320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu ei vaata, aga justkui paistab, et Nainkolmunn on viigistanud.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Mängupilt on hetkel küllaltki soliidne, meeldis see, et prooviti nii mõnigi kord kaugelt peale äsada ja ei hakatud üle mängima. Kohe näha, et mehed on tahtmist täis ja motiveeritud, 3 punkti on kindlalt vaja täna koju tuua. Kui Manolasel seda fullretard momenti poleks olnud ja Udinese värav oleks olemata olnud, siis võiks esimese poolajaga täitsa rahule jääda. Udinese seisab kaitses muidugi väga kindlalt. Teisel poolaajal paluks sama tempoga jätkata!

      Forza Roma!
      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Ta üritab jinxida....eks ta tunneb juba pikemat aega, et Anderson-Candreva duo rebib selle litsikarja korralikult lötakile.


        Tõsiasi on see et Francesco Totti on hetkel oma elu parimas vormis. Söödab resultatiivseid paremale ja vasakule. Lisaks on täna puhkamas Imperaator Florenzi, kes on derby ajaks samuti leidnud elu parima vormi. Ehk siis lühidalt kokkvuõttes Uuu võid sa oma peldiku ukselukud korda teha, sest ennem uut hooaega sa sealt välja küll ronima ei hakka.

        Milline imeline tõste kasti Kunigalt endalt. Vanusega läheb ainult paremaks nagu hea vein. Sügisel 39 aastane ja siiani maailma parima jalgpallur. Ilma igasuguse konkurentsita. Uskumatu.

        FORZA 1927!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Count kuule, kui derbis jääb Lazio peale, siis sa tuled Soccerneti suvekatele ja näitad, mis mees sa tegelikult oled - ei jalksa neid Tofoa jutte sinust kuulata. Kui derbis jääb Roma peale, siis sa võid jätta uuesti tulemata. Aga tuleb hoopis Uuu.

          Diil?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Oi jah. siit on viimaste aastate kõige badassimat derbyt oodata.

            Kommentaar


              Kindel võit? Kaarte lendas litadele päris palju...keegi derbyt ka missima hakkab?

              MAY THE BEST TEAM WIN!!!SEMPRE FORZA LAZIO!!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar




                Il Capitano - 2 assisti on tõsiasi. Derbiks 101% valmis. Pange oma selfiaparaadid laadima. Me tuleme. Nälg on suur. #merdalazio #tuvipraad #traktoristideõudusunenägu #helesinistepederastidesuitsiidilaine #lazialepezzodimerdafaggots

                Torusiili väravad on mind alati rõõmsaks teinud. Nii ka täna.

                FORZA 1927!

                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Count kuule, kui derbis jääb Lazio peale, siis sa tuled Soccerneti suvekatele ja näitad, mis mees sa tegelikult oled - ei jalksa neid Tofoa jutte sinust kuulata. Kui derbis jääb Roma peale, siis sa võid jätta uuesti tulemata. Aga tuleb hoopis Uuu.

                Diil?
                Jobtvõi ma ei või. Miljonis kord. Ma ei ole Count, ma olen count.
                Nagu ka jutukas olen maininud, siis võiksite oma suvepeo ükskord elus ka suvepealinna poole vedada ja oleksin kindlasti kohal. Ei saa aru mis pede peod teil seal kuskil keskeestis koguaeg tehtud on, aga päris pidu pannakse suvel ikka Pärnu rannas. Näitena olen välja pakkunud Ojako puhketalu ( http://www.ojako.ee/urituste-korraldamine/suvepaevad/ ). Kui Tofoa sulle minust lugusid rääkida viitsib, siis viitsib teile kõigile ka tutvustada seda imekaunist rannaäärset puhkekompleksi. Soovitan kogu soccerneti kogukonnal soojalt seda kohta külastada ja korragi elus päris suvepäevi pidada.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Super! Terbile saab minna vastu vähemalt positiivse tulemusega ning tujuga ja ikka väga tähtsat 3 punkti tulid täna.
                  Täna tundus päris kõvasti seda tuhhi olevat meestes, kuigi kaitse oli ikka rabe veits ja ka kohati oli sellist viimase aja ülemõtlemist ning realiseerimis kasinust.
                  Muidu igati ok mäng, derby saab kindlasti olema äge.

                  Forza Roma!!!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                  FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                  Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust






                    Jobtvõi ma ei või. Miljonis kord. Ma ei ole Count, ma olen count.
                    Nagu ka jutukas olen maininud, siis võiksite oma suvepeo ükskord elus ka suvepealinna poole vedada ja oleksin kindlasti kohal. Ei saa aru mis pede peod teil seal kuskil keskeestis koguaeg tehtud on, aga päris pidu pannakse suvel ikka Pärnu rannas. Näitena olen välja pakkunud Ojako puhketalu ( http://www.ojako.ee/urituste-korraldamine/suvepaevad/ ). Kui Tofoa sulle minust lugusid rääkida viitsib, siis viitsib teile kõigile ka tutvustada seda imekaunist rannaäärset puhkekompleksi. Soovitan kogu soccerneti kogukonnal soojalt seda kohta külastada ja korragi elus päris suvepäevi pidada.
                    sry mees, count siis oled. count. aga ook - miks nii laisk? sul pole bussi/kütuse raha, et kesk-eestisse suvekateks kohale lennata? kõlab nagu vabandus. nii ka ei saa.

                    igastahes - foorumi välised inimesed küsivad minult, kas count ikka eelm kord ka käis jne - sa oled juba väljaspool foorumi legendiks saanud. on aeg suvekatel näidata, kes on eesti nr roma fänn (praegu on cannuman) + saate koos mingeid laulukesi laulda ja ManU fänne mõnitada. ma tulen nkn ManU pologa, see mis mul seda posti kirjutades seljas on. Augustis ostan Depay särgi.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Mängu ei vaata, aga justkui paistab, et Nainkolmunn on viigistanud.
                      Ninja oli MOM... Francescoga vaatasime, kokkuvõtteks, imege muna kajakad.

                      Hea, et Rudi fullretardi ei läinud ja Astorit Iturbe asemel ei toonud.

                      Francesco küsib: miks Pjanic ei mänginud?

                      Uuu, kas derbyks on lukk korras? Või Roma fännid peavad grupeeruma ja uue luku ostma?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        sry mees, count siis oled. count. aga ook - miks nii laisk? sul pole bussi/kütuse raha, et kesk-eestisse suvekateks kohale lennata? kõlab nagu vabandus. nii ka ei saa.

                        igastahes - foorumi välised inimesed küsivad minult, kas count ikka eelm kord ka käis jne - sa oled juba väljaspool foorumi legendiks saanud. on aeg suvekatel näidata, kes on eesti nr roma fänn (praegu on cannuman) + saate koos mingeid laulukesi laulda ja ManU fänne mõnitada. ma tulen nkn ManU pologa, see mis mul seda posti kirjutades seljas on. Augustis ostan Depay särgi.
                        Ma lihtsalt ei näe praktilisust kuskil Türi järve ääres homoparaadi pidada. See kõlab rohkem nagu piin kui fun. Aga äkki tõesti te tolerantsed inimesed oskate ka selliseid kohti nautida. Siin suvepealinnas oleks ikka vähe teine tera ja saaksite ise ka vähe vaheldust. Kütuse rahaga tundub teil olevat probleeme, kui kuradima Tallinnast üle 50km kaugusele liigutud ei saa. ManU või muude pedeklubide fännide mõnitamiseks ma ei pea küll eraldi kuskile kohale ilmuma, neid ei salli isegi nende oma enda emad ja mööda minnes saab ikka mõnele tolbajoobile midagi toredat öelda.
                        Ma sündisin legendina, see ei ole saladus. Ma olen Eestimaa numero uno Itaalia/AS Roma fänn, see ei ole saladus.
                        Kes kunagi Nõmmel mänge käisid vaatamas, siis need on mind ka mitmel korral näinud. Süüdistage eikat et ma rohkem ei viitsinud kohale tulla. Labiilse inimesena on mulle väga oluline jalgpalli kõrvale meeldiv ja intelligentne seltskond. Rooma/Itaalia ehk siis tõelise jalgpalli fännide kogukonnas on neid küllaga, aga mujal liinides jääb neid kahjuks väheks ja paratamatult ronib seltskonda ikka mõni häirivalt pehme persoon.
                        Pikk jutt , sitt jutt. Ma ei näe ühtegi loogilist takistust, miks te ei võiks siia kanti oma suvepäevasid transportida. Siis oleksin kindlasti ka kohal. Teeksin ka eraldi autogrammi nurgakese.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tehke suvepäevad Pärnus ja vedage counti bestikas (jaalo) ka kohale. Kõvem DreamTeam kui Bulls omal ajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            ManU või muude pedeklubide fännide mõnitamiseks ma ei pea küll eraldi kuskile kohale ilmuma, neid ei salli isegi nende oma enda emad ja mööda minnes saab ikka mõnele tolbajoobile midagi toredat öelda.
                            Mu ema on ManU poolehoidja. Ehk siis mu ema ei salli ka iseennast?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Montag Vaata postitust
                              Ninja oli MOM... Francescoga vaatasime, kokkuvõtteks, imege muna kajakad.

                              Hea, et Rudi fullretardi ei läinud ja Astorid Iturbe asemel ei toonud.

                              Francesco küsib: miks Pjanic ei mänginud?

                              Uuu, kas derbyks on lukk korras? Või Roma fännid peavad grupeeruma ja uue luku ostma?
                              Kas võiduvärav oli titty megaassist? Tra imege lohhi....pigem naerdi Itaalia jalgpalliportaalides teie joppamise üle....aga noh te ju veits la-la ka.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Derby siis esmaspäeval kell 19 kui ma ei eksi.

                                EDIT: Ei ole ametlik. Räägitakse ka 19:30.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X