320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Damn nigga.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      De Sanctis väravas - eelmise hooaja statistika põhjal parem kui Buffon ja sel hooajal on Buffon veel rohkem ära vajunud.

      Astori+Romagnoli - Maailma parim kaitsepaar. Kahjuks C*ntel pole palle et Bonutsi ja biChiellini pingile lükata.

      äärekaitses on paremal pool Maiconil rohkem kogemusi , seega algrivistuses , vasakule jätaks Asamoah või kes iganes seal liduma peaks.

      Poolkaitses pole üldse mõtet rääkida. 9gol ja Strootman on pesumasinatena paremad ükskõik millisest Rube variandist. Vidal võib ründes olla tsipa parem, aga selle eest on ta kaitses jälle kehvem. Need kaks on aga universaalsed sõdurid.
      Pirlo vahetaks silmapilkselt Totti vastu ja Marchisiol pole isegi lootust Pjanici vastu saada. DDR on ründes kehvem kui Pogba, kuid kaitsfaasis jällegi universaalsem, niiet siin samuti valiks kaitses tugevama mehe.

      Ründes jätaks Teveze ja tema kõrvale paneks Ljajici (Morata on räigelt overrated ja ülejäänud nimed ei vääri nimetamistki)

      Rahul?!
      Treeneriks jätaks Allegri
      Oot ma ei ole küll väga kursis, aga kas tõesti Pirlo ja Totti mängivad samal positsioonil?

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Oot ma ei ole küll väga kursis, aga kas tõesti Pirlo ja Totti mängivad samal positsioonil?
        Ei mängi, Pirlo on pingil ju, Count andis üsna selgelt mõista seda.

        Kommentaar


          Kas Astori kui maailma parim keskkaitsja mingi räige pasaga hakkama ei saanud paar mängu tagasi ning taheti liimivabrivabrikusse saata? Parandage kui eksin.

          Kommentaar


            Nojah. Miski pole uus jaanuarikuus.
            https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/A32...l_V8s3hReYdzKY (ma ikka ei saa aru, et kuidas neid vinesid linkida) #mafiacapitale

            -e- Ja see kuradima Garcia ka. Mingi 3 kuud on mees ulunud, et kuidas Juve mängus neile liiga tehti ja kuidas kõik on Roma vastu. Reaalselt iga nädal suudab kuskil intervjuus selle ära mainida. Ning kui tulevad valeotsused nende kasuks, siis tuleb tekst: "The ref was close to the play, we must give him the benefit of the doubt. I dont want to speak about the ref." Täiskloun.

            Võtab ilusti kokku ka minu arvamuse Rudist:
            Susy Campanale ‏@SusyCampanale 9h hours ago
            I used to like Rudi Garcia. Now he's turned into a cut-price Jose Mourinho. A bad copy of a self-parody.

            Kommentaar


              Strootman, kui õigesti mäletan, on siin see aasta samuti korralikult puid alla saanud.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Naeruväärne klounide kari.....mida te CL otsite üldse? Või mängis teie maailmataseme täieliku tipu noortesüsteem? Andke parem oma CL koht Grossile üle. Neil vähemalt võimas ajalugu seljataga.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Oot ma ei ole küll väga kursis, aga kas tõesti Pirlo ja Totti mängivad samal positsioonil?
                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kas Astori kui maailma parim keskkaitsja mingi räige pasaga hakkama ei saanud paar mängu tagasi ning taheti liimivabrivabrikusse saata? Parandage kui eksin.
                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Strootman, kui õigesti mäletan, on siin see aasta samuti korralikult puid alla saanud.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Eile oli ikka kole mäng, penalti polnud kah penalti.
                    Garcia treeneriks olemine muudab mind järest skeptilisemaks. Tüübil on täielik ideede puudus.
                    Ootaks ka mõnda uut täiendust juba.

                    haters gonna hate !!!!!!

                    FORZA ROMA!!!!!!!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust

                      -e- Ja see kuradima Garcia ka. Täiskloun.

                      Võtab ilusti kokku ka minu arvamuse Rudist:
                      Susy Campanale ‏@SusyCampanale 9h hours ago
                      I used to like Rudi Garcia. Now he's turned into a cut-price Jose Mourinho. A bad copy of a self-parody.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        De Sanctis väravas - eelmise hooaja statistika põhjal parem kui Buffon ja sel hooajal on Buffon veel rohkem ära vajunud.

                        Astori+Romagnoli - Maailma parim kaitsepaar. Kahjuks C*ntel pole palle et Bonutsi ja biChiellini pingile lükata.

                        äärekaitses on paremal pool Maiconil rohkem kogemusi , seega algrivistuses , vasakule jätaks Asamoah või kes iganes seal liduma peaks.

                        Poolkaitses pole üldse mõtet rääkida. 9gol ja Strootman on pesumasinatena paremad ükskõik millisest Rube variandist. Vidal võib ründes olla tsipa parem, aga selle eest on ta kaitses jälle kehvem. Need kaks on aga universaalsed sõdurid.
                        Pirlo vahetaks silmapilkselt Totti vastu ja Marchisiol pole isegi lootust Pjanici vastu saada. DDR on ründes kehvem kui Pogba, kuid kaitsfaasis jällegi universaalsem, niiet siin samuti valiks kaitses tugevama mehe.

                        Ründes jätaks Teveze ja tema kõrvale paneks Ljajici (Morata on räigelt overrated ja ülejäänud nimed ei vääri nimetamistki)

                        Rahul?!
                        Treeneriks jätaks Allegri
                        See, et sa pudrunäppu De Sactist Buffonile eelistad näitab juba selle kirjutise tõsiseltvõetavust aga hea küll. Äkki paned siis alg11 formatsioonina ka kirja?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Äkki paned siis alg11 formatsioonina ka kirja?


                          Kui mängu jooksul saab kolm vahetust teha, siis kasutaks 80 minutit 9golli ja siis vahetaks Vidali sisse. Totti vahetakse 60 minuti peal Tevezega ära ja RolleriRendi paneks üksi tipukaks. Evra asemele 70 minutil Cholebase. Ja sellise meeskonnaga võidaks vabalt CL.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust

                            Kui mängu jooksul saab kolm vahetust teha, siis kasutaks 80 minutit 9golli ja siis vahetaks Vidali sisse. Totti vahetakse 60 minuti peal Tevezega ära ja RolleriRendi paneks üksi tipukaks. Evra asemele 70 minutil Cholebase. Ja sellise meeskonnaga võidaks vabalt CL.
                            Count, sheeri kama, paistab ikka kange kraam olevat

                            Kommentaar


                              9gol vs Vidal. U serious?

                              See on nagu ma ütleks et Fletcher on sama hea kui Pogba, sest ma olen biased Unitedi fänn.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Tra,mõtlesin,et ei viitsi enam siin foorumis lolli mängida,aga no bljaa,seda jama ei jaksa enam kõrvalt vaadata.
                                Kui De Huiossi veel,siis Stroomunn?penskar Titty? ja majoneesi maikonn ? edasi ma ei hakka minema.
                                Jõulud ja muud pühad on ammu möödas juba,kaua juua võib ? või see on tõesti midagi kangemat,kuskilt sillamäe kuuride vahelt saadud kraam ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X