320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
    Te vist ei jaga ikka...De Rossi tahate maha müüa? Roma legendi? Sama kui me müüks Zanetti maha....
    Kui De Rossi peab Romas pingil vegeteerima, siis suurest austusest ja respektist tema vastu ma tõesti laseksin tal minna.

    Legendide ja ikoonide koht on siiski platsil!

    Mina annan igatahes müügiks rohelise tule ja üldse hetkel tundub, et Baldini on nende kõlakatega proovimas Citylt ja teistelt rahabossudelt väljameelitada uut ja kopsakamat pakkumist.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Kui De Rossi peab Romas pingil vegeteerima, siis suurest austusest ja respektist tema vastu ma tõesti laseksin tal minna.

      Legendide ja ikoonide koht on siiski platsil!

      Mina annan igatahes müügiks rohelise tule ja üldse hetkel tundub, et Baldini on nende kõlakatega proovimas Citylt ja teistelt rahabossudelt väljameelitada uut ja kopsakamat pakkumist.
      Mängima peab selline tüüp kindlasti. Kindlasti ei tohiks minna Ta Itaalias kuhugi. Jama,et selline legend peab minema sinna Fuck ing Citysse! Raha sheikid ei ruuli minu jaoks!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        Kui De Rossi peab Romas pingil vegeteerima, siis suurest austusest ja respektist tema vastu ma tõesti laseksin tal minna.

        Legendide ja ikoonide koht on siiski platsil!

        Mina annan igatahes müügiks rohelise tule ja üldse hetkel tundub, et Baldini on nende kõlakatega proovimas Citylt ja teistelt rahabossudelt väljameelitada uut ja kopsakamat pakkumist.

        Mis sitta sa ajad ? Lollakas oled või ? A la Pohhui müüme maha ta ju ei saa mängu. Saatku see kuradi Zemunn kes midagi korda ei suuda saata minema, ühe totaka peatreeneri pärast lasete vee peale kõigele mida DeRossi aastate jooksul andnud on Romale ? For Fuck sake, ta ütles Roma pärast ära City rahahunnikutest ja kuldsetest vetsupottidest !
        Ma olen pettunud F. Totti. Kus on sinu Roomlase allaandmatu hing? Hundi süda ?
        Kurat võtaks.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
          Mängima peab selline tüüp kindlasti. Kindlasti ei tohiks minna Ta Itaalias kuhugi. Jama,et selline legend peab minema sinna Fuck ing Citysse! Raha sheikid ei ruuli minu jaoks!
          Ühelgi Itaalia klubil pole raha, et teda endale saada ning ma ei kujuta ette, mida Roma fännid temaga teeksid kui ta peaks minema kuhugi Milani või Juvesse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Montag Vaata postitust
            Ma loen siit välja, et Zeman tuleks minema saata.

            Su jutt on blasfeemia.
            Mis ma tahtsin öelda on see, et Zemani taktikalises asetuses ja valikutes ei tundu De Rossi enam nii asendamatu, kui Ranieri-Spalletti-Enriike-Montella taktikalistes asetustes.

            Ma ei tahaks De Rossit müüa, kuid kui ta hakkabki edaspidi pinki nühkima, siis vaadates tema vanust oleks mõistlikum tal lasta ka klubijalgpallis mõni tiitel taskupista. De Rossil ei ole paraku peale italia cupi ja supercoppa ühtegi euroopa ega liigatiitlit.

            Ta on oma positsioonil maailmaklass, ma leian, et ta väärib rohkemat kui pingi nühkimist.

            Kuna ma teda austan,siis lõppkokkuvõttes otsustab siiski tema ise ja teeb omad valikud jaanuaris.

            Samas ei olnud mitte ammu pressikas, kus ta teatas, et ta ei lahku Romast ja ta tahab siia jääda igavesest ajast igavikku.

            Samas nagu näha, ikka ei taha jutud vaibuda, isegi kui mees on pressikal oma sõnad lausunud. Pakun, et De Rossi teeb ise omad otsused mitte klubi tema eest.
            sigpic

            Kommentaar


              Seal tõmbab hetkel niite ikka Zeman. Mängu Ta ju De Rossit ei pane! Zeman sai nüüd suure võidu Palermo üle ja kohe on enda kohas nii kindel.
              Samas ei kujuta ette...selline legend minema....
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ljs Vaata postitust
                Ühelgi Itaalia klubil pole raha, et teda endale saada ning ma ei kujuta ette, mida Roma fännid temaga teeksid kui ta peaks minema kuhugi Milani või Juvesse.
                Raha teistel klubidel tõesti pole. Vaid Milan ja Juve. Samas selliseid tonte on ju, kes on läinud ka otse Interist Milani ja Interist Juvesse!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Mis sitta sa ajad ? Lollakas oled või ? A la Pohhui müüme maha ta ju ei saa mängu. Saatku see kuradi Zemunn kes midagi korda ei suuda saata minema, ühe totaka peatreeneri pärast lasete vee peale kõigele mida DeRossi aastate jooksul andnud on Romale ? For Fuck sake, ta ütles Roma pärast ära City rahahunnikutest ja kuldsetest vetsupottidest !
                  Ma olen pettunud F. Totti. Kus on sinu Roomlase allaandmatu hing? Hundi süda ?
                  Kurat võtaks.
                  Mis mina teha saan kui Baldini on kardinate taga juba otsustanud, et tal on kavas De Rossi peeneks teha ja vaikselt meelitab juba PSG,Reale ja Citysid ligi?

                  Mitu korda eelnevate treenerite jooksul oli kriise, kus Totti oli treeneritega riius ja oli valmis peaaegu, et lahkuma.

                  Siiski on treeneril klubis rohkem võimu kui üksikul mängijal.

                  Te olete minust valesti arusaanud.

                  Ilma hea treenerita on raske meistriks tulla, ilma 1 väga hea mänijata aga küll, jalgpall on siiski meeskonna mäng.Senised mängud on näidanud, et meie mäng on totaalselt ärakukkunud ainult siis kui Totti on väljavõetud.Siis ei suuda me enam rünnakuid orgunnida ja hakkame paaniliselt hoopis kaitsma ja väga ei mõtlegi enam ründe ülesehitamisele, kuigi tglt ongi ju see see kaitsmine ja ajaraiskamine, vastaste väsitamine, pingestamine, mis hoiab meid mängus sees.

                  Ma austan De Rossi teeneid niivõrd palju, et mu suurest respektist ja rõõmust näeksin, et ta võidaks suuri tiitleid, kui et ta Romas kusagil pingil koeb ja vigastust teeskleb.

                  See mida De Rossi teinud on klubi heaks ei kao ju kuhugile ja kui ta lahkuks siis ikka klubi hüvanguks.

                  Paljud on muidugi unustanud fakti, et ka Zeman on Romas väga armastatud kuju.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                    Raha teistel klubidel tõesti pole. Vaid Milan ja Juve. Samas selliseid tonte on ju, kes on läinud ka otse Interist Milani ja Interist Juvesse!
                    Ei, postita edasi.
                    Viimase aasta staarmüüja, bosmankunn ja laenaja. Ahjaa, säästudiilid ka. Muidugi on 35+ mil eurot lauale lajatada.
                    Teemasse ka. 28 -29 aastase eest 35-40-50 mil eurot saada ei ole sitt diil. Olgu mängija nii kunn kui tahes. Selle rahaga saaks huumorkaitse ära lappida,

                    Kommentaar


                      Sellise mängustiiliga oleks iga kaitseliin ilmselt hädas. Mis muidugi ei tähenda, et sinna sobivamaid mehi olemas ei oleks. Üldiselt ei usu, et jaanuaris mingeid suuri lükkeid tuleb.

                      Natukene tuleb ise targemalt mängida ja küll õnn ka meid veidi soosib mingites mängudes lõpuks. Ei näe probleemi, meeskond on väga hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Ei, postita edasi.
                        Viimase aasta staarmüüja, bosmankunn ja laenaja. Ahjaa, säästudiilid ka. Muidugi on 35+ mil eurot lauale lajatada.
                        Teemasse ka. 28 -29 aastase eest 35-40-50 mil eurot saada ei ole sitt diil. Olgu mängija nii kunn kui tahes. Selle rahaga saaks huumorkaitse ära lappida,
                        Kui Milanil ja Juvel vaja oleks meest, küll kuskilt raha kokku kraabitakse. Ära selle pärast küll muretse!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Mis kuradi teema arendus?

                          De Rossi ei lähe mitte kuhugi, fakt! Veel enam Milani või Juvesse, kraapigu seda raha palju tahes kokku. Peaks nüüd juba k6igile selge olema et DDR ei ole mingi sopahoor kes raha ja ehete pärast oma hinge maha müüks.

                          Ja mis mõttes "klubi nimel" müüdaks maha? Tra Roma ei ole mingi Milan kelle omanik on kõrvuni võlgades, me ei ole kõige rikkam klubi aga vajadust klubi ikoon maha müüa meil ammugi ei ole.

                          Andke Zemanile ja meestele aega atra seada, pole poolt hooaegagi mängitud ja juba on Zeman sitt ja DDR 29 aastane vanur kes ei sobi plaanidesse? Tramaivõi.

                          E: Ja peale eelmise hooaja täielikku kolläpsi on Zeman ideaalne valik, vähemalt mängitakse ilusat jalgpalli mitte mingit surmigavat labaselt kopeeritud limm-limmi.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                            Kui Milanil ja Juvel vaja oleks meest, küll kuskilt raha kokku kraabitakse. Ära selle pärast küll muretse!
                            Seda ründaja raha ajab Juve juba aastaid kokku.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Seda ründaja raha ajab Juve juba aastaid kokku.
                              Selles on Sul õigus...kohe kohe ostavad Dzeko!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X