320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa koondis MM-iks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Nigel Martyn peaks seda kohta päris uhkelt ohustama. Vähemalt mulle tundub nii.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      #92
      see, et Seaman kunagi hästi mängis, ei tähenda et ta seda ka praegu teeb.. ta on vana, aeglane ja pillab pidevlat...

      I vv ei tohiks ta olla
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #93
        McManaman'i eemalejätmine näib mulle olevat viga, loodetavasti suudab ta siiski veel Erikssoni veenda - muidugi juhul, kui CL-is mänguaega saab. Hargreaves'i tagasivõtmise eest on seevastu hea meel. Täna teatatakse, et Gerrard on jälle vigastatud , nii et tema koha võtab Danny Murphy. Vaadates, kui sagedasti Owen ja Gerrard vigastada saavad, on raske uskuda, et nad mõlemad pikka MM-turniiri tervena vastu peavad. Ja see on juba paha asi...
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #94
          FA ja silmakirjalik moraalitsemine

          kurb oli koondise juures tegelikult ikka Woodgate kojujätmine. Ferdinandiga kokkumänginud mehena oleks ta võinud vabalt olla parim kaitsepaariline Riole. mees kes oma kohtu poolt määratud karistuse on kandnud, peaks tsiviliseeritud riigis saama normaalselt edasi elada. eks oleks saanudki, aga rassism on sealmaal teema, mida on poliitiliselt korrektne kõvasti taunida. persevestid.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #95
            Orginally posted by rohelineKonn

            kurb oli koondise juures tegelikult ikka Woodgate kojujätmine. Ferdinandiga kokkumänginud mehena oleks ta võinud vabalt olla parim kaitsepaariline Riole. mees kes oma kohtu poolt määratud karistuse on kandnud, peaks tsiviliseeritud riigis saama normaalselt edasi elada. eks oleks saanudki, aga rassism on sealmaal teema, mida on poliitiliselt korrektne kõvasti taunida. persevestid.
            Ei saa ülalkõnelejaga nõustuda. Woodgate'i tegu oli piisavalt ränk, et teda MM-ile mitte valida. Sellised mängijad ei sobi minu hinnangul suurturniiril Inglismaad esindama. Pealegi ei arva ma, et tema viimase aja mänguvorm eeldaks koondisse pääsemist.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #96
              Mis puudutab Woodgate'i siis tema mahajätmisel on isegi teatavat loogikat, s.t. et kui fännidele kellele on sarnane kriminaalkaristus määratud, keelati Jaapanisse/Koreasse minek, siis miks peaks mängija puhul erandi tegema. Samas Bowyer, keda isegi kohtu poolt süüdi ei mõistetud, on teine asi.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #97
                vägivaldsete fännide turniirile mittelubamine on motiveeritud sellega, et nad võivad kellegile liiga teha. Vaevalt et härra Woodgate on MM lt kõrvale jäetud, kuna ta endast asiaatidele ohtu kujutab. tegemist on puhtalt poliitilise otsusega. ilmselt kardavad Sven ja Adam ebapopulaarseteks muutuda. rõhutaksin veelkord, et Woodgate on kandnud talle kohtu poolt määratud karistuse ja on ilmselt isegi põhiseadusevastane teda selle eest karistada millegiga, mida kohus vajalikuks ei pidanud. tegemist on olulise põhimõttelise küsimusega.
                paralleele sellisele lähenemisele ei ole eestlastel vaja kaugelt otsida. mina arvan, et jalpall sellest küll midagi ei võida, kui mineviku sigaduste või isikliku antipaatia tõttu koondise uks mõnele mehele (mõnede klubide meestele)suletud on.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #98
                  Orginally posted by rohelineKonn
                  kurb oli koondise juures tegelikult ikka Woodgate kojujätmine. Ferdinandiga kokkumänginud mehena oleks ta võinud vabalt olla parim kaitsepaariline Riole.
                  Rõhk on vales kohas, pigem otsitakse parimat partnerit Campbellile, mitte Riole. Woodgate pole ka (mu meelest) piisavalt hea/kogenud, st. Campbell-Ferdinand või Campbell-Southgate põhikaitsepaariks?

                  Kommentaar


                    #99
                    Soovitan võrrelda Woodgate'i juhtumit Tony Adamsi omaga - kui ma ei eksi, siis viimane sai pärast VANGIS istumist rahulikult koondise eest pelada.

                    Kuradi FA....tõesti ajab närvi...
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Selle kriminaalkaristuse kohta niipalju, et omal ajal m2ngis CCCP-i koonduses Eduard Streltsov, kes oli 7 aastat Siberis kinni istunud. Vend kogus enne ja peale vanglakaristust 39 maav6istlust, milles tagus 25 kolli. Lisaks viis ta oma klubi Moskva Torpeedo kaks korda impeeriumi meistriks ning teenis austava nimetuse "Vene Pele". Muuseas, Torpedo-ZIL-i kodustaadion kannab praegu Streltsovi nime.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Orginally posted by Jaan

                        Orginally posted by vello99


                        Lisaks sellele on tal veel üks teine puudus...
                        Ta on kole?
                        ta on iirlane

                        Kommentaar


                          Orginally posted by eston


                          Ta on kole?

                          ta on iirlane
                          Mina kui moepolitsei jünger, pean esimest siiski tähtsamaks.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Orginally posted by Martin

                            Soovitan võrrelda Woodgate'i juhtumit Tony Adamsi omaga - kui ma ei eksi, siis viimane sai pärast VANGIS istumist rahulikult koondise eest pelada.

                            Kuradi FA....tõesti ajab närvi...
                            Ei saa aru, mis FA-l sellega pistmist on? Koondise koostab ju treener. Pealegi ütles Crozier selge sõnaga, et Woodgate'i juhtumiga ta Erikssonile nina alla ei roni. PFA boss Taylor oli küll tõsiselt pöördes, kuid ega Woodgate veel Campbelli, Rio ja isegi Southgateiga võrdlust välja ei kannata. WC eeldab ikkagi kõva rahvusvahelist kogemust, mis Leedsi mängijal paraku puudub. On the bright side, Martin, vähemalt Mills kutsuti koondisesse :P
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Orginally posted by jyrioo
                              Ei saa aru, mis FA-l sellega pistmist on? Koondise koostab ju treener. Pealegi ütles Crozier selge sõnaga, et Woodgate'i juhtumiga ta Erikssonile nina alla ei roni. PFA boss Taylor oli küll tõsiselt pöördes, kuid ega Woodgate veel Campbelli, Rio ja isegi Southgateiga võrdlust välja ei kannata. WC eeldab ikkagi kõva rahvusvahelist kogemust, mis Leedsi mängijal paraku puudub. On the bright side, Martin, vähemalt Mills kutsuti koondisesse :P
                              FA-l ongi siin just ütlemist - kas lubatakse mängiva või mitte (vt. eelmine kord Alan Smith ning Lee Bowyer, kellel on mängukeeld - kuid kui FA tahaks, siis saaks vaatamata selelel neile loa anda). Ning peale selle oli eelmise nädalal samal hommikul välja imbunud, et Härra Treener oli Woodgate'i oma meeskonda lisanud ning vähemalt Leedsi mängu ajal ei suutnud kommentaatorid seda küll enda teada jätta (nii iga 5 minti järel karjuti hurraa).

                              Õhtuks aga teame mis juhtus. Põhimõtteliselt langeb arvamus selles osas ka kaheks - kas FA survet avaldas või mitte. Minu jaoks muidugi oli põhjus, mille rootslane tõi väga idiootne, kuid see selleks.

                              Mis puutub rahvusvahelisse kogemusse, siis kuidas on mängijal võimalik seda saada ilma sõprusmängudes mängimata eriti kui üks põhikeskkaitsjaid on nt. vigastatud (hetkel Rio siis)?

                              Peale Millsi peaks Bowyer kah koondises olema, kuid viimane sinna kahjuks ei saa.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Peale Millsi peaks Bowyer kah koondises olema, kuid viimane sinna kahjuks ei saa.
                                Jääb mulje, et see on lihtsalt andunud Leedsi toetaja arvamus. Mina võiksin ka pärast 'pooli Roma-mängu küsida, kus kurat on Jamie Carragher? Ta oli osaline kaitseliinis, kes suutis täielikult neutraliseerida Totti, Montella, Delvecchio ja Batistuta. Kas Tema koht ei ole koondises? Aga minu meelest on hea, et Inglismaal on peatreener, kes ei lähtu klubide kildkondlikest huvidest.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X