320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Carabao Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    JOKK jaoks olen sunnitud edaspidi igas postituses tunnistama, et on fänne, kellele lähevad mikihiir ja Euroopa Liiga korda. Mulle ka lähevad, aga alles hilisemas staadiumis, avavoorud tunduvad ressursiraiskamistena. Ei ole ju mõtet taga nutta 2003, kui viimane ja hoopis säravam karikas tuli 2006?
    Miks on ressurusiraiskamine? Ausalt, mängigu täpselt sama tiim nagu mängib Reserve league ja ikka poleks ressursi raiskamine. IMO.

    Kommentaar


      vincenti analüüs on igati tore ja puha, aga fakt on ikkagi see, et too konkreetne Manu seltskond, kes kolmapäeval platsil käis, kaotas ja ühtlasi lõpetas mõneks ajaks oma tegusa hooaja. Sama lugu Arsenali "noorte ja lootustandvatega" ja tõenäoliselt ka Spursi EL-i tarvis mõeldud B-ga. Jah, kui keegi saab vigastada või langeb alavormi, siis võimalik, et keegi neist pääseb põhis platsile. Võimalik, et ei pääse. Võib-olla FA karikas sobiva vastase korral saab ka mängida. Kes teab. Palgalimiiti ei ole ja kui Berbatov, Gibson, Owen, Valencia jne on nõus sel viisil oma karjääri jätkama, kes neid keelata saab.
      Mina tahtsin aga hoopis sinna jõuda, et kas Rooney, Nani ja teiste esindusmeeskonna meeste kasutamine liigakarikas või mõnes teises "mõttetus" karikasarjas ikka tingimata hävitab nende jaoks "oluliste" sarjade hooaja või mitte (Manu lihtsalt näitena). Ma ei oleks selles nii kindel. Võib-olla oleks siis hoopis rohkem kvaliteetseid mänge, rahul fännid, ehk isegi mõni karikas rohkem puhvetikapis.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        vincenti analüüs on igati tore ja puha, aga fakt on ikkagi see, et too konkreetne Manu seltskond, kes kolmapäeval platsil käis, kaotas ja ühtlasi lõpetas mõneks ajaks oma tegusa hooaja. Sama lugu Arsenali "noorte ja lootustandvatega" ja tõenäoliselt ka Spursi EL-i tarvis mõeldud B-ga. Jah, kui keegi saab vigastada või langeb alavormi, siis võimalik, et keegi neist pääseb põhis platsile. Võimalik, et ei pääse. Võib-olla FA karikas sobiva vastase korral saab ka mängida. Kes teab. Palgalimiiti ei ole ja kui Berbatov, Gibson, Owen, Valencia jne on nõus sel viisil oma karjääri jätkama, kes neid keelata saab.
        Mina tahtsin aga hoopis sinna jõuda, et kas Rooney, Nani ja teiste esindusmeeskonna meeste kasutamine liigakarikas või mõnes teises "mõttetus" karikasarjas ikka tingimata hävitab nende jaoks "oluliste" sarjade hooaja või mitte (Manu lihtsalt näitena). Ma ei oleks selles nii kindel. Võib-olla oleks siis hoopis rohkem kvaliteetseid mänge, rahul fännid, ehk isegi mõni karikas rohkem puhvetikapis.
        Noh ma ei tea, hea näide on Lucas ja Liverpool.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Noh ma ei tea, hea näide on Lucas ja Liverpool.
          Et näiteks pühapäeval liigamängus vigastada saamine oleks olnud kuidagi õilsam ja asjakohasem. No ma ei tea. Need mehed saavad palka jalgpalli mängimise eest ja kui nad just vigastatud pole, siis peaksid nad oma põhitööd võistlussarjast hoolimata täie pühendumusega tegema.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Macca, kas sõna "ülekoormus" tähendab Sinu jaoks midagi? Tol hooajal, kui Pool võitis karikatriibli, mängis Carra enamvähem kõik mängud kaasa, neid tuli kokku 58 (sorts: wikipedia). Enamik mängijaid ei pea sellisele koormusele vastu, selleks ei pea isegi Mickey Owen olema. Kaks päeva pärast liigamängu kohe liigakarikat mängida ei ole normaalne, tulemus on käes.
            This.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kaks päeva pärast liigamängu kohe liigakarikat mängida ei ole normaalne, tulemus on käes.
              Ei ole normaalne, igati nõus. Ekstreemne juhtum, mida poleks vaja olnud. Aga laiemalt võttes ma sellesse ülekoormusse väga ei usu. Asi on vast rohkem motivatsioonipuuduses. Kui kõik ümberringi räägivad, mis on oluline ja mis mitte, kaob ka tõsise profi motivatsioon endast parim anda. Kui fännide meelest on ka ok, et klubi kaotab... see ei ole enam normaalne.
              Üldistades: liiga palju on tänapäeval tühja loba ja liiga vähe austust töö ees. Koondises ka ei taheta mängida, haigutatakse ja öeldakse, et on igav ja raske. Võeh.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Et näiteks pühapäeval liigamängus vigastada saamine oleks olnud kuidagi õilsam ja asjakohasem.
                Võta pigem näiteks nii, et kui samasugune kokkupõrge oleks olnud vs Fulham tuleva esmaspäev, siis oleks rohulibled põlvelt maha rapsitud ja edasi joostud nagu noor jumal. Ülekoormus on jah see sõna.
                Ma usun, et 99,9% mängijatest tahab iga mäng platsile joosta mitte pinki nühkida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  too konkreetne Manu seltskond, kes kolmapäeval platsil käis, kaotas ja ühtlasi lõpetas mõneks ajaks oma tegusa hooaja. Sama lugu Arsenali "noorte ja lootustandvatega" ja tõenäoliselt ka Spursi EL-i tarvis mõeldud B-ga.
                  Kui oleks mängitud nanide ja vanpersiede ja bale'idega, siis poleks neil teistel seda hooaega üleüldse olla ju? Oleks see mõttekam? 20 mehega kuhugi aprillini ja kui siis juhtub rohkem vigastusi kallale tulema, astub areenile ilma igasuguse mängupraktikata kaader. Noored aga imegu üldse käppa. Ei näe ma kahjuks küll mitte midagi tarka selles variandis.

                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Üldistades: liiga palju on tänapäeval tühja loba ja liiga vähe austust töö ees. Koondises ka ei taheta mängida, haigutatakse ja öeldakse, et on igav ja raske. Võeh.
                  See paraku kõlab lihtsalt sinu subjektiivse veendumusena, millel igasugune faktiline tagapõhi puudub. No offense.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    See paraku kõlab lihtsalt sinu subjektiivse veendumusena, millel igasugune faktiline tagapõhi puudub. No offense.
                    Jumal hoidku faktide eest. Nendega "mõistlikkuse ristiretke" vastu võidelda ei saa.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Teooriaid ja väiteid võiks lihtsalt püstitada mingitelegi alustele.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Teooriaid ja väiteid võiks lihtsalt püstitada mingitelegi alustele.
                        Jalgpalli saab ka puht emotsionaalselt suhtuda muide. Aga mis koondises mängimisse näituseks puutub, siis vaeste inglaste esitus viimatisel MM-turniiril võib küll kõlvata aluseks väitmaks, et igav ja raske on jalgpalli mängida. Kui ei maksta ja poputata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Jalgpalli saab ka puht emotsionaalselt suhtuda muide. Aga mis koondises mängimisse näituseks puutub, siis vaeste inglaste esitus viimatisel MM-turniiril võib küll kõlvata aluseks väitmaks, et igav ja raske on jalgpalli mängida. Kui ei maksta ja poputata.
                          Või oli just tegu tühjakspigistatud sidruni efektiga?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Jah, Palace ei oska pendlaid lüüa, aga Walesi šotlase Kenny Milleri eksimus oli siiski seeria kõige hirmuäratavam. Aga Cardiff võitis ja Walesi klubide vägiteod jätkuvad. Liigakapis meeskonnal suuri saavutusi pole, küll mängiti mäletatavasti FA kapi finaalis nelja aasta eest. Ja ammusel 1927. aastal võeti Wembley'l karikavõit, klubi ainus. Tookord tegi BBC karikafinaalist esimese raadioülekande, omamoodi märkimisväärne, et eilse Cardiffi triumfi kandis otse üle BBC2.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Liigakapil on mingi imelik uus sponsor, aga see ei tähenda veel, et peaks uue teema tegema. Esimene voor peetud, oli äge - eriti Derby vs Scunthorpe 5:5 lahing. Teises voorus 27. augusti paiku liituvad ka kõrgema jalgpallikultuuri esindajad, eranditult välja arvatud need kõige bossimad.

                              Loos:
                              Aston Villa v Tranmere
                              Burnley v Plymouth
                              Carlisle v Ipswich
                              Coventry v Birmingham
                              Crawley v Bolton
                              Doncaster v Hull
                              Everton v Leyton Orient
                              Gillingham v Middlesbrough
                              Leeds v Oxford
                              Leicester v Burton
                              MK Dons v Blackburn
                              Northampton v Wolves
                              Norwich v Scunthorpe
                              Nottingham Forest v Wigan
                              Preston v Crystal Palace
                              QPR v Walsall
                              Reading v Peterborough
                              Sheffield Wednesday v Fulham
                              Stevenage v Southampton
                              Stoke v Swindon
                              Sunderland v Morecambe
                              Swansea v Barnsley
                              Watford v Bradford
                              Yeovil v West Brom
                              West Ham v Crewe
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Esimene voor peetud, oli äge
                                Tasavägine kah - see oli vist laupäev, kui oli 13 mängu ja neist vaid viies saadi normaalse ajaga ühele poole, ilma et oleks lisaaega ja/või penalteid vaja läinud.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X