320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Norwich City F.C.

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mcnamara
    replied
    Premieri tuledest pimestatud Todd Cantwell on lõpuks rahunenud ja valmis homme väljakule naasma. Tema, Emi Buendia ja Max Aarons õnnestus esialgu klubis hoida.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Everton maksab Ben Godfrey eest 25 miljonit pluss tulevikulisad. 50 ei ole, mida Bayernilt loodeti, aga abiks ikka. Lööb Maddisoni eest saadu üle. Väga tahaksid minna ka Cantwell ja Buendia, eelmisest mängust jäeti nad kehva suhtumise tõttu kõrvale - eks näe mis homme. Eelmise kahe hooaja sats on varsti laiali jooksnud, ainult vanemad ja vähem võimekad jäävad. Hakatakse uute noortega jälle uut ehitama.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Fännid staadionil nägid Pukki esimest kolli pärast jaanuarikuud ja lõpus ka Placheta viigiväravat. Aga Preston juhtis suurema osa mängust.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Laupäeval lubatakse 1000 fänni Prestoni mängu vaatama. Kolmes liigas tehakse pilootprojekt, Premieris mitte.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Daniel Farke ütles enne hooaja algust, et Norwichi pikk plaan on saada Premieri püsiliikmeks ja Farke kavatseb meeskonna selleni ise aidata.
    Eluterve skepsis ütleb, et sama eesmärk on mitmel teiselgi klubil ja Farke ei pruugi küll nii kaua vastu pidada. Eesmärgi enda suhtes - jee jee!
    Esialgu divar ja hooaja esimeses koosseisus üritavad uued mehed Dowell ja Skipp Pukkit ja Cantwelli ründes aidata ning Lewise kohal alustab kaitses Quintilla.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Jamal Lewis on ametlikult läinud. Paraku ta pole viimane, kes selles aknas läheb.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Lõpuks uus mees ka ründesse. Jordan Hugill, 28, hangiti West Hamist väidetavalt 5 milli eest. Haamrite eest ta peaaegu mänginud pole, ainult laenul divaris. Parimatel hooaegadel divaris 12-13 väravat, nii et nojah. Ehk on sellel tasemel tast väheke kasu.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Oliver Skipp võeti Spursist aastaks laenule. Norwichi kodulehel on praegu kirjas 17 poolkaitsjat, Skipp siis nr 18. Millal lahkumised?

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Iga päev keegi. Täna Kieran Dowell Evertoni hingekirjast, viimati mängis Wiganis, Inglismaa noortekoondistes ka osalenud. Küllap siis ikka müüakse ka.

Leave a comment:

• NuFc
    replied
    Norwich on üleminekute perioodi päris aktiivselt alustanud. Lisaks Bali Mumbale ja Sebastian Sotole ja Arsenali akadeemiast hangitud Matthew Dennis.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Sunderlandist liitus nooruke kaitsja Bali Mumba ja ameerikast ründehakatis Sebastian Soto, kes olla USA noortekoondises mm-il väravaid löönud.
    Fännid nurisevad, et noored ja tundmatud, aga see on praegu Norwichi tee.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Farkel oleks aeg juba sellepärast minna, et ta räägib ajakirjanikele stiilis nagu poleks tal meeskonda mingit usku. Täna jälle - teadsime algusest peale, et ega me vastu ei saa, juba City pink tekitab hirmu jne
    No ei ole selline vend Premieri manager ja divaris ma olen ka üllatunud kui tema alluvuses sügisel hästi hakkab minema.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Buendia mängis Premmis halvasti? Ma väga nende mänge ei ole jälginud. Lihtsalt puhtalt statistika põhjal tegi ta korraliku hooaja.
    Kindlasti oli ta Norwichi koosseisus üks paremaid. Aga siiski ma ootasin veel enamat.

Leave a comment:

• Yattara
    replied
    Buendia mängis Premmis halvasti? Ma väga nende mänge ei ole jälginud. Lihtsalt puhtalt statistika põhjal tegi ta korraliku hooaja.

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nagu Watfordi teemas juba oli, et äkki ennustad ka spetsina, et kes võiksid ja kus uuel hooajal premieris mängida?
    Tõenäoliselt Cantwell, kelle asemele too Poola Gareth Bale (kellegi FB kasutaja sõnastus) hangiti. Kaitsjaid ma arvan pole väga mõtet müüa kui sakslased just Godfrey eest meeletut pakkumist ei tee. Buendia võib ehk ka huvitada mõnd klubi, tema oli mulle ka Premieris paras pettumus, aga siiski väga nutikas mängija, kes divari tasemel teeks palju kurja. Kahju oleks ilma jääda.

Leave a comment:

Working...
X