320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väike meenutus maikuust , kui mõõdus 40 aastat esimesest Scudettost

    Kommentaar


      järg ka

      Kommentaar


        Piolinwa on võtnud Lazioga 4 võitu järjest. Kas jätkub see võidulaine? Klose tuli ja päästis. Candreva on kunn.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar




          Keegi on väga pahane, Klose ja Konko persetöö?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust


            Keegi on väga pahane, Klose ja Konko persetöö?
            Kusjuures tundub et Uuu on minu peale ka pahane. Mu auto näeb iga hommik viimasel ajal selline välja. Lõpeta juba palun ära!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Uuu, see on siis tänu selle eest, et su peldikule uue luku muretsesime.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Uuu, see on siis tänu selle eest, et su peldikule uue luku muretsesime.
                Peaks vist talle ka võtme andma, siis äkki enam autole ei situ.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Kui derby ajal Candreva või Klose teil võrku sahistavad pasandate te ennast juba ise täis. Või siis tuleb onu Maicon ja paneb "puid" teile "ahju"
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Ei suutnud Piolinwa seda meeskonda tüürida viienda võiduni....miks üldse selline pask nagu Cavanda väljakul on???
                    Aga noh vähemalt oleme kolmandad.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      UUU peakontoris oli valmimas eriotsus härra Piolinwa suhtes, kuid viimased 20 minutit näitasid, et mingeid last minute muudatusi nagu Urmas Paetil meie kontoris ei tule. Mäng lasti ikka täielikult käest. Marchetti on tõsine sitakäkk seal postide vahel. Aga olgem tõesti ausad.....Klose ja brace....4-2 võit kodus. Parim rünne liigas, kolmas koht, parim assistor samuti meil(ANTONIO CANDREVA) CL-võimalus, Olegi müüjannad istuvad taga, Trahiire klounid hõljuvad kuskil pimedas aanuses, Montella on oma gaydega hädas, Peenistez võttis uskumatul kombel riommalt punktid, oleme majoneesijunnidest 3-punkti kaugusel.....Natuke liiga positiivne see seis.
                      Elame näeme!!!! Tipptreeneriga on ilmselge see meeskond võitleks Scudettole....Piolinwa on veel küsimärk, aga asjad on kõvasti paremuse suunal läinud.
                      Gentiletti kiiresti terveks ja rock n roll...

                      FORZA LAZIO!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Uuu käib peale 4-2 Lazio võitu nüüd toas UV lambi ja salvrätikutega ringi ?

                        Kommentaar


                          Ei, ma olen väga vaikne, lihtsalt rahul...naudin meie võimast valikut keskväljal. Sellist asja pole Laziol pikka aega olnud. Sellist keskvälja pole ühelgi Serie-A meeskonnal. Kaitse ja rünne koos goaliga on muidugi nutine.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Serie A parim rünne maksab aastal 2014 0 EURi... korralikuks mudaliigaks mandume nii ju
                            Kestvad ovatsioonid Ederson-2milli-palka-per-värav-mehele. Loodame et väravat tähistama joostes mingit olulist liigest või luud ei purustanud, aga noh öö on veel ees ja oht ei ole möödas.

                            ps. kui kellelgi kodus vedelevad vanad prillid -8 ja kangemaid, siis andke teada, pakime ilusti ära ja saadame jõuluks Itaalia kohtunikele. Mõlemad sardiinide väravad oli suluseisu hõngulised..või noh mis hõngulised, haisesid pigem nagu maikuust saadik lahti tehtud sardiinid Grossi logistikalao kõige tagumises nurgas.

                            Kommentaar


                              Ma esimest väravat ei näinud, aga teine oli tõesti sulus ju....vahet ple imegu lohvi.
                              Loodan samuti, et Ederson liiga endale ei teinud ....ja miks teine vigane vend Radu ei mänginud?
                              Candreva on ülivajalik, aga kas tõesti peab ta kõik täismängud kaasa tegema? Koondise eest tuleb ka joosta...kahju, et väravat ei saanud täna. Pea kõigis väravates oli tugevalt tema käpp mängus.
                              Nüüd vaja Empoli sodiks peksta.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Ei, ma olen väga vaikne, lihtsalt rahul...naudin meie võimast valikut keskväljal. Sellist asja pole Laziol pikka aega olnud. Sellist keskvälja pole ühelgi Serie-A meeskonnal. Kaitse ja rünne koos goaliga on muidugi nutine.

                                Tublid olete ja.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X