320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Kui Maicon majoneesi ja piprapurgiga hotellituppa jõudis oli Kuningas juba enamustele poistele ära vändanud*


    *isiklik majonees(sõi küll vürtsist gebabi, aga täiemõõdulist pipraefekti kahjuks see ei anna)



    SUCK RUUDIS DICK FORZA PRUUNID PEDED!!!!!
    Sul ikka väga joppab, et sa jõule ja uutaastat vetsus vastu võtma ei pea. Väga joppab. Palju õnne, Markku!

    Aga muidu on ikka väga putsis asi küll, vanad "head" Roma ajad hakkavad vaikselt meelde tulema jälle. Torusiiliste, Holebaste ja Koulidega ei tee selle taktikaga mitte munnigi. Miks järjepidavalt peaga vastu seina joosta? Maiconit tagasi vaja kiirelt ja minge munni et Dodo minema saadeti ja Balza mine munni et sa nii nõrk oled. Jaanuaris vaja kiirelt uued fullbackid sebida või mängijate järgi taktikat seadma hakkama, isegi kolme kaitsja peale ei saa minna kui Castan ei kavatsegi voodist püsti tõusta ja vist ei viitsigi ja Yanga-Banga oma kihnu saare sündroomist üle ei saa. Manolas on kõva vend küll, aga kolme eest ei suudaks isegi Cannavaro ise mängida.

    Strootmani tahaks tagasi küll, aga probleemi ta sellega ei päästa, Ninja on tema kohal ikka väga tubli olnud ja ega Keitagi saamatu pole. Keskväljal suurim probleem olekski keda mängida ja keda mitte, kõik on tasemel. Mis see parim variant paberil oleks? DDR-JOODIK- STROOTMAN?

    Iturbelt ootaks ikka palju rohkem kui oma torsoga keset väljakut vehklemist ja Gervinhol võiks oma suure pea kohta rohkem väljakunägemist olla, liiga soojaks on talle see koht põhis tehtud, Rudi võiks rohkem Ljajiciga ähvardada, sellest luuavarrest tuleb pauke rohkem kui loota julgeks. Tottile 60 minti mängust ja Destrole rohkem vastutust. Õnneks meil on Florenzi kellel voolab ainult hundi veri sees, olgu seis meie kasuks või vastu, see mees kappab ringi nagu oleks viimne tund käes. FORZA FLORENZI! Oleks meil 11 Florenzit väljakul oleks mul pohhui kas 1-7 või 8-2, uhke tunne oleks alati.

    AGA mina Rudi vallandamisega ei kiirustaks, vähemalt enne mitte kui Spalletti kirjaliku nõusolekut pole andnud.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Ärge kiirustage jah konnmehe vallandamisega. Petkovitts peaks lähikuudel ka sule perse saama. Siis teil kogenud Serie-A merchenary riiulist võtta.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Ärge kiirustage jah konnmehe vallandamisega. Petkovitts peaks lähikuudel ka sule perse saama. Siis teil kogenud Serie-A merchenary riiulist võtta.
        Reja pole saadaval? Või olen oma kaastunde avaldustega liiga hilja peale jäänud?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Lets get some facts straight: EDY REJA EI OLE MINGI MERCHENARY PEDERILLO, KES LAZIOT REEDAKS! Kusjuures, Edy on endiselt klubile lähedal, kui peaks juhtuma, et Piolinwa asja perse keerab. Loodetavasti esmaspäeval võetakse siiski kodus võit ja heitlus kolmandale on täitsa olemas. Vaadates teie vormi võib ju täitsa teisele kohale hakata võitlema.
          Tervitused Ruudi Kärssiale ja Gentilettile, kes vigastust ravib!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Lets get some facts straight: EDY REJA EI OLE MINGI MERCHENARY PEDERILLO, KES LAZIOT REEDAKS! Kusjuures, Edy on endiselt klubile lähedal, kui peaks juhtuma, et Piolinwa asja perse keerab. Loodetavasti esmaspäeval võetakse siiski kodus võit ja heitlus kolmandale on täitsa olemas. Vaadates teie vormi võib ju täitsa teisele kohale hakata võitlema.
            Tervitused Ruudi Kärssiale ja Gentilettile, kes vigastust ravib!
            Kui lähedale ta siis maeti? Ma loodan et Olimpicost ikka piisavalt kaugele ja sügavale.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Kui mingi matus üldse toimus siis ühe pealinna lesbide-pederastide klubi Scudetto unistus maeti täna värskelt maha. Kõik löristasid nutta ja nuuksuda, aga pole hullu Maicon kütab ka kõige kurvema transa vuntsi naerule.
              Once you go mayonnaise you dont go back!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Kui mingi matus üldse toimus siis ühe pealinna lesbide-pederastide klubi Scudetto unistus maeti täna värskelt maha. Kõik löristasid nutta ja nuuksuda, aga pole hullu Maicon kütab ka kõige kurvema transa vuntsi naerule.
                Once you go mayonnaise you dont go back!
                Let us dream! Millal üldse teil selline unistus olla sai? Milleenium? Noh nagu reaalselt. Sinu märjad unenäod ei loe.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Mõtlesin, et tulen ja loen üle pika aja AS Roma teemat. Pole selle alateema alaline külastaja, ning nüüd tuli meelde miks.
                  Keep it up, boys.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Eks sa unista siis Scudettost, ma tõesti loodan, et olen Piolinwa suhtes eksinud ja unistan kolmandast kohast ja mis kõige hullem....kui esmaspäeval võidame oleme majoneesipoistest vaid 3 punkti kaugusel...mis on natuke väga kummaline, kui meenutada hooaja algust.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Mõtlesin, et tulen ja loen üle pika aja AS Roma teemat. Pole selle alateema alaline külastaja, ning nüüd tuli meelde miks.
                      Keep it up, boys.
                      Sa pole ainus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        Strootman juba ütles klubile, et tahab Manusse minna. goal.comist lugesin
                        Palun ole oma Hispaania teemas edasi.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          no kui mingid tüübid siin Strootmani tagasitulekust nii erutunult jahuvad aga endal pole õrna aimugi, et Strootman hoopis Romast ära minna tahab manusse hollandlaste juurde, siis tuleb neid inimesi harida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            no kui mingid tüübid siin Strootmani tagasitulekust nii erutunult jahuvad aga endal pole õrna aimugi, et Strootman hoopis Romast ära minna tahab manusse hollandlaste juurde, siis tuleb neid inimesi harida
                            Viimast korda tsiteerin sind.

                            Goal.com'ist lugemine ei tähenda, et Strootman läinud juba. See sama pmst, et ma kooli peldiku seinalt lugesin, et Crissu läheb Manchester sinisesse.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                              Viimast korda tsiteerin sind.

                              Goal.com'ist lugemine ei tähenda, et Strootman läinud juba. See sama pmst, et ma kooli peldiku seinalt lugesin, et Crissu läheb Manchester sinisesse.
                              Heh, mine loe rohkem Real Madridi teemat. Siis saad aru, kes jaalo on
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Roma have named their squad to travel out to face Bayern Munich in midweek, and are without Douglas Maicon.

                                +

                                Garcia pukis

                                =

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X