320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda sama muidugi

    Kommentaar


      Lõhnab kõrgliigasse püsimajäämise järele. Hei hei Eeslid ! Taaskord. Sampa avatuks ! Täna või mõni järgmine voor ! Mahlane rant Jasperile juba ahjusoe !
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        JUBEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Ah putsi. Kordusmäng esimeses voorus Chievo vastu. No ei saa ära löödud. Kohtunik oli ka pede. VITTU!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Jh ega tõesti pole midagi head öelda, kui mehed tulevad peale Fiorentina võitu peale jutuga, et võitleme 3-nda CL koha eest ja siis koheselt järgmine mäng pakuvad sellise esituse, siis ei ole sõnu.

            Ma ei tea kuidas see sama pask saab aastast aastasse korduda, mitte sittagi pole ikka muutunud, loodad ikka ja ootad, võidad tugevaid tiime ja siis tuleb üks külasats, kes tavaliselt on peksupoiss ja vajutab meile ära ja kogu meie töö ja pingutused on nullitud.

            Keskväli on ikka alla igasugust arvestust , söödukvaliteet on nii nii pask ja need Lamela palliülehoidmised kiirrünnakutel, kus ta ikka ja jälle üritab isetseda ja triblada päädivad vastaste üliohtlike kontratega, Lamela pallikaotuste näol.

            Peale pizarro lahkumist on meie ilus mängupilt täiesti kadunud,käib mingi tõmblemine, kui eelmine aasta oli veel mingigi üksteise mõistmine , siis tänavu on kyll täelik katastroof kiilaka ja florenzi näol.Hooaja algus oli Florenzilt üllatavalt hea, kuid mida aeg edasi, siis ühe enam võtavad tema teatud otsused ja liikumised kukalt sügama, kuidagi jube "häda" on mees olnud, peast kinni kahekäega pidevalt.

            Chievo on alati olnud meile murelaps ja ebameeldiv vastane ja nii üllatav kui see ka pole, aga ikka ja jälle me suudame nende otsa komistada.

            Minu eelistus uue hooaja treeneripingile on Frank de Boer, kes Ajaxiga juba 3 järjestikust tiitlit taskupistnud, vaja on meeskonna mängu ja taktikalisi käike, mitte peaga vastu seina jooksta nagu täna.Andreazzoli paraku pole nii andekas, et suudaks meid ka järgmine aasta scudettole tüürida.
            Kui Chievo suguseid meeskondi võita ei suuda, siis Scudetto ja Cl kohad jäävad tahest tahtmata kaugele.

            Kui Andreazzoliga mõned mängud olid täitsa nauditavad ja ladusad, siis viimased mängud on kippunud ikka kuidagi äravajuma ja sellega koos ka usk, et järgmine hooaeg võiks kuidagi erinev tulla.

            Tänane kohutav söödupraak ja pidevad ülilihtsad eksimused ei tohiks edaspidi olla meie kaubamärk, lihtsalt väga piinlik hakkas vahepeal.
            sigpic

            Kommentaar


              Aga midagi on ikka väga valesti selles meeskonnas kui peale 85 minutit mängu on Totti sisuliselt üks entusiastlikumaid mehi, kes spurdib vastaste kiirrünnaku ajal kaitsesse
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                Just näitas selle olukorra kordust ja see chievo vend astus DDR jala(varvaste) peal. Mõtlesid seda või.
                kusjuures mulle on ka varbale astutud ja minu reaktsioon pole kunagi olnud selline

                Kommentaar


                  Oli ka paks ahv korkidega? Mitte et seal nii reageerima peab, aga korgiga kondi peale astumine on ikka rämedalt valus, võime proovida sinu peal. Muidugi pikaaegse itaalia vuti jälgijana sa peaksid teadma et De Rossi on üks suurimaid daivereid/teesklejaid ever eksju.

                  Kommentaar


                    Esimese asjana kui video vaatasin, tuli see meelde:

                    Kommentaar


                      Kas rotti sai oma lubatud 300 väravat kokku?
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        ei saanud. Kuidas peldiku lukk töötab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kas rotti sai oma lubatud 300 väravat kokku?
                          millal Eurokas on? pühapäeval Pärnus?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            millal Eurokas on? pühapäeval Pärnus?
                            Laupäeval, Malmös.

                            Järgmine nädal Markkut jalgpalli foorumis igatahes ei kohta.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ei saanud. Kuidas peldiku lukk töötab?
                              Peale Lazio 6-0 võitu , Klosetti 5 väravat ja meie kaotust kodus Chievole usun ma, et see snepperlukk töötab vägagi hästi, korralikult määritud ja õlitatud.(loe paksu tavotikihi all)
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                kusjuures mulle on ka varbale astutud ja minu reaktsioon pole kunagi olnud selline
                                Kusjuures kunagi väiksena kui koolivahetundide ajal sai käidud saalis kossu mängimas oli olukord: mina mängisin rihmikutega ja vastane mängis kingadega, millel oli korralik lai kontsaliist all ja siis ühel rünnakul ta maanduski mu suure varba peale( võimalik, et ta lihtsalt isegi astus mulle varbapeale) ja pärast oli oi oi kui valus , mitu päeva oli selline tunne,et kas on luu puru või mõra sees ja muidugi küün läks siniseks ja tasapikku lõi lahti ja vahetus, aga see pole väga mõnus kui sul see varbaküün pikapeale ripub seal mingi nahatüki küljes kui pead sokki jalast ärakangutama päevast päeva

                                Ma ei kujuta muidugi ette kui hea tunne see on, kui nt keegi raudkorkidega astub varbakondi peale keharaskusega, pole seal putsaninas ju muud kui pehme nahk või muu kunstmaterjal.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X