320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FantaCalcio Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et esimeses voorus õnnestus üllatuslikult üht peafavoriiti võita põnevas lahingus. Kui need skoorid on lõplikud, siis õnnestus vist ka vooru suurim punktisumma teenida.

    Kommentaar


      Ei tea kuidas, aga õnnestus esialgse tiimiga 64 punkti korjata. Cristobal Jorquera 7.4 - parim vend.

      Kommentaar


        AHAHAHAHAHAHA. 70 punni. Teine koht, kuigi ma võitsin 2-0 ja peaks esimene olema.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tra, ma ei saa aru millal mängijate müük lukku läheb
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Ma kas ei suuda tuvastada või ei saagi seda kuskilt näha, milline on Cavani transferiajalugu, kas esialgse meeskonnaga naeratas loosiõnn?
            Cavani turul pole olnud ehk tema omanikule alguses lihtsalt naeratas õnn.
            Kogu ülevaate turul toimunust saab MERCATO sektorist nupu RIEPILOGO MERCATO alt.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Tra, ma ei saa aru millal mängijate müük lukku läheb
              See ei lähegi lukku. On ju korduvalt räägitud, et oksjonid kestavad terve hooaja. Ainus piirang on see, et pakkumisi saab teha ainult kella 17:00 ja 00:00 vahel.

              Ja uus voor algab juba täna õhtul nii, et valige oma tiimid ära.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                See ei lähegi lukku. On ju korduvalt räägitud, et oksjonid kestavad terve hooaja. Ainus piirang on see, et pakkumisi saab teha ainult kella 17:00 ja 00:00 vahel.

                Ja uus voor algab juba täna õhtul nii, et valige oma tiimid ära.
                Aga kui läheb 00:00 lukku, siis millal mängija maha müüakse? Päeval kui vaatasin, siis mängijat enam polnud ja endale ka ei saanud, kuigi 00:00 ajal oli minul talle parim pakkumine tehtud. ( Ja ma ei räägi ainult ühest mängijast )
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kui mina teen pakkumise mängijale Adriano kell 21:35, siis lõppeb tema oksjon täpselt kahe päeva pärast kell 21:35 (v 21:38 ka, pole päris kindel).

                  Kui keegi tahab teha pakkumist, siis ta teeb selle kas samal päeval kui mina kell 21:35 kuni 00:00 (mitte kaasa arvatud), järgmisel päeval kell 17:00 kuni 00:00 või ülejärgmisel päeval kell 17:00 kuni 21:35-ni (v 21:38). Kui keegi teeb pakkumise oksjoni lõpu lähedal ehk kolm (tegelikult vist natuke enam minuteid) enne oksjoni lõppu, lükkub oksjoni lõpp edasi 21:38-ni (v 21:41-ni).

                  Juhul kui keegi teeb mängija avapakkumise näiteks 17:01, siis mäng teeb kindlasti oksjoni lõpuajaks kell 17:04, et välistada olukorrad, kus mõnedele mängijatele tehakse pakkumine pakkumisakna nii alguses, et teised ei jõua viimase minuti pakkumisi teha.

                  Eeldan, et kui mõne mängija oksjon lõppeb kell 23:59 ja tehakse kell 23:58 pakkumine, siis oksjoni lõpp nihkub edasi järgmise päeva alguseks (ilmselt kell 16:03).

                  Aken ei tööta nii, et mängija läheb 01.01 oksjonile ja kes sama päeva lõpuks kõrgeima pakkumise teeb, saab mehe endale.

                  Väga kergesti (esimese korraga) haaratav süsteem ja ei mõista, mis probleeme võib valmistada.

                  Samadale teemadel: olen juba mitu oksjonit korralikult maha magada suutnud, eesotsas Maiconi omaga.

                  EDIT: Ja tra panin tähele, et sain kolmandana kõige rohkem Fantapunkte aga suutsin ikka pähe saada! Igatahes tehke kõik oma koosseisud korda täna! Aega kella 21:15-neni.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Abiks koosseisu tegemisel siis taaskord http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/ .

                    Minu teise vooru algkoosseis:

                    Stekelenburg
                    Canini - Lucio - Chiellini
                    Maggio- Inler - Pirlo- Vidal- Pepe
                    Cisse - Torje

                    Stekelenburg on kindel null kahjuks, aga pole ka teist väravavahti võtta, kes mängiks.

                    Rünnak ja kaitseliin on jätkuvalt nadid, eriti rünnak kus peale kahe alustaja pole kedagi võtta.

                    Ja turul on veel küll ja veel mängijaid, kes mahuvad üsna tihti oma tiimide koosseisu nii, et võtke aga!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ma proovisin selle mängijate lahti laskmise ka ära, Seedorf riputas oma jalgpallisaapad kappi ära ja tagasi ei tule....
                      Süsteem on jah hea, aga kui mingite muude asjade kõrvalt süvenemata näppides tulevad alguses lihtsad vead sisse... nagu oma pakkumiste jälgimine (mitu korda lihtsalt unustasin vaadata, kas viimase 10 minutiga keegi üle pakub) või vale mehe vallandamine Läheb raskeks ka teises voorus maagilise 66 punkti ületamisega, et väravat lüüa.

                      edit: vahetustest - kas esimesena tuleb vahetusest sisse mängija, kellele ma panen formatsioonist PANCHINA alt nr 1, järgmisena nr 2 ja 0 on lihtsalt pingisoojendus? Küsin, sest minul ei saanud ükski vahetusmees eelmises voorus hinnet ja tahaks kindel olla, et olen õigesti aru saanud süsteemist?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Ma proovisin selle mängijate lahti laskmise ka ära, Seedorf riputas oma jalgpallisaapad kappi ära ja tagasi ei tule....
                        Süsteem on jah hea, aga kui mingite muude asjade kõrvalt süvenemata näppides tulevad alguses lihtsad vead sisse... nagu oma pakkumiste jälgimine (mitu korda lihtsalt unustasin vaadata, kas viimase 10 minutiga keegi üle pakub) või vale mehe vallandamine Läheb raskeks ka teises voorus maagilise 66 punkti ületamisega, et väravat lüüa.

                        edit: vahetustest - kas esimesena tuleb vahetusest sisse mängija, kellele ma panen formatsioonist PANCHINA alt nr 1, järgmisena nr 2 ja 0 on lihtsalt pingisoojendus? Küsin, sest minul ei saanud ükski vahetusmees eelmises voorus hinnet ja tahaks kindel olla, et olen õigesti aru saanud süsteemist?
                        Njah, ei oska öelda, ehk keegi teine teab, kelle eest mäng eelmine voor vahetuse tegi.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Järgnevaks vooruks:

                          Tzorvas
                          Zauri - N.Frey - Gamberini - Litsteiner
                          Marco Rossi - Cruzado - Cerci
                          Ibrahimovic - Maxi Lopez - Jovetic.

                          Kaitses on Juan katki, poolkaitses giovinco punase eemal ning Donadel katki, ründes Ibra katki ja asenduse näol on võtta vaid Atalanta Marilungo ja Udinese Barreto.

                          Kommentaar


                            Agazzi
                            Ranocchia De Ceglie Domizzi Burdisso
                            Bolzoni Ilicic Cossu Hamsik
                            Cassano Brienza

                            Väga kommenteerida ei oska, kuna kõikidel meestel olid ühtlasi ka naerunäod juures. Aga väga ideaalne see nüüd muidugi pole, mõned tähtsamad ja tuntumad mehed on erinevat põhjustega puudu.

                            Kommentaar


                              GK
                              Coser (Novara)
                              Mirante (Parma)

                              D
                              Agostini (Cagliari)
                              Coda (Udinese)
                              Belmonte (Siena)
                              Britos (Napoli)
                              Ricci (Cesena)
                              Nego (Roma)

                              M
                              Ambrosini (Milan)
                              Sestu (Siena)
                              Codrea (Siena)
                              D'Agostino (Siena)
                              Blasi (Parma)
                              Emanuelson (Milan)

                              A
                              Rodriquez (Bologna)
                              Castaignos (Inter)
                              Floro Flores (Udinese)
                              Ze Eduardo (Genoa)


                              WIN!

                              Punases on vigastatud mängijad ning rohelises need, kes tõenäoliselt platsile jooksevad.

                              E: Kas keegi teab, kauaks nad vigastatud on, ja kas nad ka võiks klubis põhimehed olla?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Punastestest meestest - Britos algkoosseisus ilmselt, Ambrosini ja Floro Flores peaks palju mänguaega saama aga 100% algkoosseisus pole (Ambro siiski tõenäoliselt). Ze Eduardo on tundmatu keiss.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X