320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ale on 20% kuni 40ni
    Sitaleticol pm isegi õiguski, kuni 10nda vooruni oli tõesti nutt kurgus ja nöör kaelas, aga nüüd oleks nagu kõhuviirus olnud mitu nädalat ja olen täitsa tühi seest. Ei koti üldse mida see vit*t lotito või bosnia rahakäsn petkvitt teevad. Hooaeg on perses ja ei teagi kas sellise omaniku käe all enam üldse mingit tulevikku tuleb.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ale on 20% kuni 40ni
      Sitaleticol pm isegi õiguski, kuni 10nda vooruni oli tõesti nutt kurgus ja nöör kaelas, aga nüüd oleks nagu kõhuviirus olnud mitu nädalat ja olen täitsa tühi seest. Ei koti üldse mida see vit*t lotito või bosnia rahakäsn petkvitt teevad. Hooaeg on perses ja ei teagi kas sellise omaniku käe all enam üldse mingit tulevikku tuleb.
      Ära anna alla Markku! Sul ju väike neegritulevik Keita ja Kloose ja Hernaanus ja asjad alles. Katsu olla. Kui sa juba niikaua oled seda perseaukku fännanud siis sa ei saa ju väikeste tagasilöökide pärast alla anda, peaks sita sees harjunud elama olema ju? Forza Markku!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Ammu alla andnud. Nüüd on tõesti kõik Lotito puts*iga. Minu ainuke huvi on Antonio Candreva. Kas mees saab MMile ja kas temas on materjali olla Serie-A tippmängija. Petkovitu käe all seda ei näe, aga tulevik on teemaks.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          MyKonn poolvigane ja Torusiilis ilmselt alustab. LIKE.

          De Bossi ja Strootmani puudumisel siis uue näoga keskväli. Präänik on tagasi ja tema kõrvale Kiilakas ja Florenzi (või Taddei). Kui Florenzi keskväljal, siis ründes jääb koht Ljajicile, kelle kõrval Totti ja Kantoss. Destrol (ja ka Tottil) kindlasti 90min jalgades pole, aga teisel poolajal peaks kindlasti mänguaega saama.

          Eeldatav algrivistus:
          ROMA (4-3-3): 26 De Sanctis; 35 Torosidis, 17 Benatia, 5 Castan, 3 Dodo; 24 Florenzi, 15 Pjanic, 4 Bradley; 27 Gervinho, 10 Totti, 8 Ljajic



          EDIT:

          Ametlik lineup:
          ROMA (4-2-3-1)
          De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Dodo; Bradley, Pjanic; Ljajic, Totti, Gervinho; Destro

          Kommentaar


            ROMA (4-2-3-1) De Sanctis;Maicon, Benatia, Castan, Dodò; Bradley, Pjanic; Ljajic, Totti, Gervinho;Destro

            https://twitter.com/OfficialASRoma/s...41685986267137

            Juventus risk losing Arturo Vidal for the title clash, while Roma have Douglas Maicon, Adem Ljajic and Alessandro Florenzi all one booking away from a ban. - football-italia
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              See oli küll ilus kingitus Cuntania poistelt Destrole.

              Mattia - 3 games, 3 goals!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Cataniale sai täna ametlikult uus aanus rebitud. 4-0 on tõsiasi , reaalne skoor oleks aga pidanud olema 7-0 kandis. Kohustulik võit tabeli tagumise vastu sai lõpuks korralikult vormistatud.

                Esimest korda sellel hooajal nägid minu silmad enamvähem OK kohtunikku. Andmata jäi küll kaks 100% penaltit (mitu andmata penaltit viimases 5 voorus juba on? 10+ ?) , mõlemad Gayviinho individuaalsed supersooritused, aga muidu oli kohtunik nähtamatu ja mäng oli kontrolliall.

                Castan-Benatia , maailma parim keskkaitsepaar.
                Maicon, Dodo, Pjanic ja Bradley said oma ülesannetega hakkama.
                Destro 3 mängu ja 3 väravat. cannuman vist teadis midagi , mida ma ei teadnud... väga hea!
                Gayviinho ja Totti olid ka muidugi klass omaette. Totti söödud avasid kõik väravaolukorrad ja Geyviinho tekitas olukordi iga 5 minuti tagant. Ideaalne kooslus.

                Muidugi ei saanud sellest mängust mingit päris õiget ülevaadet kuna Catania oli sama nõrka klassi kuuluv nagu eelminegi vastane, aga vähemalt keegi ei brainfartinud ja pall liigus pidevalt õiges suunas.

                Nüüd ootame uut aastat, 5ndat Jaanuari, kus tehakse lõplikult selgeks , kes on boss ja kes on kandoss!

                GRANDE BENATIA; FORZA ROMA!!!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  See oli nii lihtne mäng, et kui ma enne natuke imestasin miks Cuntania liiga viimane on, siis nüüd saan sellest täielikult aru. Muidugi ei võta meie poistelt midagi ära, ilus mäng, kõik oli kontrolli all.

                  Ilus jõulukink, aitähh AS Roma!

                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      mõlemad Gayviinho individuaalsed supersooritused
                      See oli üks neist?



                      Vot see on parimate päevade Gervinho

                      Kommentaar


                        see kuidas ta värava lõi oli tegelikult veel parem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Vot see on parimate päevade Gervinho
                          Ilmselgelt ei näinud sa mängu. Päris nukker kui üks nn "fänn" peab ootama 17 (seitseteist) mänguvooru et saaks ühe halva sõna Gervinho kohjta poetada Ja isegi siis tegi Gerviinhio keskmisest parema mängu. Seis on ikka väga sitt.

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ilmselgelt ma ei vaadanud seda põnevat 4:0 mängu kahe suure tiitlipretendendi vahel, kui samal ajal käis mudaliigas igav Southampton - Spurs, mis jäi 2:3.
                            Ühe halva sõna? Ma ei taipa kas panin (vale) video kus Gervinho ei suuda 1vs1 olukorda ära lahendada või mõne muu väga hea võimaluse raiskab..See miss on hullem kui mudaliigas Torrese oma Unitedi vastu. Ma pole oodanud, et Gervinho saaks mingi ämbriga hakkama, et siis siia postitama tulla, jäi lihtsalt juhuslikult silma see ja ämber selle kohta oleks liiga hästi öeldud, see on midagi veel hullemat.

                            PS! Te isegi ei julge mainida, et nii kohutav asi juhtus. Teised alafoorumid oleks juba mängu ajal suurt kisa ja sada gifi postitanud. Kui ikka ise mänge ei vaata ja C-tähega mehi kuulad, siis hakkabki tunduma, et Gervinho võib juba Messi ja Ronaldo (ja nüüd ka Suarezi) liivakastis mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              PS! Te isegi ei julge mainida, et nii kohutav asi juhtus. Teised alafoorumid oleks juba mängu ajal suurt kisa ja sada gifi postitanud. Kui ikka ise mänge ei vaata ja C-tähega mehi kuulad, siis hakkabki tunduma, et Gervinho võib juba Messi ja Ronaldo (ja nüüd ka Suarezi) liivakastis mängida.
                              Mänju teemas ei julgeta isegi Jaanuse sitast daivi postitada. Isegi küsimise peale mitte. Ja usu mind lugupeetud kodanik, kui see mäng oleks lõppenud teise tulemusega, oleks siin kantoss läbi sõimatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                PS! Te isegi ei julge mainida, et nii kohutav asi juhtus. Teised alafoorumid oleks juba mängu ajal suurt kisa ja sada gifi postitanud. Kui ikka ise mänge ei vaata ja C-tähega mehi kuulad, siis hakkabki tunduma, et Gervinho võib juba Messi ja Ronaldo (ja nüüd ka Suarezi) liivakastis mängida.
                                Kusjuures ma täiesti kogemata unustasin selle juhtumi lisamata, kuna üldises mängupildis ei omanud see erilist tähtsust. Gayviinhio tekitas 2 olukorda kus oleks pidanud penalt määratama, lõi ühe korra tühjast väravast mööda ja seejärel kohe skooris. Üldkokkuvõttes oli mees väga hea ja see möödalöök ei kottinud kedagi. Kui oleks mäng lõpppenud viigi või kaotusseisus, küll siis oleks ka antud olukord, koos andmata penaltite olukordadega teemaks toodud. Gayvinho mängu hindeks võib panna tugeva 8. (kui ei usu, vaata kogu mäng uuesti üle)

                                Kokkuvõttes soovitan jälgida seda meest 5ndal jaanuaril 2014. Praegust vormikõverat arvestades lööb mees minimaalselt hattricki ja annab vähemalt ühe söödu. Võite selle väite juba faktina seinale posterdada ja kinni maksta minu 10% spordiennustuse vahendust (Gayvinho hatrick 50.0 koif).
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X