320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • cannuman
  replied
  Endiselt on mul hüpotees et Emery tuleb. Järjest rohkem ka sellekohaseid uudisenupukesi mis sama spekuleerivad.

  Leave a comment:


 • Montag
  replied
  Esimene poolaeg oli suht Atalanta taskus ja kohati oli hirm, et jäädakse 0:2 taha, viiene keskväli pani Roma liikumised suht kinni ja värava said täiesti teenitult, kui kontraga oldi pmst iga kord 2vs3 situatsioonis. Teine poolaeg Atalanta enam nii räiget pressi ei jaksanud teha, aga paraku suutis Roma ainult ühe ära suruda. Pettumustvalmistav viik, Juvele tekkis hingamisruumi ja Napoli tuli ka kahe punkti kaugusele. Tottile oleks võinud rohkem minuteid anda, arvestades seda, et Roma surus ja vajadus kaitsesse appi tulla oli minimaalne, siis oleks võinud anda talle vähemalt 15 minti, et leida mõne läbisööduga Salah või Džeko. Kessie muidugi jõhker loom, kui Kessie-to-Roma-done-deal mingi tõepõhi all, siis oleks vägagi teretulnud täiendus. Omaette küsimus, kui palju talle väljakul ruumi jagub Stroot-Ninja-Paredes-DDR kõrval (samas võimalik, et loovutatakse suvel ikkagi Paredes või läheb DDR MLSi (uuele lepingule vist allkirja pole veel pannud?)). Eks näeb, kes Spalletti asendajaks tuleb ja mis taktikat viljelema hakkab.

  Leave a comment:


 • count
  replied


  Teine poolaeg tänu Perse sisse vahetamisele ja seetõttu paremale poole ründe liikumise tekitamisega nagu öö ja päev. Enamvähem 45+3 minutit Rooma survet, mis sisaldas muuhulgas DDRi käärlöögist posti, 9goli kümne meetri pealt ristnurka, Fazio valet puudet viiekastis ja SESi vastu andmata jäänud penaltit. Nagu ikka magas Spermanetti sisse Totti vahetamisega ja väsinud/lahja PerTotti välja vahetamine oleks võinud ka toimuda kümneid minuteid varem. Atalanta suurim tugevus oli nende räige robustsus, mille eest kohtunik vigasid pm ei andnud ja kui Rooma kellegi poole hingas oli kohe karistuslöök ja/või kollane, sellessuhtes kohtunikult väga arusaamatu vile joon. Kessie oli omaette loom. Nii noores eas nii targalt peaga mängida ja seda veel ne3grina. Kui ta tõesti 27 milli eest suvel Rooma sundub on üks päris räige hunt keskväljal juures. Totaalne tank ja hullumeelne töövõime, koos 9goliga vaieldamatult maailma kõige parimad keskpoolikud planeedil maa. Salah+Dzeko võisk ka juba leivad ühte kappi ära panna, koos mõistavad teineteist väga hästi ja olukordi kus embkumb oleks võinud veel skoori või söödu lisa saada jagus küllaga.

  Leave a comment:


 • count
  replied
  Gasperini paneb Spermanetti ikka korralikult taskusse. Hammustas läbi, et paremalt äärelt pole mõtet kedagi peale võtta, kuna Rüüdiger on siiski keskkaitsja, mitte ääreründaja ja seetõttu lubatakse tal teha mis ta iganes teha soovib, enamasti palle kaotada ja Salahile on peale pandud mees-markeerimine. Kõik jõud on lükatud Rooma vasakule äärele, kus Mario Ruid surutakse üle välja ja seetõttu sunniti ka väravaolukorras rumalalt eksima. Sama tehakse ka PerTottiga, kes on nii hädas et pidi lõpuks keskele ümber kolima, kuna ääremängija pole ta kunagi olnud. Ja nii lihtne ongi Spermanetti ribadeks n/kkuda. 9gol on täiesti edukalt paremat äärepoolikut mänginud, oleks võinud poolajal selle vahetuse teha ja jätta Rüüdiger kekskaitsjaks, või miks üldse eelmises mängus hea esitluse teinud Juan Jesus asendada Mario Ruiga? Töötavat kaitseliini üldiselt keegi normaalse mõistusega inimene ei vaheta, eriti olulisteks mängudeks. Keskpoolikus teeb Kessie väga head tööd ja neutraliseerivad 9golliga üksteist hästi ära. DDR ei saa korraliku söötu tehtud ja Strootman on ka pildist pigem väljas. Kummaline kuidas Atalanta parem äär ja keskpoolikud punase kaardita pääsenud on, ikka väga jõhkraid ja ebasportlike võtteid tehakse, poolaja lõpuks imesid kuidagi kõik kollased välja, aga selleks ajaks oli iga mees juba vähemalt viis sellist viga teinud.

  Teisel poolajal SES vasakule äärele, et oleks korralik ääreründaja seal olemas ja paremal ära otsustada kas sealt tehakse rünnakuid ja tuuakse hooaja flop Perse sisse, või ei tehta midagi ja jäetakse Rüüdiger kaitsetööd tegema ja tuuakse Salah allapoole pallile vastu. Kesväljal pole mõtet midagi vahetada, sest seal on mäng väga füüsliline ja pehmed Grenierid ei tee seal midagi. Kui Dzeko oma tujutut nägu ära ei korista, siis võiks Totti ka kiiremini mängu tulla.

  DAJE!

  Leave a comment:


 • count
  replied


  AS ROMA (4-2-3-1): Szczesny; Rudiger, Fazio, Manolas, Mario Rui; De Rossi, Strootman; Salah, Nainggolan, Perotti; Dzeko.
  A disposizione: Lobont, Alisson, Vermaelen, Juan Jesus, Paredes, Grenier, Gerson, Peres, Totti, El Shaarawy.

  Järjekordselt on Spermanetti otsustanud neljase kaitseliini kasuks. Arvatavasti terveks hooajaks väljas Palmieri asemel alustab Mario Rui ja SESi asemel alustab sel korral PerTotti. Muidu kõik põhimehed kohal ja sama taktika mis Bologna vastu. DDR sai ka vigastuseks õigel ajal terveks. Spermanetti peab tõestama, et hooaja esimene kohtumine oli kole anomaalia ja meeskond peab hetkel maailmas kõige räigemalt ülehinnatud Atalantale koha korralikult kätte näitama. Esimesel poolel tuleb arvatavasti pigem luurav mäng ja võib rahule jääda 1-0 skooriga. Teisel poolajal peaks Atalanta järjekordselt suuremat pressi tegema ja initsiatiivi näitama hakkama, see on see koht, kus Alfa-Hundid poolkaitses peavad mängu ära tegema ja 3-0 skooriga finishisse pallima.

  FORZA ROMA!!!

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  Nojah Bolognesest asja polnud, liiga suur klassivahe. Atalanta hakkab eeldatavasti tunduvalt kõvemini vastu.

  Leave a comment:


 • count
  replied


  Salah ja Dzeko koos keskvälja võlurite 9goli ja DDRiga kindlalt MOM! Imeline 3-0 värava eeltöö ja terve teine poolaeg Bolgona kaitseliini terroriseerimist. Mitmes kohas natuke rohkem õnne ja oleks palju suurema skooriga võidetud. Perotti natuke liiga isetsev, kuid samas, kui oleks löögid raami saanud, siis räägiks teist juttu. Kaitseliin raudne nagu alati ja selle hooaja maailma parim väravavht ŠheŠhny rekordiline 14 puhas leht. Koos on maagiline meeskond ja teeb ka vastavaid tegusid! Oleks võinud proovida Grenieri keskel, kuid mõlemad ette suunduvad keskpoolikud olid lihtsalt liiga mürgised, et neid väljakult ära võtta ja praegu pole enam millegi nimel puhkust ka tarvis. Dzeko oleks võimeline olnud rohkem lööma, kuid tegi rohkem meeskonna heaks musta tööd ja proovis teistele võimalusi tekitada, kuid 24 väravat on tõsiasi! Isegi vahetusest tulnud Vermäälen ei suutnud tõrvaks meepotis olla. Võib rahule jääda!

  GRANDE ROMA!!!

  Leave a comment:


 • count
  replied
  Esimesed paarkümmend minutit möödusid Donadoni taktikepi all, kes ampsas Spermanetti frigiidse lähenemise läbi ja pani pm viie kaitsjaga liinile korraliku surve peale. Kui viie mehe peale on ainult DDR mängija, kes oskaks tagant mängu ehitada, siis see ilmselgelt toitis hästi ja takistas normaalse palli ette liigutamise. Siis aga pani Rooma oma tugevuse maksma, standardites neli koljatit kastis on korralik luksus, nurgalöögist pani Alfa-Hunt Fazio korraliku litaka lati alla. Siis hakkas Bologna surve lõpuks ka väsima. Salah tegi kontra ajal korraliku väravavahist ületõste. Assistis ilusa sööduga Dzeko, kes järjekordse palli mahavõtuga selg kaitse poole leidis vaba ääreründaja kasti sööstmas.
  Mäng on totaalselt Rooma kontrolli all ja sellise lõhkuva rivistusega ei kujuta küll ette, mida Bologna tegema peab,et siit üldse midagi ära lüüa. Keskele äkki mõni pallihoidja tuua - Grenier? Ja emmale kummale äärele värske kiirusega mees (Perotti) tempot tegema. Mingil hetkel peaks ka poolvigase DDRi asemel Paredes tulema.

  DAJE!

  Leave a comment:


 • count
  replied


  AS ROMA (4-2-3-1): Szczesny; Rudiger, Manolas, Fazio, Juan Jesus; De Rossi, Strootman; Salah, Nainggolan, El Shaarawy; Dzeko.
  A disposizione: Alisson, Lobont, Bruno Peres, Mario Rui, Vermaelen, Paredes, Grenier, Gerson, Perotti, Totti.

  Kuna Palemieri on vigane, siis paiskab Spermanetti väljakule Mario Rui asemel Juan Jesuse ja sellega ühtlasi minnakse väljakule nelja tõupuhta keskkaitsjaga. Bologna vastu? wtf. Hea on näha, et Perse on nüüd permanentselt pingipoiss ja paremal äärel peab jälle Rüüdiger näitama mida oskab ründesuunale pakkuda. Keskel on tagasi DDR ja tema kõrval nagu ikka maailma parimad Strootman ja 9gol. Üllatuslikult tuleb vasakuks keskpoolikuks SES, kes mängib hästi kokku just Palmieriga. Ründes maailma ohtlikuim duo Dzeko+Salah!
  Mäng ise peaks juba esimeseks poolajaks vähemalt 0-2 skooriga otsustatud olema ja kokkuvõttes alla 0-4 rahule jääda ei saaks. Bologna on tohutult sitt meeskond olnud terve hooaja, Crotone tase, niiet ükskõik mis taktika, treener või mängijad, vabandusi olla ei saa.

  FORZA ROMA!

  Leave a comment:


 • count
  replied
  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
  Pigem hakkas Manolas sügisel Interiga kurameerima ja sealt ka järsku see vormilangus tuli. Ega siin muud teha pole, kui maha kanda ja võimalikult palju pappi välja lüpsta. Kahju muidugi kui otsese konkurendi juurde läheb mitte premmi.
  Pigem hakkas kõik Juan Jesuse ostmisest. Selle tehingu eest pole veel raha välja käidud ja Inter pakkus variandina teha väike vahetusdiil + raha, mida praegu siis ka tehakse. Ehk siis sellest 43 millist lahutage rahulikult 10 milli Jesuse ülemineku raha maha, 4 milli tema palgaraha ja Manolase peale kulunud 15 milli. Üle jääb maksimaalselt 15 milli, mille eest Monchi peab normaalse asenduse leidma. Ei kõla just kõige parima lahendusena. Lisaks siia juurde veel fakti, et viimased mitukümmend aastat ei ole suudetud kaitseliinis põhituumikut paigal hoida ja seetõttu on ka palju mänge, punkte ja tiitleid kaotatud. Nüüd see kõik jätkub. #absurd

  e: vabandan, ei jää seda 15 milli ka üle - Bruno Perses ostukohustus tuleb peale, mille hinnaks on - ülle ülla - 15 milli. #RomaHappened

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  Pigem hakkas Manolas sügisel Interiga kurameerima ja sealt ka järsku see vormilangus tuli. Ega siin muud teha pole, kui maha kanda ja võimalikult palju pappi välja lüpsta. Kahju muidugi kui otsese konkurendi juurde läheb mitte premmi.

  Leave a comment:


 • count
  replied
  Inter €43m Manolas deal done!

  Inter have agreed to buy Kostas Manolas from Roma for €43m plus bonuses.
  Seda oli eile ka aru saada. Spermanetti ja Manolase vahel kääris terve mängu korralikul, Rube treener sõimas teda väljakul nagu koera iga puute peale, mis omakorda põhjustas Manolase brainfarti ja esimese värava. Täiesti arusaadav, et ükski terve mõistusega mängija sellise ahviga jätkata ei soovi ja jooksevad kõik laiali nii kiirelt kui võimalik. Järgmisena siis 9gol Chelseasse uudis ja Rüüdiger ka kuskile premmi.

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  Eile oli väga ok mäng. Oleks õnne ka veidi olnud, oleks siit edasi mindud. Finaalikoht kaotati eelmise mänguga, kui ei suudetud "võõrsil" väravat lüüa. Tore oli fänne tagasi näga curva sudil.

  Leave a comment:


 • count
  replied


  Spermanetti saab täna juba piletid ära tellida ja rongiga Toriinosse ära sõita. Poolaja alguses Perses sisse tuua oli kirsiks tordil. Peale selle, et ta on totaalselt saamatu oli ta ka äärmiselt tujutu ja passis käed puusas niisama taevasse, kui teine värav üks ühele ära joosti. Müstika, kuidas hooaja enim oodetud ost suutis Rooma särgi selga tõmmates muutuda meheks, kes ei saaks isegi rahvaliigas mänguaega. Kui teine ära löödi, siis mõte oli 9goli väljakul hoida ja miks tuua ainuke tõeline mängupildi muutja Totti sisse 80ndal? Kui Spermaneelajaminetti eesmärk oli mäng kaotada, siis tegi ta taktikaliselt kõik ideaalselt. Oma tugevuse - keskväli - mängust välja lülitada ja jätta Salah 90 minutiks tsenderdama on müstika. Isegi kõige rumalam kitsen/kkuja sai aru, et tuleb ainult kasti keskel oodata palli ja see võita ja ongi mäng tehtud.

  Hooaja võib nüüd enamvähem lõppenuks kuulutada. Hooaja lõpuni onkaheksa vooru ja rubentuss on kohtunikelt saanud 6 punnise edumaa. Spermanettiga ei võida me elusees kahekast kaheksa ja kui isegi võidaks, siis tuleb kuskilt jälle mõni 99 minuti fantoompenalti ja rubentus võidab ühe punniga viimases voorus tiitli. Napoli ei ole piisavalt tugev et järgi võtta, niiet minimaalne teine koht jälle olemas ja palju õnne!

  Leave a comment:


 • count
  replied
  Üks Manolase eksimus/vale palli põrge ja coppa saigi läbi. Dzekol oli võimalus juba teisel minutil ära vajutada, kuid nagu ikka tegi oma kohustusliku 100% raiskamise. Kuidas sa lööd 5 meetri pealt väravavahiga üks ühele palli väravast lihtsalt mööda? Ülejäänud aja oli plaan kasti tsenderdusi laksida ja loota et keegi pallile pihta ka saab. Keskvälja kasutati ainult palli äärte vahetusteks. See vist oligi Spermanetti kõige arusaamatum taktika, omaenda kõige tugevaim relv ise välja lülitada. JA kui keskväljal paar korda sai mõni mees palli, siis tegi Paredes mitu eksimust ja sai ka lõpuks kollase kaardi, 9 gol sai väga rumala kollase ja ründes raiskas jõhkralt, ainult Strootman oli endiselt kuldstandard. Peale Manolase eksimuse on kaitse olnud laitmatu ja samuti enne mängu nimetatud SES-Palmieri duo töötab väga hästi kokku. Oli ime et SES lõpetas poolaja ainult ühe väravaga.
  Mis siin teisel poolajal enam teha o, kui vähemalt kolm peab lööma? Tumekollastega 9gol ja Paredes välja, Totti ja Grenier sisse. Hetkel pole väljakul ühtegi karistuslöökide lahendajat, siis vähemalt saaks standarditega ka midagi tarka tegema hakata. Kolmas vahetus oleks siis PerTotti või Peres.

  DAJE!

  Leave a comment:

Working...
X