320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Garcia: “Am I disappointed CSKA lost? It doesn’t change anything. Playing for a 0-0 today would’ve been suicide."

    LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL. Nüüd on vähemalt see teada, et Garcial psühholoogi vaja kuna mees on ILMSELGELT suitsiidne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      Cska vastu võõrsil see debiilne püksikakamine viimase 10 sekundiga hammustas ikka korralikult persest.
      Mis vahet sel on? Oleks CSKA-d võidetud, oleks tänase tulemusega ikkagist kolmandaks jäänud. Pigem tuleb süüdistada Agüerot, et Bayernile kübara lõi.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Samamoodi jätkata
        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kliitorinägu ka siia ära eksinud.

        Algselt postitas count Vaata postitust
        Eesti rahva eest seisjana panen mina igasugusele isiklikule solvamisele käe ette! Selline asi ei saa olla tolereeritav ja bänn peaks järgmnema ilma siia teemasse eraldi palumist tegematagi! Nulltolerants isiklikele solvangutele! Parema soccerneti eest! Parema Eesti eest!
        Nagu ilmselt Toomas Vara ütleks: "Kloun on kloun".

        Kommentaar


          Kuda läks kahvanäod? Mul see nett jälle jamab....peldikust sain kerge vaevaga liikuma.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Kliitorinägu ka siia ära eksinud.

            Tundub, et oled välja mõelnud täiesti uue sõna. Üritasin googeldada ja ainuke asi mis sellega välja tuli, oligi antud postitus. Suurepärane töö!

            Ja ma ei eksi siia kunagi ära, loen seda huumorinurka igapäevaselt!

            Kommentaar


              Ei jõua hetkel kõike läbi lugeda, aga luban et õhtul teen seda.

              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Kuda läks kahvanäod? Mul see nett jälle jamab....peldikust sain kerge vaevaga liikuma.
              Hea kuulda et kemmerg toimib. Küll kunagi teeme korjanduse ja netiprobleemi ka ära lahendame.

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                De Rossi sellises mängus pingil, arvestades kui hõre ja kehvake meie kaitseliin ??? MILLEKS ???? Just De Rossi rahustamist, keskvälja sööduoskust ja keerutamist oleks vaja läinud.
                Tal olevat ju mingid sotsiaalsed probleemid (eks-naine inimröövis kahtlustatav) olnud, seega ju konn arvas, et ta ei pea pingele vastu
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Oot, te ikka Sassuolo mängu nägite? Nii liimist lahti DDRi pole minu silmad veel näinud ehk mingid kalad mehel on ja tema pingilejätmine oli igati loogiline. Sesmõttes muidugi kahju, et Roma oma kõige olulisemaks mänguks ei saanud kokku 9gol-DDR-Stroot triot, sest olgem ausad, antud seltskond oleks City elusalt söönud.

                  Loodetavasti Roma võtab Euroopa Liiga tõsiselt, sest kui Roma põhimehed hakkavad nädala sees puhkust saama, siis see oleks scudettorallis Romale päris kõva eelis. Eeldusel muidugi, et Juve rohkem kui 2 mängu CLis veel kirja saab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Nagu ilmselt Toomas Vara ütleks: "Kloun on kloun".
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Meeskonna uus buss







                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar


                        Väljast kena, aga seest ei tundu kõige hubasem.

                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        In the upcoming days, representatives from Roma will meet with the entourage of Liverpool fullback Glen Johnson.
                        Siis jääb veel Terry/Rio ära tuua.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Iveco? Ime, et mingit MAZi bussi ei sebinud endale.....Kes ikka Volvo või Mercedese bussi osta ei jõua ongi määratud kaotama ja olema naerualune.....wait a minute..........thats what u have been all the fucking time!!!!!!!!!!!!!


                          FUCK ASS RIOMA!!!!!!!!MAY MAICON OCCUPY SOME NEW HOLES IN YOUR ANATOMICAL PATCH!!!!



                          Franc....anna teada, kui saad mingi korjanduse teha mu interneti jama asjus....oleks vaja koralikku uuendust küll.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                            Meeskonna uus buss
                            Laudadega kohad on selleks puhuks kui Adriano peaks tagasi tulema?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Iveco? Ime, et mingit MAZi bussi ei sebinud endale.....Kes ikka Volvo või Mercedese bussi osta ei jõua ongi määratud kaotama ja olema naerualune......
                              Iveco on ok.



                              Teil endal on mingi Setra. Mis asi see on?

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kui ma viimati Lazio majandusjuhataja olin("koondati" väidetava rahavarguse tõttu) oli meil selline buss.

                                See Setra on vist Tare isiklik buss....kui mingi pikem sõit on(näiteks CL mäng...LMAO) siis saavad Tare ja Lotito üksteist nagistada tagaistmel. Väidetavalt oli Maicon ka ükskord istmete vahele ära peitnud ja siis välja hiilinud, kui albiino ja paksmagu und lasid. Sealt ka kõlakas, et Lotito pidavat rase olema ja Maicon sellepärast "nõelajate" esileedi staatusest on ka tagandatud.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X