320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    “Garcia won’t leave this club until he’s brought the Scudetto back to Rome.” -Sabatini

    Ükskord me võidame niikuinii...
    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

    Kommentaar


      Algselt postitas Seti Vaata postitust
      “Garcia won’t leave this club until he’s brought the Scudetto back to Rome.” -Sabatini
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kas titty Montellaga selfie tegi? Kuhu on kadunud Kunn? Kas ta polegi enam Kunn vaid kõige ehtsam M*unn?
        Aa see mu sõber kes otsis seda pederasti kostüümi selle bachelor peoks sai mäekõrguse vahega esikoha....selle kollase gay titty kostüümiga oli ta peo kõige gaym vend üldse. Tänud k(m)unnile!

        Cheers! No mul sõber nägi väljas umbes täpselt selline:

        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Seti Vaata postitust
          “Garcia won’t leave this club until he’s brought the Scudetto back to Rome.” -Sabatini
          Garcia koos abitreeneritega oma esimest Scudettot vastu võtmas

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Garcia koos abitreeneritega oma esimest Scudettot vastu võtmas
            Ma ei saa aru. Miks nad paari kuuga tooli peaksid jääma?

            Aga Rudi mängib kodus jube palju FIFA ultimate teami. Mu enda FUT teami muidugi sobivad need kiirneegrid ideaalselt, aga eks nalja hakkab reaalses mängus saama. Samas midagi peab muutma hakkama, praegune läbi ussimunni rabelemine ei toimi kohe üldse. Hetkel ma hüppasin igatahes Ruudi paadist maha ja ulbin vaikselt Counti purjeka poole, ei tea veel kas ronida pardale või mitte. Destro õnnetuks tegemine ja siis veel ta 14x madalama klassiga meeskonda saata on isegi minusugusele heale inimesele liig mis liig. Seda lüket ma nutan veel 15 aastat taga, nüüd ajan habeme ka ära, nahhui ma kasvatan seda enam.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Spolli ei tulnud nalja tegema.

              Kommentaar


                Meeskond keda me EI SAA Cagliari vastu väljakule saata



                Verde for the win!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Selline vigaste nimekiri teeb kadedaks.



                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Dumba ka listist puudu. Lisaks on/oli Totti palavikus, aga eeldatavasti mängib.

                    Kommentaar




                      ROMA (4-3-3) De Sanctis; Torosidis, Mapou, Astori, Cholevas; Pjanic, Keita, Nainggolan; Ljajic, Totti, Verde

                      TORUSIIL FOR THE WIN!!!! Verde alustab !

                      #naljahakkabsaama #garciap*tsi15
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar




                        Üks täiesti tavaline ASS Garcia esimene poolaeg. Palju palli, aga 0 ideed. Kui Cagliari palli sai, siis rünnati teravalt ja ohtlikult, samal ajal Garcia taktika järgi lihtsalt lükatakse vaikselt paremale vasakule ja siis pallikaotus ja jälle algusest peale. Isegi kui oleks võimalik teha kiire kontra, siis mängitakse tagant palll läbi ja tõmmatakse tempo täiesti nulli. Rõve, väga rõve.

                        Postiivse külje pealt on Verde väga hästi alustanud. Olles näinud Virtsu mängjate esitlusi, siis selline tunne oli, nagu atleticomadrid oleks Rooma kooli astunud ja väljakule tormanud. Ateticolt väga kenad individuaalsed spurdid, ja muidugi maasikas väravasööt Ljajicile. Pole paha 18 aastase tulevase Itaalia koondislase kohta. Tehnika ja kiirus kõik vinks vonks.

                        FORZA ROMA! MERDA GARCIA!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          IMO peaks meeskond kompaktsemalt mängima:
                          -äärekaitsjad on liiga kõrgel, Keita peab pidevalt keskkaitsjatele appi tulema, kui Torusiilis kuskil küljekohtuniku juures passib.
                          -äärekaitsjad hoiavad liiga küljejoone vastu, lõpptulemus on see, et mängitakse ennast kuskile nurka kinni või lastakse kõrge pall Tottile.
                          -Tottile peapallide mängimine... tra küll, mees on varsti 40, miks kasutatakse teda samamoodi nagu mingit Llorentet või Gomezt.

                          Minu arust võiks mängida midagi teemanti taolist - tuua Totti allapoole ja surude ääreründajad veits rohkem keskele.

                          Samuti De Sanctise pikad pallid, no mis on nende mõte, ilmselgelt on Cagliari meist õhuvõitluses üle.

                          Meeldib see, et Verde annab endast kõik. Mängib isu ja tahtmisega. Ja muidugi see tottilik assist. Kahju, et enda võimalust ära ei kasutanud.

                          Kommentaar


                            Ma siiralt loodan et kõik LIIVA VAGIINA PIIMA VIIVA fännid ja kaitseinglid vaatavad seda mängu. Kui selle ahvi asemel seisaks kaitses torbik, siis see suudaks ka paremini ette jääda. Lihtsalt kohutav kuidas Roomal on olnud õnne ja nendest kümnest Mbiiva maha magamisest. See ahv ei saa lihstalt aru mis mäng toimub ja kus ta üldse on. Isegi Lloria suudaks hetkel paremini tööga hakkama saada.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Rasked kolm punkti käes. Mängupilt polnud suurem asi, aga GRANDE VERDE! Kaks assisti ja üleüldse tubli esitus. Loodetavasti näeb teda ka tulevikus mõnes vähemtähtsamas mängus, kui Iturbe, Ibarbo, Doumbia ja Gervinho kõik mängukõlbulikud on.

                              Sai nüüd loodetavasti viikidega selleks hooajaks ühele poole ja hakatakse kolme punkti haaval Juventust jälitama.

                              Kommentaar


                                Juhtus see mida olen lahendusena väja pakkunud juba viimased pool aastat. Põhimehed on väsinud, mott maas jne , kasutage nende asemel noori ja hakkab paukuma. Verdelt kaks ilusat assisti, Paredeselt värav. Mis sa veel hing ihkad? Kahju et see ainuke mägn sel hooajal on, kus Garcia oli sunnitud seisus ja Rooma vahelduseks päris jalgpalli ka mängis. 9 sekundit enne lõppu värav sisse imeda on ka muidugi ASS Garcialik. Holebas ja Astori ajasid midagi väga sassi ja Liiva Vagiina passis niisama taevast ja mõtles rosinate peale. Igatahes sellise mänguga võib isegi TOP10 piiril mängida.

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X