320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Pm te sittusite täis ennast nagu viimased kusikud. Ega siin polegi midagi ette heita, Reja tegi hea käigu. 20 korda parema meeskonna vastu tulebki nii mängida, tublid.
    ''Kusikud'' on Reja juhtimise all top 2 ehk siis scudetto küsijate vastu undefeated... nuta patja Francesca
    Roma puhul on muidugi seal scudettol rasvased jutumärgid ümber, juba praegu halab Rudi tiheda mängudegraafiku üle nagu tõeline luuser. Minu ekspertsoovitus oleks viimased voorud alla anda ja primaveraga pingevabalt ära toksida, muidu peategi järgmine hooaeg äkki isegi euroopas mängima, seda õnnetust veel vaja. Keskenduge Coppale - see on täiesti võidetav auhind kui just Benitez seda ära rikkuda ei kavatse. 20 korda parem meeskond LOL!



    Derbist siis veel nii palju, et Keita Balde peaks olema kõige noorem Lazio mängija, kes kunagi derbis alustanud/osalenud. Suurim taktikaline probleem oligi eile see, et Reja otsus oli Keitaga alustada, mis iseenesest oli loogiline hetkel kui Biglia väljas, Mauril pikk paus, Anderson lihtsalt liiga kogenematu selliseks mänguks. Kahjuks otsustas Roma esimest poolaega eriti ettevaatlikult võtta ja Keital polnud seal reaalselt eriti ruumi oma tugevamaid külgi näidata..ja eks see kogemuste vähesus oli temagi esituse juures probleemiks. Keita oleks palju paremini sobinud teiseks poolajaks kui Roma hakkas riske ka võtma ja tekkis ruumi - selle Onazi ära käkitud kontra oleks ta kindlasti vähemalt väga ohtliku löögiga lahendanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      ''Kusikud'' on Reja juhtimise all top 2 ehk siis scudetto küsijate vastu undefeated... nuta patja Francesca
      Roma puhul on muidugi seal scudettol rasvased jutumärgid ümber, juba praegu halab Rudi tiheda mängudegraafiku üle nagu tõeline luuser. Minu ekspertsoovitus oleks viimased voorud alla anda ja primaveraga pingevabalt ära toksida, muidu peategi järgmine hooaeg äkki isegi euroopas mängima, seda õnnetust veel vaja. Keskenduge Coppale - see on täiesti võidetav auhind kui just Benitez seda ära rikkuda ei kavatse. 20 korda parem meeskond LOL!
      Sorry Muki, minu paha tõesti, tegin ümber arvutused, 22,8 korda parem meeskond.

      Ja kui see eilne 12 mehega kaitses istumine ja 10 mehelise Juventuse vastu viiki mängimised sul vere nokusse ajavad, siis tore! Lase läbi peo.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Lazio fännid kilkamas rõõmust umbkaitsega saavutatud 0-0 viigi üle.
        Tase : Onazi ja sõbrad.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Mul on piinlik nii lolli juttu itaalia alafoorumist lugeda francesca ja pathetico
          Nagu mingid 12 aastased barca või manu fännid...
          Te nagu üldse ei jälgi mis liigas toimub käesoleval hooajal või meelega mängitegi lolli?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Mul on piinlik nii lolli juttu itaalia alafoorumist lugeda francesca ja pathetico
            Nagu mingid 12 aastased barca või manu fännid...
            Te nagu üldse ei jälgi mis liigas toimub käesoleval hooajal või meelega mängitegi lolli?
            Jäta Barca sellest pasast välja. Muidu nõus sinuga.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Seda hala on mõnna vaadata...imege lohvi persenahad sõbrad hundid!
              Parandaksin veel oma versiooni Keita suhtes....ta siiski vahetati välja knocki pärast mille oli saanud ühelt pealinna lesbilt...arvatavasti mingist olukorrast, kus Keita virutas täiega Strootmunni põlve ja sai hoopis ise vigastada seejuures kohtunik punast ei andnud Keitale. Siiski pole mingit vigastust ja on olemas Catania vastu.
              Ja mis puutub sellesse venda ala looks like 30-years old immigrant. Pilkavad kommentaarid võivad kätte maksta kuna tegemist tõesti Lazio Primavera mängumehega kes on väga kõrgelt hinnatud. Sai ka mainitud meie itaallasest sõbra poolt siit foorumist.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust

                Curious case of Joseph Minalas?

                Okei, ma jätan MEHE kulul naljad tegemata, aga Markku räägi kus pilt tehtud on? Teie mustade katetega treeningplatsi kemmergus?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Ja mis puutub sellesse venda ala looks like 30-years old immigrant. Pilkavad kommentaarid võivad kätte maksta kuna tegemist tõesti Lazio Primavera mängumehega kes on väga kõrgelt hinnatud. Sai ka mainitud meie itaallasest sõbra poolt siit foorumist.
                  gongreedne

                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Formello on tipptasemel treeningkeskus seal sellist supikööki ei ole. JÄRELDUS: Kas pilt on tehtud mõnes säästuklubi(inter, milan) või mõne muu kääbusklubi pasaaugus või seedorki kodus.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      di Natale, vanus 36a ja Minala, vanus 17a.

                      Kommentaar


                        Antonio on ju väike mees ka. See siin pildil petab juba mõnusalt. Ja nagu lugesin Minalal oli raske elu vb peegeldub see välimuses
                        Mul tegelikkuses suht suva...peaasi, et temast mängumees saaks. Mis puutub veel vanusesse siis mu sõber nägi 15-aastaselt ka pea 30 välja.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Antonio on ju väike mees ka. See siin pildil petab juba mõnusalt. Ja nagu lugesin Minalal oli raske elu vb peegeldub see välimuses
                          Mul tegelikkuses suht suva...peaasi, et temast mängumees saaks. Mis puutub veel vanusesse siis mu sõber nägi 15-aastaselt ka pea 30 välja.
                          Saab, saab. Pikaks ajaks saab.

                          Kommentaar


                            Well, the banter about Minala is going on and on as apparently he revealed his real age...
                            欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Ahah.
                              Mäletate sellist filmi nagu " Jack " Robin Williams peaosas ?
                              Kas tegemist on selle linateose päriselu juhtumiga või lihtsalt sellega, et see mees ei saa küll 17 kuidagi olla.
                              Terve pool Roomat sureb naerukrampidesse, kui see Lazio managmenti lüke tõesti selliseks fopaaks osutub
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                                Well, the banter about Minala is going on and on as apparently he revealed his real age...
                                http://www.rumodispo.com/news/minala...k-lazio-napoli

                                HAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAAAAAA....

                                Because of an unusual aging disorder that has aged him four times faster than a normal human being, a boy enters the Lazio Primavera for the first time with the appearance of a 40 year old man.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X