320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shparkz
    replied
    Lahkub või lõpetab üldse ära?

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    De Rossi lahkub hooaja lõpus. End of an era.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Targalt seisti esimesel poolajal ja teenitud võit!

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Ja üldse. Miks nad peaks Roma ostma? Kui neil on vaja klubi, mis iga aasta liiga kinni paneb, aga järjepidevalt CL ei võida, siis sellejaoks on ju Serie As meeskond juba olemas.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Teised naised (AS Roma tegelane keegi) rääkisid, et nendel juttudel pole tõepõhja all.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Naised saunas räägivad, et Katari rahabossid on PSGst tüdinenud ja AS Romat ostmas, et raha konkurentsivõimelisemasse liigasse suunata.
    Tegelt tahavad lihtsalt Pastoret tagasi.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Ülikõva uudis! Kus count on?

    Leave a comment:


  • LeeRomeno
    replied
    Naised saunas räägivad, et Katari rahabossid on PSGst tüdinenud ja AS Romat ostmas, et raha konkurentsivõimelisemasse liigasse suunata.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Kuigi vahepeal tundus nagu, et kõik on perses, siis praegu on endiselt kõik perses, aga samas CLi koht on vaid 1p kaugusel. Ma saan aru, et Interi, Milani ja Lazio fännide arvamus oma võistkonna seisu kohta üsna kattub eelneva arvamusega, seega ehk võiks öelda, et lootust on.

    Leave a comment:


  • RealFan
    replied

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied

    Leave a comment:


  • Balian47
    replied
    Di Francsesco minekust on kahju. Oleks võinud rohkem aega anda ja ma arvan, et oleks midagi head ikkagi välja tulnud. Suhteliselt kindlalt lahkus Monchi tänu sellele, et Di Francsesco lahkus/lasti lahti. Väidetavalt lasti lahti/lahkusid ka terve meditsiiniline osakond. Seega on 24 tunni jooksul tehtud Romas täielik puhastus.

    Nagu eelnevalt kirjutatud, tuli tagasi Claudio Ranieri. Kuna ma itaalia keelt ei oska, lugesin ma inglise keelseid väljaandeid. Siit saab lugeda: https://www.football-italia.net/1355...ma-fans-suffer. Nagu ma eelnevalt mainisin, siis Di Francsesco lahkumisest on kahju, kuid Ranieri ise on Romas sündinud, mänginud ja ka treener olnud. Äkki tema mentaliteet ja kirg toob Romale tagasi võitjamentaliteedi ja sellest tulenevalt saab temast permanente variant ning ta toob Romale mõne karika nagu näiteks juhtus see Leicester Cityga.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Monchi minek on suht jama, üks parimaid oma alal

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Hea klubi aga fänne pole. EDF läinud, Ranieri asemel. Monchi ka läinud. https://www.bbc.com/sport/football/4...XKL21eVFzuSekQ

    Leave a comment:


  • Balian47
    replied
    Ehk läheb siis nii nagu ma lootsin, et ei lähe.

    Claudio Ranieri väidetavalt kuni hooaja lõpuni. Ranieri vastu isiklikult midagi ei ole, kogenud treener, aga pikas perspektiivis ma ei usu, et see Roma arengule juurde annab.

    Suvel permanentseteks variantideks pakutakse Sarrit, Contet ja Gasperinit. Iga kell valiks Conte, sest mees teab Serie A'd läbi ja lõhki. Samuti oli minu arust ta hea koondise eest.

    Leave a comment:

Working...
X