320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Lisaks pidavat 25 milli eest saama Cerci+Immobile. Võta nüüd näpust. Kõik nad sobiksid ideaalselt Garcia taktikasse ja eeldusel et Catania mäng oli anomaalia ja sellist jama enam minu kõike näinud silmad nägema ei peaks, siis olen ka Garcia jätkamise poolt. Kui nüüd Kolarovi ka kätte saaks + Itaalia parim keskkaitsja Astori, siis oleks pm Champions League poolfinaal garanteeritud.
    LOL bocky on Kolarovi-kapifänn!


    võibolla võtate siis Pizzarate ka juba ära, kaua selline talent kuskil argentiina liigas ikka mädaneb

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ma ise loodan et Paletta tuuakse ära, aga Astori on ka ok. Toloi jätkamist vist isegi nähti, aga brassid blokivad.
      Kusjuures olen sinuga selles osas päri, et ise loodan ka, et Palletta tuuakse ära, niipalju kui näinud olen, siis päris sümpaatne ja kindel vana kaitses.Astori võiks ka pigem ennem võtta kui Toloi.

      Iturbe kohta ütleks niipalju, et 25 milli on selgelt palju

      Isiklikult maksaks maximum 10-12 milli, 15 tundub isegi palju.

      25 võiks tõesti juba Alexise, Pastore,Jovetici eest plekkida.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Lisaks pidavat 25 milli eest saama Cerci+Immobile. Võta nüüd näpust. Kõik nad sobiksid ideaalselt Garcia taktikasse ja eeldusel et Catania mäng oli anomaalia ja sellist jama enam minu kõike näinud silmad nägema ei peaks, siis olen ka Garcia jätkamise poolt. Kui nüüd Kolarovi ka kätte saaks + Itaalia parim keskkaitsja Astori, siis oleks pm Champions League poolfinaal garanteeritud.
        Mulle millegipärast hakkab üha rohkem tunduma, et Cerci on pigem väikeklubide mees, nagu Diamanti,Di Vaio,Giovinco. Kes saavad oma oskusi näidata, mänguaega koguda, enesekindlust laduda jne..

        Isiklikult kui Romanistasid tagasi kutsuda, siis ikka pigem Free Transferina, ei tundu kuidagi sümpaatne, kui peame omi rebaseid ropu raha eest tagasi ostma.
        sigpic

        Kommentaar


          Kolarov mingu perse.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Ole nüüd. Kolarov on ehtne näide sellest, et homoseksuaalsus on ravitav.

            Kommentaar




              Tickets, teams, results, fixtures, merchandise, photos, interviews, information: everything there is to know about the giallorossi.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Just,
                Candreva tõestas seda täiel rindel.....skoorida vihmasel Olimpicol lesbihuntide vastu röökides hinge välja on ju omaette tõestus. andes Coppa finaalis võiduväravale assisti on samuti.....Will Aleksandar do the same.......of course not.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Just,
                  Candreva tõestas seda täiel rindel.....skoorida vihmasel Olimpicol lesbihuntide vastu röökides hinge välja on ju omaette tõestus. andes Coppa finaalis võiduväravale assisti on samuti.....Will Aleksandar do the same.......of course not.
                  Kas on tore lugeda kuidas endine lazio mängja tahab tagasi tulla Itaaliasse, aga üheski intervjuus ei maini sõnagi laziost. See näitab et tüüp on ennast vaiselt kõvasti harinud ja edasi läinud, samal ajal lazio aga kadunud unustuste hõlma nagu selle väikeklubi pedeseksuaalsed fännid. Kuigi jah, praegu tundub et ta läheb pigem rubesse, mis teeks temast topelt kõige hullema kõntsa planeedil maa (koos Emersoniga ja selle hollywoodi näitlejat odavalt immiteeriva piidriga)
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kolarov ei maini Laziot kuna ei taha Lotito maffialt aanusesse saada, kui teeb maha pekinäo "suurprojekti"
                      Suvi 2014, kui Lazio on uue omaniku saanud võib ta peale Lazio mainimise ka Lazio särgi kandmise mõtet harjutada.
                      Kuni Lotito on puldis olen nõus variandiga, et praegused(Lulic), kui ka endised(Kolarov) Lazio mängijad tugevdavad Juve ridasid....et see Scudetto mitte mingi valemiga ei satuks selle pealinna feminiinse metroseksuaali käte vahele.....no kellele kurat seda halamist veel vaja on. Olgu teie kuningas õnnistatud oma Dream Teami koostamisel.....Pealinna Kunnid on Keita ja Candreva!!!!! Titty on random wannabe Munn!!!!Nothing more nothing less!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ole nüüd. Kolarov on ehtne näide sellest, et homoseksuaalsus on ravitav.


                        Homoseksuaalsuse saab muidugi välja peksta, aga raske ajukahjustus on hoopis raskem juhus.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Cassanova ja Narko Vucinic ei duubelda

                          Kommentaar


                            sellel on mitu tumblri olemas (kahtlustan foorumist kadunud D. ja M.-i, kes kurtsid kuttide teema puudumise üle samal ajal, kui totsid on alati pildil)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              mingid bännerid keelati tänaseks ära ja poolakas alustab väravas. Tõotab head.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                mingid bännerid keelati tänaseks ära ja poolakas alustab väravas. Tõotab head.
                                Ei tea mis bännereid jalgpalliliit ära keelas? Kuidas see üldse käib? Gobbi teeb ülekande ja siis keelatakse oma suva järgi või peab gobbi täpsustama ka , millist tõde kuulutada ei tohi? Usun et tõelised Ultrad teevad täna korraliku sauna ja kõik peded põlevad!!!

                                MERDA rube !!!!
                                FORZA ROMA!!!!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X