilus lõpuspurt kus oli näha, et ähvardame ja tuligi kenasti koju 3 punni. Santosele jõudu kosumiseks, kui Gibbs terveks ei saa pühapäevaks. Jubedasti rabistas esimene poolaeg ja teine poolaeg oli keel vestil. Jenkinsonil ilmselt pisike paus ees ootamas - paari nädalaga olemegi oma paremkaitsjad kuhugi ära kaotanud.

                              Laita ei viitsi kedagi, peale Lolcotti, kellele kuluks mõni mäng pingil istumist ära "tänutäheks heade esituste eest". Kiidan kõiki ülejäänuid. Eriti Suurt Peri kes on koguaeg seal kus miskit toimub palliga (Kos oli ka jälle tipptase, Euroopa meeldib talle), ning kaitse põhitõed on saksamaal ka kenasti nii sügavale peakolu sisse tambitud, et ei ole variantigi et mõne naljaka vimpka viskaks a la Song kes hakkab oma kastis driblama.

                              Tublid!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Korralik võrkpall käis kastis, kuid egas siis lisakohtunikud seda nägema juhtu...
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X