320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Marrku oled elevil ka, et Petkovitt Eestisse tuleb?
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Uuu jookseb Petkovitu pikali, et autogrammi saada, Petkovitu No1 fänn juu.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Näed siis Coppa Primavera esimeses finaalis lõi 42-aastane Minala jälle 2 väravat ja tõmbas koti päev lilladele fiorentiinlastele. Man of the match!
          Lazio 3-1 Viola
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            "suurepärane kaitsetöö"

            Kommentaar


              Mul on kahju, et Serie-A ei saanud punkte Euroopast, aga mul pole kahju, et välja langesime. Pole seda meeskonda kahel rindel mängimiseks ja täna ka uimati mõnusalt ringi. Candreva tuli välja ja pm peale seda lagunes kogu see pidu. Bulgaarlaste jaoks oli see nagu CLi finaali võit....õnnitlused. Nüüd saab Reja vaid koduliigale keskenduda.
              Marchetti comeback oli muidugi õuduste unenägu
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Eks see väärt võit oli ning Euroopa koht vaid 3p kaugusel.
                Marchetti (oli vist tema väravas) tõrje, kui tõi kellegi (ei näinud täpselt kelle) pealöögi ristnurgast ära, muidugi super.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Reja peab sõna....mõned võtmemängijad puudu, aga siiski võeti tubli ja tähtis võõrsilvõit...keskkaitses oli CIANI-CANA....ühesõnaga saast kuubis ja mõlemad olid solid performerid sealjuures Cana suutis veel hooaja ilusaima värava ka panna....Pole Paha!!!!!!!!!!! Jah Marchetti sai pausist vist juba üle....täna oli juba palju kindlam.

                  Nii Petkovitts keda ma pikisilmi ootan Eestisse meie rotsa vastu failima 17 games 20 points
                  EDY REJA!!!!!!!! 9 GAMES 18 POINTS
                  Seda ilma Hernaneseta ja mingi amatöör goaliga, tase treener!!!!!!!!
                  Last edited by Uuu; 02.03.14, 22:58. Põhjus: totti on lits
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Edy on kuhjaga ära teeninud ühe hooaja ilma deadwoodi ja mõttetute ahvideta! Tuuluta oma offshore kontosid Lotito ja vii Salernitana pandimajja kui muidu plekki kokku ei saa
                    Teine poolaeg läheb Serie A õpikusse, kuidas totaalsest bardakist teha 3 magusat punkti tabelisse.

                    Kommentaar


                      Wannabe Bransoni Inter ju ainult 3p kaugusel...kes vaatab järgmise nv fixture saab ise ka aru, et parema õnne korral olemegi 5. kohal ja kaugel need lillad peded ikka on Eks Montella loodab juba suvel Laziot juhendama saada ja on huvi kaotanud lilladesse, aga tema kurvastuseks peab ta 1-2 aastat ootama. Edoardo Reja, coach of the year 2013-2014 jääb veel pealinna.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Tule nüüd sealt taevastest kõrgustest tagasi alla maa peale

                        Fiorentina mängis eile nii kehvasti, et sellise mänguga poleks olnud erilist vahet, kes vastas oleks olnud, sest raske oleks igatahes olnud. Midagi pole teha, kaitsetiim jooksis lati alt läbi, Milani hüljatud näitasid tavapärast taset ning ka Montellal vahetuste näol puudusid ideed asja lahendamiseks. Selles suhtes oligi üllatav, et Reja nii tagasihoidliku taktikaga mängima tuli. Oleks vabalt võinud vähe julgemalt.

                        Vara veel mingite Euroopa kohtade pärast hõigata. Võite üsna kindlad olla, et ülemus Rejal varsti sita keema ajab ning ta saba jalge vahel jälle minema pageb.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Eks ma muidugi liialdan, aga mingi siht peab olema.
                          Seis oleks pidanud olema umbes 3-0....lihtsalt ei suudetud sisse lüüa.
                          Muidu su jutuga isegi nõus, aga Reja on viimane vend kes siit minema jookseb....arvatavasti talle suveks lubati hulgaliselt täiendusi ja KUI neid täiendusi suvi 2014 EI TULE vot siis on perses....siis võib ta küll minema joosta. Reja on Serie-A Kunn!!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Ei saanudki aru, kas Candreval mingi vigastus või sai ta punase?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Ei saanudki aru, kas Candreval mingi vigastus või sai ta punase?
                              livescore ütleb et punane

                              Kommentaar


                                Õnneks mängu ei näinud....Lotitovastane streik tõi tühja staadioni nagu aru sain? Kas sealt ka kaotus....aga ok nüüd on mul jumala savi kus Lazio see aasta lõpetab. Äkki ikka tühjade tribüünide eest Lotito situb ennast täis ja teeb Tare rasedaks NING IKKAGI paneb klubi müüki? On mul mingit lootust seda unistada?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X