320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglismaa Premier League hooaja lõpplahendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    leedsi pärast mures

    Pisut teemast mööda, aga mitte andeksandmatult palju. küsiksin nimelt CL kvalifikatseerumise kohta. Järgmisel hooajal saab PL'ist CL'i 4 võistkonda. Kui aga juhtumisi ManU või LPool´võidab selle hooaja CL, kas siis saavad ingased 5 võistkonda CL või ei? Ning kui CL võitja jääks inglismaal 4 hulgast välja (teoreetiline võimalus, kuid kindlasti kuidagi reguleeritud) kuidas siis CL kohad jaotuvad. Endale nagu meenub, et peaks saama igal juhul 4 + võimalik CL võitja. Aga kindlalt ei mäleta.


    Leedsile oleks see üks teoreetiline võimalus euroopasse saada.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #32
      Originally posted by rohelineKonn

      Pisut teemast mööda, aga mitte andeksandmatult palju. küsiksin nimelt CL kvalifikatseerumise kohta. Järgmisel hooajal saab PL'ist CL'i 4 võistkonda. Kui aga juhtumisi ManU või LPool´võidab selle hooaja CL, kas siis saavad ingased 5 võistkonda CL või ei? Ning kui CL võitja jääks inglismaal 4 hulgast välja (teoreetiline võimalus, kuid kindlasti kuidagi reguleeritud) kuidas siis CL kohad jaotuvad. Endale nagu meenub, et peaks saama igal juhul 4 + võimalik CL võitja. Aga kindlalt ei mäleta.


      Leedsile oleks see üks teoreetiline võimalus euroopasse saada.
      Poolele küsimusele oskan (vist) vastata. Et kui L'Pool või MU CLi võidavad, ei saa inglismaa endale kindlasti viiendat CL kohta, vaid ikka 4. No näiteks saksamaa, kellel oli enne 4 kohta, säilitas peale Bayerni võitu (ka BLi võit mullu) 4 kohta: põhiturniirile 2 (Schalke04 ja Bayern) ja kvalif 3ndasse ringi ka 2 (Dortmund, Bayer Leverkusen). Aga raskem osa küsimusest on see, et kui CLi võitja jääb viiendaks ...

      Kommentaar


        #33
        Originally posted by SleepWalking

        Poolele küsimusele oskan (vist) vastata. Et kui L'Pool või MU CLi võidavad, ei saa inglismaa endale kindlasti viiendat CL kohta, vaid ikka 4. No näiteks saksamaa, kellel oli enne 4 kohta, säilitas peale Bayerni võitu (ka BLi võit mullu) 4 kohta: põhiturniirile 2 (Schalke04 ja Bayern) ja kvalif 3ndasse ringi ka 2 (Dortmund, Bayer Leverkusen). Aga raskem osa küsimusest on see, et kui CLi võitja jääb viiendaks ...
        Ei maksa pead vaevata yliteoreetiliste variantidega. Kas te t6esti m6tlete, et Man Utd v6i Liverpool v6ivad viiendaks kukkuda? Teate palju neil vahe Chelseaga on? V2ga mitu punkti. Ja Leedsil ei ole sellest niiehknaa kottigi asja, kuna nemad j22vad igal juhul kuuendaks.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #34
          Originally posted by Jaan

          Ei maksa pead vaevata ....
          ..... Leedsil ei ole sellest niiehknaa kottigi asja, kuna nemad j22vad igal juhul kuuendaks.
          ülimõttetu vastus. üks vend küsib põhimõttelise küsimuse ja teine lajatab vastuse stiilis "liids on sitt sest seal mängivad rassistid ja seetõttu pole mõtet küsidagi". "pea vaevamine" seevastu ei ole mõttetu tegevus.

          tegelikult ei ole mingi ime kui CL võitev võistkond ei jõua oma liigas nii kõrgele, et järgmisel aastal tänu liigapositsioonile CL saada. eelmisel aastal oli Valencia sellele väga-väga ligidal, kuid mängib sel aastal UEFA Cup'i
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #35
            Originally posted by rohelineKonn

            ülimõttetu vastus. üks vend küsib põhimõttelise küsimuse ja teine lajatab vastuse stiilis "liids on sitt sest seal mängivad rassistid ja seetõttu pole mõtet küsidagi". "pea vaevamine" seevastu ei ole mõttetu tegevus.

            tegelikult ei ole mingi ime kui CL võitev võistkond ei jõua oma liigas nii kõrgele, et järgmisel aastal tänu liigapositsioonile CL saada. eelmisel aastal oli Valencia sellele väga-väga ligidal, kuid mängib sel aastal UEFA Cup'i
            "Leedsile oleks see üks teoreetiline võimalus euroopasse saada."

            See on p6him6tteline kysimus-oletus? P6him6tteliselt, mis juhtuks kui president Bush hakkaks juutide asemel araablaste s6braks?

            Mis viga? Kyyneviili neelasid alla ja nyyd on sitt olla? Kas ma nimetasin Leeds'i m2ngijaid rassistideks? Ma pole seda elu sees teinud, kuna minu arvates oli tegemist tavalise k6rtsukaklusega, kus ohver juhtus lihtsalt teist v2rvi nahaga olema. Kui n6uad, v6in aga ymber m6elda.

            Ja nyyd ytle ausalt - kas sa n2ed reaalset varianti, et Liverpool v6i Man Utd kuidagi viiendaks langevad? Mina mitte. Seega pole m6tet Leeds'il sellele loota.

            Niisiis. Ise hakkasid ajama oma Leedsi juttu ja said minult ausa vastuse ka. 2ra hala.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #36
              Olen üsna veendunud, et Liverpool või ManU ei lange meistrivõistlustel nelja hulgast välja. Pealegi: kas te ei arva, et 4 tiimi ühest riigist on CL-s küllalt mis küllalt? Meistrivõistluse 3.-4. peavad pealegi kvalifikatsiooniringi läbima.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #37
                konna kaitseks

                võib ikkagi öelda, et küsimus on huvitav ja see, et sel hooajal sellist asja juhtuda ei saa, ei tee seda küsimust ebahuvitavamaks.

                Kommentaar


                  #38
                  Mina, kui Leedsi toetaja, vastan siis ka, sest mõned teised siin, on liiga vaenulikult vist meelestatud - ju Ameerika jalgpalli viga

                  Niisiis. Minu teada pole selline variant kahjuks võimali, sest võidetavalt tuli seesama küsimus päevakorda ei kuskil mujal kui hooaeg-paar tagasi Hispaanis, kui Real Madrid ruulis CL-is, kuid koduliigas oli no nii nõrk kui veel nõrk saab olla.

                  Hispaanial oli siis ka neli kohta vist ning deal oleks siis selline - Real saab edasi CL-i oma nt. kaheksandalt kohalt (kus ta vist tollal oli) ning CL-i vähemalt kvalifikatsiooni oleks saanud mitte esimesed neli, vaid esimesed kolm klubi.

                  Neljandaks jäänu oleks pidanud UEFA-ga leppima. Vot.

                  Sihuke asi siis, minule isiklikult tundub nats ebaõiglane, kuid sihuke on juba elu.

                  Peale selle arvan ka, et CL-i finalist peaks saama automaatse koha kvalif. mängudele (Valencia näide sellel aastal - finaalis kaotus, viimasel minutil liigas kukkumine neljandaks, oeh), mitte lootma taas liigakohale.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #39
                    Originally posted by Martin


                    Hispaanial oli siis ka neli kohta vist ning deal oleks siis selline - Real saab edasi CL-i oma nt. kaheksandalt kohalt (kus ta vist tollal oli) ning CL-i vähemalt kvalifikatsiooni oleks saanud mitte esimesed neli, vaid esimesed kolm klubi.

                    Ehk nagu UEFA Ch.League regulations 2001/2002 p. 1.03 ütleb:

                    " At the request of the national association concerned, the UEFA Champions League title-holders may be entered for this competition, as an additional representative of that association, if they have not qualified for the UEFA Champions League via the top domestic league championship. If, in such a case, the title-holders come from an association entitled to enter four teams for the UEFA Champions League, the fourth-placed club in the top domestic league championship has to be entered for the UEFA Cup."

                    s.t. juhul kui manure/liverpool jäävad viiendaks saavad esimesed kolm liigast CL-i ning neljal läheb UEFA-sse.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #40
                      Vaatasin tuleva nädalavahetuse mänge...eeldada on, et üllatusi ei tule. ManU mäng Leicesteriga võib tuua kaasa erilise väravatesaju - juba pooleteise jalaga esiliigas meeskond vaevalt end kokku suudab võtta. Arsenal vist võidab ka jälle. Ise hoian pöialt eelkõige Derby'le ja Ipswichile. Mõlema puhul sooviks Premieri püsimajäämist.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Karta on siiski, et Gregory ei suuda derbyt sopast päästa ja oinad hakkavad järgmine aasta 1divisioni palli taguma.Nimelt on neil ees veel 5 mängu ja needki päris tugevate vastastega-
                        southamptoniga (st.mary's)
                        nufc-ga
                        l'pool-ga
                        leedsi
                        sunderlandiga

                        Kommentaar


                          #42
                          Derbyga on see aasta jokk, nad kukkuvad kindlalt alla. Isiklikult loodan ma, et Arsenal võidab Spursi, siis võib üle aastate jäälle tiitli poole vaadata, kuid lihtne see ei saa olema, erinevalt sinust SleepWalking mina kardan seda eelseisvat kohtumist. Sinu vastusest jääb mulje, et enesekindlad Gunnersid võidavad möödaminnes, mäletad mis juhtus kui sõideti üle Bayerist, järgmine nädal saadi Depo käest haledalt peksa ...... Ma loodan südamest, et ma eksin ja olen loll pessimist

                          Kommentaar


                            #43
                            Originally posted by Dennis
                            Isiklikult loodan ma, et Arsenal võidab Spursi, siis võib üle aastate jäälle tiitli poole vaadata, kuid lihtne see ei saa olema, erinevalt sinust SleepWalking mina kardan seda eelseisvat kohtumist.
                            No siis on põhjust karta (mida ma ikkagi ka kardan), kui Hoddle paneb kõik 10 meest kaitsesse, nagu Derby mullu Highburyl (0-0), sest siis on väga raske palli nende vahelt läbi lüüa. või nagu Lpool mullu, kui oldi samuti 10 mehega kaitses ning siis ühel hetkel pääses Riise üksi läbi ning lõi ära (0-1). kui aga those poor souls from the wrong end of seven sisters road täna vähegi ründavat jalgpalli mängivad, siis probleeme liialt olema ei saa.

                            Kommentaar


                              #44
                              see on vist veic naljakas ja mõni ehk vaatab mind kui lolli aga ma ausaltöeldes loodan et kunagi juhtub nii et CL-i võitja kukuks 1.d-sse........ see olex lihtsalt nii naljakas juhus ............ kui nii võtta siis kui kaugel oli ipswich sellest Uefa Cup-i ta ju sai ainult et kas ta CL-is kuhugi jõudnud oleks a ma tõesti loodan et kunagi nii juhtub......... see olex naljakas ......... väemalt minumeelest

                              Kommentaar


                                #45
                                Üks on selge: kindlad väljakukkujad on Derby ja Leicester, 3ndale kohale ses arvestuses antivõistlevad Bolton, SUnderland, Fulham, Blackburn ja Ipswich.

                                Tiitel läheb jagamisele siis nüüd vaid Manu, Pooli ja Arsenali vahel, NUFC peab olema õnnelik siiski CLi kohaga, mis on minu meelest väga hea saavutus.
                                See kiri siin on all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X