320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FantaCalcio Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ise olen siiamaani saanud kätte väga odavalt Agazzi ja väga kallilt Hamsiku. Tanel, 28m Boruci eest liiga palju pole?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
      Ise olen siiamaani saanud kätte väga odavalt Agazzi ja väga kallilt Hamsiku. Tanel, 28m Boruci eest liiga palju pole?
      Kui esimeseks vooruks väravavahti vaja on, siis ei ole. Pealegi on Maarek juba üle minemas.

      Ainuke totaalne ülepakkumine on 100 De Rossi eest, ülejäänud olukordadest annab end võitjana välja keerutada.
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Kurat küll.. jäin unistama valel hetkel
        Ei ole olnud aega kõikidesse peensustesse süveneda, äkki Tanel viitsib kommenteerida, kuidas see mercato süsteem nüüd peale esialgse tolmu settimist peaks toimima? Kas me saame terve hooaja jooksul sama süsteemiga kaubelda? Näiteks ma tahtsin tegelt Cissed ka kindlasti aga lihtsalt läks meelest ära vaadata, mis need täpsed kellajad olid. Kas selline asi on lubatud/võimalik, et ma pakun mingi summa välja mängija eest, keda kindlasti tahan oma tiimis näha ja kui see nö alghind on sobiv siis saab turu jälle käima tõmmata?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Kurat küll.. jäin unistama valel hetkel
          Ei ole olnud aega kõikidesse peensustesse süveneda, äkki Tanel viitsib kommenteerida, kuidas see mercato süsteem nüüd peale esialgse tolmu settimist peaks toimima? Kas me saame terve hooaja jooksul sama süsteemiga kaubelda? Näiteks ma tahtsin tegelt Cissed ka kindlasti aga lihtsalt läks meelest ära vaadata, mis need täpsed kellajad olid. Kas selline asi on lubatud/võimalik, et ma pakun mingi summa välja mängija eest, keda kindlasti tahan oma tiimis näha ja kui see nö alghind on sobiv siis saab turu jälle käima tõmmata?
          Oksjonid toimuvad terve hooaeg.

          Ja Cissed on sul võimalus saada, kui mina peaks ta vallandama või panema oksjonile, mida saab teha terve hooaeg (kui piirangud on, siis eeldatavasti võivad oksjonid lõppeda mitte voorude ajal vaid nende vahel).
          sigpic

          Kommentaar


            #95
            MUTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

            TRa kellel Oddo on? Ma tahan oma Oddot. Name the price, igga. Just name the price.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #96
              Formatsioonide muutmiseks on aega veel viis minutit.

              Tuletan meelde, et kui uusi mehi ei näita koosseisus siis log out ja log in.
              sigpic

              Kommentaar


                #97
                Saatemaa Pallurid omavad Oddo lepingut

                Käsi ei tõuse isegi virtuaalselt Pepe eest nii palju $ välja käima..krt küll..meeskond täitsa poolik aga mis parata

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Formatsioonide muutmiseks on aega veel viis minutit.

                  Tuletan meelde, et kui uusi mehi ei näita koosseisus siis log out ja log in.
                  1831 wuhuuu
                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Saatemaa Pallurid omavad Oddo lepingut

                  Käsi ei tõuse isegi virtuaalselt Pepe eest nii palju $ välja käima..krt küll..meeskond täitsa poolik aga mis parata
                  sina?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #99
                    Avamängu algkoosseis:

                    Stekelenburg

                    Canini
                    Del Grosso
                    Chiellini
                    Lucio

                    Maggio
                    Biondini
                    Galloppa
                    Inler

                    Cisse
                    Torje

                    Lisaks on tiimis Vidal, Pepe, Grandolfo, Palladino, Mauri, Mandelli, Vitali, Storari, Antonioli.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kes see Pepe eest viimase minuti panuse tegi, et panused üldse tõusma hakkasid? Mul oli ta 1milli eest peaaegu taskus juba . Ise ostsin Agazzi, Nene, Cossu (kõik mängivad poole tunni pärast), Cassano ja Hamsiku. Pikema kokkuvõtte teen hiljem vast, paar meest tulevad veel täna.

                      Kommentaar


                        Gio ja Lopezi meeskonda panemisega jäin 10 sekundit hiljaks. Punkte toob mulle tõenäoliselt vaid Zauri.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Avamängu algkoosseis:

                          Stekelenburg

                          Canini
                          Del Grosso
                          Chiellini
                          Lucio

                          Maggio
                          Biondini
                          Galloppa
                          Inler

                          Cisse
                          Torje

                          Lisaks on tiimis Vidal, Pepe, Grandolfo, Palladino, Mauri, Mandelli, Vitali, Storari, Antonioli.
                          Võit käes ka essas voorus.

                          Kommentaar


                            tra kuidas see log out käib ....
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Saatemaa on mingi undercover mees. Minul on Slowdorf ainult välja pakkuda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Saatemaa on mingi undercover mees. Minul on Slowdorf ainult välja pakkuda
                                dorf ei ole möllu mees
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X