320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A fantasy 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Unustage mu 5 krediidi algne fair play.

    Ai!!! Nüüd sain aru. Andis algse koosseisu ette mulle, mida kohe tähele ei pannudki. Esimene voor tuleb sellega nusberdada ja staare otsida. Tehke aga formatsioon ära ja nädalavahetusel saab oksjonite asjadega juba järgimseks vooruks valmistuma hakkata ja suuri staare osta.
    sigpic

    Kommentaar


      #62
      Ma ei saa mitte midagi aru. Kust ma formatsiooni näen? Kus oksjon on?

      Kommentaar


        #63
        Pingi ja põhikosseisu mängijaid saab valida Titolare ja Panchinaga ja kui 11 algkoosseisu ja 7 pingimeest olemas, siis ülejäänud tuleb Tribunale saata.

        Smailid peaks näitama seda, kui tõenäoliselt mees mängu saab. Minul üsna nadi võimalus. Üldse on mul millegipärast ainult 17 meest minimaalse 18 asemel?!?
        sigpic

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Ma ei saa mitte midagi aru. Kust ma formatsiooni näen? Kus oksjon on?
          Formatsiooni saad siis teha vist, kui mängijad valitud on. Sede Club - Modifica Formazione (valid mängijad).

          Oksjon on Mercatos, kus otsid. Vist näevad teised ka kui oled kellelegi pakkumise teinud. Ei tea kas näete mu lolle Bovo ja Boruci pakkumisi kui mõtlesin, et tiime automaatselt ei antud.

          Putsi ma igatahes ei saa meeskonda muuta oma 17 mängija pärast ja viskab errori, et peab vähemalt 18 olema. Teistel paistab 18 olevat. Üks ründaja on mul puudu miskipärast.
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Ei suuda aru saada, mis asja ma tegin, et mul 17 mängijat on ja teistel 18. Paistab, et esimene voor tuleb loobumiskaotus juba... Teie igatahes minge uurige nii kaua kui saate oma formatsioonid ära nikerdada. Eks edaspidi saab asi veidi selgem olema.

            Edit: Igatahes esimene voor on nii, et elame vast üle, et veidi see voor perse kukub, järgmiseks juba nädal aega valmistuda ja õige värk algab alles siis. Või minu arvates veelgi parem variant oleks lihtsalt selle junniga nv-l kätt harjutada ja alustada uue, suuremaga (18 tiimi). Mis arvate?
            sigpic

            Kommentaar


              #66
              No ma oleks kombits,kuigi see tundub jõle keeruline
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                #67
                Nojah, peaks kiiresti õppima olema. Ehk suudan ka ise mingi juhendi valmis teha eesti keeles tähtsate asjadega. Pühapäeval üritan korraldada midagi ja esmaspäeva õhtul/teisipäeva hommikul võiks liiga täis ja valmis olla.
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Okei, hakkan pihta saama. Benatiale ja Lavezzile pakkumised tehtud.

                  Kommentaar


                    #69
                    Einoh, päris "ägedad" vennad olen saanud.
                    Senimaani ei saa ikka mitte muhvigi aru.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #70
                      Eino need ägedad vennad said kõik endale. Nendest tuleb aegamööda lahti saada lihtsalt või pingil hoida. Aga vast harjutage ja järgmine nädal alustame uuesti.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #71
                        vaatasin täna huvipärast mis seal fantasys toimub ja kerib olla 13. kohal tabelis ja korra on olnud isegi 9. kohal, paras aeg vist asi käsile võtta ja äkki võidab ära selle, keegi on teinud muudatusi ka koosseisus või üldse jälginud seda? päris ära ununes see asi.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          vaatasin täna huvipärast mis seal fantasys toimub ja kerib olla 13. kohal tabelis ja korra on olnud isegi 9. kohal, paras aeg vist asi käsile võtta ja äkki võidab ära selle, keegi on teinud muudatusi ka koosseisus või üldse jälginud seda? päris ära ununes see asi.
                          Hea et meelde tuletasid, ma pole ka ikka kuid sinna vaadanud.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            #73
                            Kuidas teil siis Fantasy Serie A välja kukkus? Kes võitis? Ise tegin debüüdi, valisin hooaja alguses mehed ära ning ei külastanud kordagi transferit. Tulemuseks tubli 9. koht! :P

                            Lisan tabeli:

                            1 Della Terra 1921
                            2 fccool 1910
                            3 FC Cariba United 1899
                            4 FC Vaela Vihased 1869
                            5 Bot3489 1850
                            6 Kopli Kurjad Koprad 1838
                            7 BessaCoutinho 1756
                            8 viola 1750
                            9 Torino Juventus FC 1743
                            10 Bremer Bay Bans 1725
                            11 Rakvere Bianconeri 1723
                            12 Siirup 1717
                            13 Don Corleone pojad 1691
                            14 Massachusetts 1669
                            15 AC Haapsalu 1620
                            16 Cannone 1595
                            17 corrieredellosport 1587
                            18 FC IGAV 1586
                            19 FC Tom Soier 1579
                            20 Real de Skarban 1554

                            Kommentaar


                              #74
                              Ma ikka aeg ajalt käisin kohendamas. Tiimi sattusid isegi Balotelli ja vahetusmeheks Emeghara
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #75
                                Käisin, jälgisin, muutsin peale (peaaegu) igat vooru. Vähemalt hooaja teises pooles. Kuna mul on üsna suurepärane võime 50-50-90 reeglist kinni pidada, ei olnud võit väga veenev. Kokkuvõttes 81. koht (7620 kasutaja seas).
                                Tiim Della Terra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X