320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainuke tore moment oligi Florenzi-Keita hetk. Kõik muu oli täis pask. Miks läks penaltit lööma Ljajic? Isegi minu kartuliga filmitud striimist oli näha et tal on junn püksis ja et ta lööb selle väravavhile sülle! Miks ei löönud Pjanic või "vea" teeninud Il Turbo? Täispask. Garci põlema!

    Mis see viikide maailmarekord on? Peaks juba hakkama jõudma? Tänase euroõhtu ainuke viik. Kui oleks viimased 15 mängu lajatanud iga mäng stabiilselt 1K viigile, siis sõidaks praegu G klassiga ringi. Ränk värk.

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ainuke tore moment oligi Florenzi-Keita hetk. Kõik muu oli täis pask. Miks läks penaltit lööma Ljajic? Isegi minu kartuliga filmitud striimist oli näha et tal on junn püksis ja et ta lööb selle väravavhile sülle! Miks ei löönud Pjanic või "vea" teeninud Il Turbo? Täispask. Garci põlema!

      Mis see viikide maailmarekord on? Peaks juba hakkama jõudma? Tänase euroõhtu ainuke viik. Kui oleks viimased 15 mängu lajatanud iga mäng stabiilselt 1K viigile, siis sõidaks praegu G klassiga ringi. Ränk värk.
      Isegi penalti olukorras jooksis Il Retarded pea ees vastu seina, seekord "joppas" et väravajoone kohtunik ka natuke totu oli.

      Ma ootasin ka Pjanici etteastet, see peaks ju nagu loogiline olema. Aga noh vahet pole kes selle löönud oleks, Romas pole hetkel mängijat kellel oleks mentaalselt kõik korras. Äkki oleks pidanud üldse Skorupski seda lööma, sellel Poolakal peaks närv veidi rohkem puhanud olema kui teistel.

      11 viimast mängu ja 9 viiki. Tore tore, oleks ma pesueht optimist siis võiks ju öelda et me vähemalt ei kaota.

      Peab veel koord ära mainima et ikkagi on jube kahju et meid Fiorega kokku loositi. Kui ma ei oleks Hunt siis ma oleks Lilla(nagu Maarek).
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Kõikidele teadmiseks et peakontori boss saabub täna koju. Kell 23 lennujaamas saab autogramme ja change.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar




          ROMA (4-3-3): De Sanctis; Torosidis, Mapou, Astori, Cholevas; Pjanic, Keita, Florenzi; Gervinho, Totti, Iturbe

          Miks kasutada poolvigast Tottit, kui neljap on Euroopa liiga mäng tulemas?? Garcia vist enne ei jäta kui kõik mehed hooaja lõpuni väljas on.
          "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

          Kommentaar


            Kellega peale Mihaljovici mängite? Just asking.....püüan välja mõelda kuna täpselt Lazio 2. koha üle võtab teilt haledatelt luuseritelt.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Cesena võõrsil ja Napoli kodus on neil järgmised.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Vigastatud ja kaartidega väljas meestest saaks täiesti korraliku Scudetto meeskonna. Euroopa liigaks lükkame Totti ratastoolis väljakule.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Ausalt öeldes ei kujuta ette, mismoodi Totti 2 täismängu 4 päeva jooksul teeb, siis Fiore vastu eelduste kohaselt vahetusest platsile kui üldse.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Cesena vastu saab ikka traditsioonilise viigi välja võidelda....Peeniztes on juba teine lugu...aga edu Sinisale ja Etole!!!!Tehke Laziole rõõmu!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Ausalt öeldes ei kujuta ette, mismoodi Totti 2 täismängu 4 päeva jooksul teeb, siis Fiore vastu eelduste kohaselt vahetusest platsile kui üldse.
                      Vahetusest vahetusse.... palatist palatisse....
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Vahetusest vahetusse.... palatist palatisse....
                        Kohe näha et Cannu on kadunud, igast värdjad toimetavad.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Romagnoli on lihtsalt vaieldamatult maailma parim kaitsja. Rõõm on sellist taset näha. #maldini#cannavaro#hybrid#defendor-futuro

                          Kandoss ahju!

                          Totti teisest dimensioonist.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Õnnest on puudu jäänud, Viviano ka tasemel.

                            Kommentaar


                              Erinevalt eelmistest mängudest suudetakse täna isegi reaalseid ohtlike olukordi tekitada, aga jah õnnest on tõesti puudu jäänud. Loodetavasti jätkatakse teist poolaega sama tempoga. Totti söödud on muidugi jätkuvalt ulme.
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust

                                Kandoss ahju!
                                On seal mingit lootust sellele üldse?
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X