320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mis sa count teed nalja vä? Webb on täielik sitakott ja pesueht pussy. Suuri otsuseid vastu võtta ei julge ja sülitab väiksematele tiimidele konstantselt näkku.
    Seda küll, aga igekell ennem sitane inglane , kui

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Islandi koondise ründeässa Alfred Finnbogasoni agent Kees Ploegsma Junior teatas, et Roma on tema kliendi palkamisest huvitatud.


      Aru ma ei saa, miks teile sellist kallist mängijat vaja on? Londonist saaks B52 pommitaja kindlasti odavamalt. Kindlasti lööks ka tema täht Itaalias särama nagu kantossipeal.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Romaga seostatakse hunnik mängjaid ja Tursk nopib üles sellise mis kindlasti jaanuaris ei juhtu ja on üleüldse võrreldes muudega vähetõenäoline. Jeebus Kirstus

        Kommentaar


          Abner (http://www.football-talents.co.uk/Ab...7-72598-2.html)

          Oktoobris spekuleeriti, et kokkulepe on olemas.



          Ja nüüd naised saunas räägivad et 5mil eest läheb asi lukku. Kutt on alles 17 ja tema küll ei tohiks Dodo asendaja olla kes meeskonda tugevdaks. Seega isegi kui see on tõsi, ootan ma ikkagi veel ühte äärekaitsjat

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Abner (http://www.football-talents.co.uk/Ab...7-72598-2.html)

            Oktoobris spekuleeriti, et kokkulepe on olemas.



            Ja nüüd naised saunas räägivad et 5mil eest läheb asi lukku. Kutt on alles 17 ja tema küll ei tohiks Dodo asendaja olla kes meeskonda tugevdaks. Seega isegi kui see on tõsi, ootan ma ikkagi veel ühte äärekaitsjat
            Samas miks mitte ?

            See ju sõna otseses mõttes ühtib klubi ja juhtkonna ideede ja vaadetega: " Garcia: me ei võitle see hooaeg scudetto eest" , " Roma ehitab noort ja tugevat meeskonda tuleviku mõistes", "Scudetto 5 hooajaga".
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Yohan Cabaye - Poolkaitsja, Newcastle. Fucki do it! Väga vähetõenäoline, aga oleks väga cool. Jällegi Garcia üks väidetavaid erisoove, kes prantsusmaal koos Kantossiga meistriks tuli omal ajal. Hinnaks miskised 12mil naela aga Arsenal või PSG ilmselt võtab endale kui müügika läheb.
              See oleks badass lüke.
              Wenger ütleb et neil pole vaja keskväljale kedagi. Newcastle ütleb et nad ei müü.

              Kommentaar


                Saunajuttu ka: http://football-italia.net/43288/rom...r-pastore-loan

                Pastore tulek siiski võib võimalikuks saada, isiklikult võiks ikka olla ka väljaostmisvõimalusega, sest mängujuhtidest meil juba üleküllust ei teki ja kui peakski CL-I jõudma järgmine hooaeg, siis oleks hea juba sissesulandunud mees võtta.

                Mees ajas küll kõvasti tagasi igasuguseid kuulujutte liitumisest Romaga ja sellest miks ta Sügisel Romat külastas, kuid hetkel tundub, et head suhted Sabatiniga võimaldavad meie meeskonda liita veel ühe maailmaklassi mängumehe, kes ennast maailma parimas liigas juba tõestanud ja kes meeskonnale kindlasti palju kvaliteeti juurde annab.

                sigpic

                Kommentaar


                  Kas ma olen siin veel ainuke, kes naine on ja üritab jalgpallist rääkida ?


                  edit: kaine
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Borriello West Hami? Palun, palun, palun mine!!!

                    Head uut hundid!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Federico Balzaretti is the only absentee as Roma bring the full squad to Turin for tomorrow’s Juventus clash.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Naised sauna rääkisid - christmas esclusivo
                        Leandro Paredes - ründav poolkaitsja, Boca Juniors. Mitmed allikad on väitnud, et done diil ja liitub suvel.
                        DO IT
                        Pooleks aastaks laenule (Serie A, B) ja suvel Romasse. Hetkel otsitakse farmi kellel non-EU koht vaba.

                        Kommentaar


                          Mänguks valmis.

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Mänguks valmis.
                            Miks sa teed seda? Ma tahaks normaalselt seekord pubis mängu vaadata, mitte nagu see 4-0 igav tagumine, millele siin eelpool viidati.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Miks sa teed seda? Ma tahaks normaalselt seekord pubis mängu vaadata, mitte nagu see 4-0 igav tagumine, millele siin eelpool viidati.
                              Aga miks te vihkate mind. Gobb...khmhh.... Rizzoli tuleb appi

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                12x otsustamata
                                tillikas?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X