320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2010/11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Siin on mingi kihlvekonotor v ?

    Kui nii, siis ma kasutaks võimalust ja veaks kellegagi kasti õlle peale kihla, et Liverpool naaseb nelja hulka. Keegi on huvitatud ?
    Blue Moon on suur kihlveo mees, äkki tema tahab.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Siin on mingi kihlvekonotor v ?

      Kui nii, siis ma kasutaks võimalust ja veaks kellegagi kasti õlle peale kihla, et Liverpool naaseb nelja hulka. Keegi on huvitatud ?
      kohver A.Le.Coq-i ? ma olen 90 % kindel et te ei tule 4 hulka .

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Siin on mingi kihlvekonotor v ?

        Kui nii, siis ma kasutaks võimalust ja veaks kellegagi kasti õlle peale kihla, et Liverpool naaseb nelja hulka. Keegi on huvitatud ?
        selle peale vist julgeks enamus kihla vedada,et ei jõua
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #49
          olen nõus ühe manku fänniga kihla vedama, et manu ei jõua see hooaeg top3 hulka ja city jõuab.

          Kommentaar


            #50
            Optimist nagu ma olen.

            1.Manchester city
            2.Arsenal
            3.Liverpool
            4.Manchester United
            5.Chelsea
            6.Tottenham
            7.Aston Villa
            8.Everton
            9.Fulham
            10.Stoke
            11.Birmingham
            12.Sunderland
            13.Newcastel
            14.Blackburn
            15.Bolton
            16.Wigan
            17.West Ham United
            18.Wolverhampton Wanderers
            19.Blackpool
            20.WBA
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              #51
              Aus kihlvedu (võrsete panustega) oleks vist, et Pool saab/ei saa mingi 5-6 hulka. Igatahes olen nõus kasti õlut küll panutama ja ütlema, et Liverpool 4 hulka ei saa.

              Ise tahaks panustada sellele, et Mänkud ei saa 2 või 3 hulka, aga Maksu ja Munniamet ei lase mul betfairile ligi. Tean jah et saab seadeid näppida ja mida kõike veel, aga meil turvapoliitika vist ei lase ja ei viitsi hetkel jebida ka. Kui keegi ligi saab võiks huvi pärast koefitsiendid siia postitada.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kui keegi ligi saab võiks huvi pärast koefitsiendid siia postitada.

                tuli ära.
                ma ütlen, et blackpool lõpetab kõrgemal kui shity.
                kui sa võidad, teen sulle ühe 0.33se purgi välja, aga kui mina, siis ostad mulle saku õlletehase juunikuu toodangu.

                kamoon, mees.


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                1.Manchester city
                2.Arsenal
                3.Liverpool
                palju sa kirjandil punkte said?
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Optimist nagu ma olen.
                  ei tea mitu punkti, aga 4 vääriline oli see.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    tuli ära.
                    ma ütlen, et blackpool lõpetab kõrgemal kui shity.
                    kui sa võidad, teen sulle ühe 0.33se purgi välja, aga kui mina, siis ostad mulle saku õlletehase juunikuu toodangu.

                    kamoon, mees.
                    Sa tundud siin üks intelligentsemaid inimesi, seega võid oma mõtted mulle potkasti panna. Ma ei saa hetkel aru milles probleem on, kui tahan betfairis oma raha mängu panna.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ise tahaks panustada sellele, et Mänkud ei saa 2 või 3 hulka, aga Maksu ja Munniamet ei lase mul betfairile ligi. Tean jah et saab seadeid näppida ja mida kõike veel, aga meil turvapoliitika vist ei lase ja ei viitsi hetkel jebida ka. Kui keegi ligi saab võiks huvi pärast koefitsiendid siia postitada.
                      Ei saa 2 hulka: 1.98
                      Ei saa 3 hulka: 3.30

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Sa tundud siis üks intelligentsemaid inimesi, seega võid oma mõtted mulle potkasti panna. Ma ei saa hetkel aru milles probleem on, kui tahan betfairis oma raha mängu panna.
                        aitähh komplimendi eest, aga mis ma su postkastist ikka uputan.

                        siinsed betid (betfairis/tribetis või kus iganes on muidugi teine teema) on lihtsalt putyourmoneywhereyourmouthis-kast-kasti-ja-burks-burksi vastu, mitte, et arvutame koefitsendid välja ja siis vaatame, mis saama hakkab. manu-blackpooli puhul ei ole ju nii, et kui manu (pooldaja) võidab, saab ühe õlle ja kui b'pool, siis läheb tolle toetajale 4kasti.
                        ehk et kui keegi uluk ütleb, et manc lõpetab manust ees pool, siis ei koti kedagi, mis koefitsent "tegelikult" on, õlu vahele ja hooaja lõpus on näha, mis asjast saanud on. ka liverpool-neljandaks ning muude bettidega on sama teema. lihtne.

                        peaks üldse mingi eraldi kihlveokontori teema tegema kuskile off-topicusse, seal saaks kõik ühte kohta ja ei risustaks muid asju.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #57
                          Siinsed betid on täpselt nii nagu rahvas omavahel kokku lepib. See burks-burksi vastu on tore, aga et kõik nii peavad kihla vedama kohe? See toimib hästi enamvähem võrdsete võimalustega ürituse juures (noh näiteks Mänku vs Chelsea mäng), või siis Krissu04 või muu idika vastu bettides.

                          EDIT: Aga küsimus Mazzile või kellelegi kes seadust jagab. Et kui me kusagile off-topicusse tõesti teema teema kus omavahel kihlvedusid sõlmime, et siis kes reaalselt meile ninna karata saab ja kuidas karistada?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Siinsed betid on täpselt nii nagu rahvas omavahel kokku lepib. See burks-burksi vastu on tore, aga et kõik nii peavad kihla vedama kohe? See toimib hästi enamvähem võrdsete võimalustega ürituse juures (noh näiteks Mänku vs Chelsea mäng), või siis Krissu04 või muu idika vastu bettides.
                            rahune nüüd maha, ma saan aru, et mänku fännid on sinu jaoks erutavad, aga et kohe nii...

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Siinsed betid on täpselt nii nagu rahvas omavahel kokku lepib. See burks-burksi vastu on tore, aga et kõik nii peavad kihla vedama kohe? See toimib hästi enamvähem võrdsete võimalustega ürituse juures (noh näiteks Mänku vs Chelsea mäng), või siis Krissu04 või muu idika vastu bettides.
                              true that. iga mees enda eest.

                              EDIT: Aga küsimus Mazzile või kellelegi kes seadust jagab. Et kui me kusagile off-topicusse tõesti teema teema kus omavahel kihlvedusid sõlmime, et siis kes reaalselt meile ninna karata saab ja kuidas karistada?

                              kohalik kihlveokontor ad 2010.

                              lisasin sinna ka potentsiaalselt toimiva juhise:
                              Kui seadus sellist topicut ka täisealistel keelama peaks, siis saab alati kasutada kõike-siluvat "mu kass paneb sinu kassiga ühe kasti selle peale, et....". See peaks minu teada toimiv variant olema, KUI normaalne suhtlus kuidagi illegaalne peaks olema.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                                kohver A.Le.Coq-i ? ma olen 90 % kindel et te ei tule 4 hulka .
                                Kast A.Le.Coq-i jah. We have a deal ?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X