320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Gasperini 1 - Garcia 0

    Genoa tuli rahulikult 8 kaitsjaga mängima, parkisid bussi ära. Tänane mäng ei otsustanud enam midagi, aga kui Garcia samasugust seniilsust kuskil CL mängus näitama peaks on küll päris puuks.
    Rooma arhitekt ja lõhkuv poolik pidi olema ühes isikus 9värava-Ain. Ühtegi konkreetset aju platsil polnud kes selle palli Destrole toimetaks (kes istus pidevalt 4-6 keskkaitsa vahel kinni).
    Palju läks ka Bastose kraesse, kes on tõesti üks hunnik sitta. Ei mõistnud miks Bastos alustas ja veel vähem mõistsin, miks Dodo teda välja ei vahetanud. Loodame et see oli tõesti viimane kord milall see ahv maailma selle püha särgi endale selga tõmbas. Mitte ühtegi isegi hindele 5 mängu, terve tema pool hooaega oli kümne punni skaalal tugev 2 !
    Noorte kallal ei saa kuidagi nuriseda, kõik mängisid isuga ja olid päris korralikud. jalad vähe värisesid siin ja seal aga muidu korralikud esitlused. Genoa värav tuli ka täiesti tühjast kohast.

    FORZA ROMA!!!
    Hooaja lõpp või mitte, noored või mitte, kuid siiski oleks oodanud vähe lustakamat esitust, isukamat mängupilti ja minimaalselt võidu oleks võinud võtta viimasel mängul.

    Tegelikult ikka hooaja 3 viimast mängu aanusesse saada nn " nagunii on hooaja lõpp ja midagi mängus pole, sest oleme CL-s" siis on natuke distsiplineerimatu, teadagi, et siit on vaid üks samm harjumuseni.

    Noored just midagi erilist ei olnud, Ricci tegi mõne kena liigutuse mängu alguse poole, Mazzitelli oli selline suvaline jorr ja esmapilgu läbi võib öelda, et lähima 2-3 aasta jooksul põhimeeskonda asja pole.Ootaks primaverast kedagi sellist, kes tõeliselt ka omaks klassi nn. uut " Tottit" või "De Rossit", meie parim poeg müüdi koos isaga Manusse.Florenzi on ehk üks eredamaid näiteid, kuid tema tehnilised oskused kompenseerib tugev tahe, töövõime ja armastus klubi ja fännide vastu.

    Bastose võimeid hindasin tõesti üle, mehe parimad päevad on selgelt möödas ja sellist nurgas kükitavat ahvi tõesti vaja ei ole.

    Ma tõesti ennem annaks võimaluse Jose Angelile, kelle töövõime oli oluliselt tugevam.

    Isiklikult ma ei tea kas ma olen pime, aga üksinda ja palliga on Destro kohutav.

    Ja üldiselt sõltub Destro liigselt Totti olemasolust väljakul.

    Meil oleks vaja Cavani,Ibra,Drogba,Dzeko,Falcao sugust kolli sinna ette.Ma isiklikult lepiksin ka Lukaku või Lacina Traorega.

    Mis ma öelda tahtsin on see, et järgmiseks hooajaks on kindlasti kedagi Destro kõrvale vaja ja ma väga loodan, et see pole Kalou või keegi säärane.

    FORZA ROMA!!!
    sigpic

    Kommentaar


      Ass rioma Primavera on üks hunnik paska....hale ma ütlen!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Järgmise CL hooaja potid: http://www.espnfc.com/news/story/_/i...wo?pot&cc=5739

        Ühesõnaga väga väga reaalne alagrupp on BARCELONA, PSG, LIVERPOOL, ROMA. Tõeline maiuspala. Palju Õnne.

        e: kolmandasse potti pääseme , kui eelringidest kukuvad välja neli meeskonda järgmisest listist

        3s kvalifikatsiooni ring:
        -Salzburg
        -Lille
        -Galatasaray
        -Shakhtar Donetsk
        -Zenit
        -Basel

        Playoff ring:
        -Leverkusen
        -Arsenal
        -Athetlic Bilbao
        -Napoli
        -Porto
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Või siis Barcelona, Juventus, Napoli, Roma

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Või siis Barcelona, Juventus, Napoli, Roma
            Sa ikka tead et ühest ja samast riigist saab alagrupis olla ainult üks meeskond?

            e: kas keegi teab kinnitada, kas Kolarov on tõesti juba kotis? Ja miks seda Kaloud vaja on? järjekordne Bastos?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Järjekordne Kantoss? Üldiselt mulle ka ei meeldi see Kaluuuu teema.

              Kolarovi kohta keeruline öelda, palk on liiga suur ja enamasti ei ole mängijaid väga nõus seal järgi andma.


              Aga midagi susiseb Parmaga. Paletta? Parolo? Biabiany? Äärele on (häid)valikuid palju. Lisaks Biabianyle on Cuadrado, Cerci, Iturbe...No ühe neist võiks ju ikka ära tuua

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Aga midagi susiseb Parmaga. Paletta? Parolo? Biabiany?
                Amauri
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  A ja valime siis hooaja parima/ilusaima/tähtsaima värava ka ära?

                  Lappasin hooaega kiiruga läbi ja meelde jäi iluduse poolest Florenzi ja ka kõige emotsionaalsema värava lõi Florenzi.

                  Perini murdmiseks oli vaja midagi erilist ja Florenzi ei hoidnud tagasi. Tehniliselt mitte just maailma kõige arenenum hunt pani ikka korraliku üllatus puraka.


                  Kõige emotsionaalsema värava pakkus samuti Florenzi. Kes lisaminutitel paugutas kontrast Padelli seljataha ühe meeskonna kõige olulisema värva. Sellest hetkest oli kindel et CL tuleb.



                  Lisaks jäid veel silma Totti vs Inter / Pjanici karistuslöök vs Napoli ... Mis oli sinu lemmik?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Ilusat vaatamist!

                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Ilusat vaatamist!
                      See 2013 hooaja lõpu Copa oli kõige sitem tükk jalgpalli Roma esituses mida mu silmad on üldse kunagi näinud roheväljakul.
                      Rudy tuli ja tegi ja tassis selle meeskonna küllalt mõõdukate vahenditega tiitliheitlusse ja CL kohale. Against all fucking odds.
                      Niiet pea lõuad ja mõtle 2 korda enne, kui mingit paska tootma hakkad siin Garcia kohta, count. Häbi su suule !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Minu jaoks Balza värav derbis kindlasti kõige emotsionaalsem, ilusaid väravaid löödi palju, Florenzi värav vast jah kõige efektsem. Kõik kes värava kirja said tegid seda stiilselt ehk mitmeid iludusi löödi.

                        Ja see kombo tuleb kindlasti ära tuua endale.




                        FORZA ROMA!!!!!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Boss knows best.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            A ja valime siis hooaja parima/ilusaima/tähtsaima värava ka ära?

                            Lappasin hooaega kiiruga läbi ja meelde jäi iluduse poolest Florenzi ja ka kõige emotsionaalsema värava lõi Florenzi.

                            Perini murdmiseks oli vaja midagi erilist ja Florenzi ei hoidnud tagasi. Tehniliselt mitte just maailma kõige arenenum hunt pani ikka korraliku üllatus puraka.


                            Kõige emotsionaalsema värava pakkus samuti Florenzi. Kes lisaminutitel paugutas kontrast Padelli seljataha ühe meeskonna kõige olulisema värva. Sellest hetkest oli kindel et CL tuleb.



                            Lisaks jäid veel silma Totti vs Inter / Pjanici karistuslöök vs Napoli ... Mis oli sinu lemmik?

                            Minu isiklik lemmik oli kindlasti Pjanici koll Hellase vastu, selliseid väravaid löi Totti oma tippnoorusajal igapäevaselt, kuid tänasel päeval on need haruldused:





                            FANTASTICO!!!

                            Vist võib vabalt ka GOL OF THE SEASON olla ?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Minu isiklik lemmik oli kindlasti Pjanic

                              Vist võib vabalt ka GOL OF THE SEASON olla ?
                              Lisaks võib arvesse võtta ka päeva mil Pjanic kogu Milani meeskonna oma litsiks tegi

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Naised saunas:

                                - Kantoss olla nutma kahanud, kui lepingut (palka) üle ei vaadatud. Tahab lahkuda. Kunagi oli jutt, et lepingus on punkt, mis lubab lahkuda, kui Garcia lahkub.
                                - Bertolacci tuleb ilmselt koju
                                - Benatia lahkumise (Rudi ütles et ei lahku) korral Vertonghen või Paletta asemele. Viimane neist võiks ka Toloi asemele tulla kui seal kokkuleppele ei saada.
                                - Ljajic tahab mängida või lahkuda. Kui kantoss peaks jalga laskma, siis ruumi küll. Garcia muidugi tooks Kalou asmele.
                                - Cerci ja Jackson Martinez (ja Iturbe) on endiselt kuumimad nimed rünnaku töiendamiseks.

                                Mina paneks suuremat rõhku äärekaitsja otsimisele. Maicon pärast MMi vaevalt enam sellist motivatsiooni leiab ja ega ta nooremaks ka jää.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X