320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Milles mina nüüd süüdi olen?
    Paljastan, et Ericc varastas ca 50% minu välja mõeldud... repliigist, millega plaanisin avalikuse ette tulla detsembris.
    Ehk Savikas&Kuzzeri nimeline "Kõige suuremate sõprade" auhind aasta lõpu valimistel Uuu&GoldenEagle duole

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Paljastan, et Ericc varastas ca 50% minu välja mõeldud... repliigist, millega plaanisin avalikuse ette tulla detsembris.
      Ehk Savikas&Kuzzeri nimeline "Kõige suuremate sõprade" auhind aasta lõpu valimistel Uuu&GoldenEagle duole
      Noh, ma valisin siiski IRL-i ja Liisa Pakosta, mitte Savieedu.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Keegi siin veel midagi hüppab seapaksu Etsi kohta saab paugu pealt Taavi Aasa vuntsiga vastu perset.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nonii....peeniztes ja junnid kaotasid Hellasele. Nüüd tuleb Torinole kotte panna ja praeguste analüüside järgi on mõne vooru järel liigatabel just selline. 1.Juve2.Lazio3.Fiorentina
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Romat VEEL maha ei kannaks- koduplatsil on nad alati ohtlikud.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Nad on ikka korralikult rööpast väljas...korralik veenev võit Laziolt Torino üle ja ma isiklikult jätaks 3. kohale võitlema rioma, viola, napoli trio. Suures plaanis on neil kõigil puudusi ja erilist vahet pole, kes selle koha saab. Veel paar kuud tagasi ei kujutaks ettegi top3 ilma riomata, aga nüüd nagu see pole mingi uudis või üllatus.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Romat VEEL maha ei kannaks- koduplatsil on nad alati ohtlikud.
                OT.
                Viigipunktid pole neile erilist lisa toonud.
                6 viimast kodumängu on lõppenud viigiga ja väike tagasivaade statistikasse näitab, et viimane võit koduväljakul saadi 30.11.14.

                Maha kanda muidugi väga vara, sest 6 mängu nii kodus kui võõrsil veel mängida.
                Komistada võivad veel kõik. Napoli sai selle nädala vitsad juba kätte
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Kogu nelik võib muidugi eksida....aga suurimas augus on minu jaoks rioma. Treener on errorisse jooksnud, ühtegi plaani ei täideta, CL on suures ohus, mott on maas. Napoli on lihtsalt üks punt kloune...vahel nagu on täitsa võimsad, aga neil ka asi ikka lonkab pluss Peeniztes üldjuhul on ikkagi fail. Violal on peaaegu, et ok meeskond, aga samas kindel treener. Laziol on väga ok meeskond, aga kahjuks treener selline juustune.
                  Ma ei leidnud oma ennustust, aga mäletamistmööda oli mu algne ennustus hooajale, et Juve, Lazio, Viola jagavad top3me. So far so good.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kusjuures ma olen ennast viimased nädal aega kummalisel kombel tabanud mõtlemast emo mõtteid, et tegelt oleks ju isegi pull kui naabri kajakad koos meiega CLis oleks. Ma vist olen ainuke Roma fänn kes nii mõtleb, aga samas oleks huvitav et mida teeks Serie A aasta treener Mauri suguste debiilikutega Meistrite Liigas? Kas see puhuks uusi tuuli sisse Rooma linna pimedamadesse tänavatesse? Kas Rooma linna ainuke tõsiselt võetav klubi saab lõpuks öelda et jah "MEIL ON VÄRDJAD KASUVENNAD, AGA NAD ON PAREMAD KUI TEIE OMAD(viidates siis üle maailma, Inglismaa ei loe, seal ongi kõik värdjad)?"

                    Ja siis veel see Markku effekt, noh ma muidugi eelistaks Fioret(sest kui ma poleks hunt , siis ma oleks lilla ja blablabla) aga Prügi situks ennast niivõi naa eelvoorus täis. Ja seda teeks ka kajakad arvatavasti, aga see oleks ikkagi pullim ju. Sest tõsiselt, keda kotib prügi, kui sul on kajakad?

                    Nii et minu poolt roheline tuli Lazio CLi!(noh jah enne kui tähenärijad tulevad siis, Napoli eelarvest mitte Roma ega Montella)
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Kas vennastumine on jõudnud taas nii kaugele, et tuleks kaaluda teemade ühendamist?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Homme vb analüüsin pikemalt su kommi, aga nagu reaalselt ka Mauri ja debiilik? Kui Lazio saab CLi siis ilmselgelt on igal heal klubil rivis ka kogenud isiklik Pirlo. Ja Mauri on kõigil tohmanitel suud vaigistanud...hetkel on tal käsil üks parimaid hooaegasid. Titty statsidele on ta juba praegu vee peale tõmmanud ja lustib julgelt edasi. Seda kõike 35-aastaselt.....
                        Copy-paste jutt täpselt samamoodi Klose kohta. Kui Piolinwal on taset ja võimet motti hoida ja tekitada siis sellised vanad Kunnid on ülimalt kasulikud klubile.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kas vennastumine on jõudnud taas nii kaugele, et tuleks kaaluda teemade ühendamist?
                          Ära päris Lillaks(Loe Maarekuks) ka muutu nüüd härra kommentaator.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Homme vb analüüsin pikemalt su kommi, aga nagu reaalselt ka Mauri ja debiilik? Kui Lazio saab CLi siis ilmselgelt on igal heal klubil rivis ka kogenud isiklik Pirlo. Ja Mauri on kõigil tohmanitel suud vaigistanud...hetkel on tal käsil üks parimaid hooaegasid. Titty statsidele on ta juba praegu vee peale tõmmanud ja lustib julgelt edasi. Seda kõike 35-aastaselt.....
                            Copy-paste jutt täpselt samamoodi Klose kohta. Kui Piolinwal on taset ja võimet motti hoida ja tekitada siis sellised vanad Kunnid on ülimalt kasulikud klubile.
                            Sa loed mu ülimalt viisakast postist välja ainult selle koha? Ja küsid ka veel miks Mauri debiil on? No esiteks vaata talle näkku, teiseks ta on pesueht varas, kolmandaks ma ei usu et kõik need "asjad" tema vastu on välja mõeldised, neljandaks vaata talle näkku.

                            "Very very special little eagle"
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Täitsa tavaline itaalia mees. Aga saan aru kui kade oled. Titty ju alla käinud junn tänaseks päevaks.
                              Kuigi olen nõus, et süüdistused alusetud ka pole olnud.
                              Ja oleks lahe tõesti kui mõlemad pealinna klubid CLis oleks. Siis saaks konkureerida. Meeskondlikult samuti tugevaimad meeskonnad.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Täitsa tavaline itaalia mees. Aga saan aru kui kade oled. Titty ju alla käinud junn tänaseks päevaks.
                                Kuigi olen nõus, et süüdistused alusetud ka pole olnud.
                                Ja oleks lahe tõesti kui mõlemad pealinna klubid CLis oleks. Siis saaks konkureerida. Meeskondlikult samuti tugevaimad meeskonnad.
                                Millal sa viimati Romat niimoodi kiitsid?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X