320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kui sa nüüd fiore värava uuesti põhjalikult üle vaatad, siis näed et Dodo oli selles täielikult süüdi. Lamp pallikaotus ja siis kohapeale tardumine, mitte kaitsesse appi minemine. Muidu on Dodo oma võimeid arvestades päris hästi hakkama saanud. Juve vastu sooviks siiski Torosidist seal näha. Balza on oma koha kaotanud.
    Oli tema pallikaotus ja arenguruumi on kindlasti. Samas seal olukorras olid veel mitmed mängijad kes oleks võinud klaarida. Lisaks eksis näiteks De Rossi mitmeid kordi lihtsate söötudega. Lihtsalt kõik need olukorrad ei saa tähelepanu, kuna igast olukorrast ei imeta sisse.

    See, mille põhjal ma Dodot kiitisn on see, et Cuadradoga sai hästi hakkama. Niipalju kui ma Cuadradot näinud olen, siis vägistab ta sisuliselt iga kaitseliini, ka Juve oma näiteks. Varasemalt on Dodo ikka palju hullem olnud ja ma kartsin palju halvemat.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Castan võib mängida küll.
      Kui ta kollase sai, siis mu striimi peal viskas ette, et "Misses next match". Ei viitsind kontrollida, minu halb.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Oli tema pallikaotus ja arenguruumi on kindlasti. Samas seal olukorras olid veel mitmed mängijad kes oleks võinud klaarida. Lisaks eksis näiteks De Rossi mitmeid kordi lihtsate söötudega. Lihtsalt kõik need olukorrad ei saa tähelepanu, kuna igast olukorrast ei imeta sisse.

        See, mille põhjal ma Dodot kiitisn on see, et Cuadradoga sai hästi hakkama. Niipalju kui ma Cuadradot näinud olen, siis vägistab ta sisuliselt iga kaitseliini, ka Juve oma näiteks. Varasemalt on Dodo ikka palju hullem olnud ja ma kartsin palju halvemat.
        No kui Castan poleks Dodol nii palju abiks käinud olekski asi palju hullem olnud. Dodo oli kõige nõrgem lüli väljakul, muidugi arenguruumi on sitaks. Kogenematus paistab välja. Eelistaks ka Torusiili Milani vastu näha.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          See, mille põhjal ma Dodot kiitisn on see, et Cuadradoga sai hästi hakkama. Niipalju kui ma Cuadradot näinud olen, siis vägistab ta sisuliselt iga kaitseliini, ka Juve oma näiteks. Varasemalt on Dodo ikka palju hullem olnud ja ma kartsin palju halvemat.

          Cuadrado oli ka kehv, kuigi megavõimalus, mille ta Aqua jaoks lõi, oleks kokkuvõtvat hinnangut muidugi natuke muutnud.

          Viimasel ajal leivanumber tihti ei tööta ja kipub ka natuke palju isetsema. On nii mõnegi ilusa võimaluse ära rikkunud.

          Põhisüüdlased kaotuses olid siiski Valero ja Aquilani. Valero vist lootis, et saab sarnaselt Verona vastu kergelt palli kiigutada, aga v'lja tuli üsna vigaderohke mäng ning Aqual oma endise klubi vastu võttis kepsu ikka päris korralikult värisema. Kõige kehvem mees platsil.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Cuadrado oli ka kehv, kuigi megavõimalus, mille ta Aqua jaoks lõi, oleks kokkuvõtvat hinnangut muidugi natuke muutnud.
            Ma ütleks, et ta oli täpselt nii hea kui hundid lubasid tal olla. Ja Aqua oli lihtsalt viisakas.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Kommentaar


                Jaanuari lõpus peaks, siis võimalus ka olema juba uue staadioni plaane näha ehk toimuma peaks stata esitlus. põnevil!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Lisaks veel, et Romal suur võimalus Barca B talent ja suurlootus Antonio Sanabria pähklite vastu vahetada. Viimased kõlakad on sellised, et Zubi pakkumised on tagasi lükatud ja läheb müümiseks. Roma favoriit hetke seisuga ja ost on lähedal.

                  Krt, Thohir võiks Sabatini uueks Interi spordidirektoriks välja sebida.
                  Viimased kõlakad ütlevad, et kutt saatis Arsenali pikalt, et Romaga liituda.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      allikas?
                      kui tõsi siis DO WANT!
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Away särk on päris sick.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Tundub, et tõesti on tegu uue hooaja vormidega, eile või millalgi toimus mingi Nike esitlus vist (mõeldud edasimüüjatele). Capitano kah teeb või tegi lepingu Nike-ga.
                          Särgid on lihtsa disainiga, aga väga kenad. Mi peace molto!

                          Siin veel Roma Nike stuffi.


                          Siin ka link, ma loodan, et on piisav tõestus
                          Il capitano racconta: "Da bambino ammiravo il Real, ma sognavo di essere capitano della Roma: perciò il gol al Bernabeu in giallorosso è stato meraviglioso. Lo scudetto 2001 il momento più bello. Per me i romani e i romanisti non sono né tifosi né amici, sono tutti fratelli"
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar




                            Kui juba hüpoteetlistest asjadest rääkimiseks läks siis Dzeko nimi on korduvalt läbi käinud. Mõtteid?

                            E: Türa kus mulle meeldib kui meie vana logo kasutatakse.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Lihtsuses peitub ilu. Särgid oleksid tõepoolest very nice. (kuigi see tumeroheline versioon tundub kahtlane)
                              PS Kas ainult mulle tunduvad need logod käistel kehvalt photoshopitud olema, kuidagi veidrad näevad välja.

                              Kommentaar


                                Ilusat reedet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X