320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Nesta on nüüd grossi ja rioma jaoks Jumala staatuses ma vaatan Te ajalugu paremini teaks siis poleks vanameister kunagi Laziost lahkunud....klubi oli mitmesaja miljoniga võlgades ja olles maailma üks kallimaid mängijaid ohverdas ta otseloomulikult ennast klubi hüveks. Kas keegi juust tõesti arvab, et Nesta on milanista? Ta on ja jääb alati lazialeks. Ilmselgelt pole ta pealinnas kuna Lotitoga asjad ei klapi. Ei saa teda süüdistada, aga Lotito on peale fännide survet liigutanud ja hetke seisuga piisavalt palju.
    Nesta üleminekusumma oli tollel hetkel suurem, kui praegune grossi meeskond kokku maksab.
    Mnjaah, kuid Milaniga ta isegi võitis midagi. Ta elagu E-LA-GU

    Kommentaar


      labidas, Nesta võitis Lazioga 2000 aastal ka päris mitu tähtsat karikat. Ma olen Ac Grossile(tollal veel Ac Milan) väga tänulik, et Nesta niipalju tiitleid võitis. Sellel ajal lihtsalt polnud enam küsimust kas jääda. Tuli minna, et talent raisku ei läheks ja tuli minna, et Lazio kukkumist leevendada. Siinkohal mainikski ära, et Nesta won it all.....mitte nagu titty või de rossi riomas.
      Aga nüüd pole enam ac milani ja Nesta on erru läinud. Oma karjääri tipphetked on kindlasti seotud Milaniga, aga pole mõtet endale ette kujutada, et ta valiks Milani Lazio üle.
      Mina Nestat väga ei jälginudki...mulle on Brocchi ka kasvõi isegi Albertini palju lähedasemad kujud. Mõlemad on ka mega Kunnid....Lazio on nende südametes samuti, aga jäävad igavesti milanistadeks.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        labidas, Nesta võitis Lazioga 2000 aastal ka päris mitu tähtsat karikat. Ma olen Ac Grossile(tollal veel Ac Milan) väga tänulik, et Nesta niipalju tiitleid võitis. Sellel ajal lihtsalt polnud enam küsimust kas jääda. Tuli minna, et talent raisku ei läheks ja tuli minna, et Lazio kukkumist leevendada. Siinkohal mainikski ära, et Nesta won it all.....mitte nagu titty või de rossi riomas.
        Aga nüüd pole enam ac milani ja Nesta on erru läinud. Oma karjääri tipphetked on kindlasti seotud Milaniga, aga pole mõtet endale ette kujutada, et ta valiks Milani Lazio üle.
        Mina Nestat väga ei jälginudki...mulle on Brocchi ka kasvõi isegi Albertini palju lähedasemad kujud. Mõlemad on ka mega Kunnid....Lazio on nende südametes samuti, aga jäävad igavesti milanistadeks.
        Nesta ja laziale? kajakas. Ma mõistan su valu, aga põhimõtteliselt tahaks teada mis kanali pealt tänast Lazio Euro heitlust näha võib? Vaatasin kogu telekava läbi aga ei märkigi Anaalson ja co-st ?! Mis toimub? Miks ei lasta väiksel Anaalsonil Eurot mängida? Kas nii kõva vend peab piirduma ainult Serie A-s sukeldumis trennidega ja Tauni girlfriendiks olemisega? Nojah Klosett vana peer tahab ka nädala sees õllet libitsada kuskil sõnnikuses maa kolkas Lazio maakonnas. Mis see pop kohalik pubi üldse on? Mida serveeritakse? mingid live bandid? Traktoristid ja lüpsjad lasevad süldibändi ja kõik ümisevad kaasa ja vaatavad kuidas Anaalson Mauriga peo lõpus laua all amelevad.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Kogu Euroopa jalgpallifännid vaatasid eile ja üleeile jalgpalli. Täna vaadatakse filme ja saateid. Või mis, täna veel mingid mängud?
          Kui sa jopski pole aru saanud siis EL on ja jääb mõttetuks perseturniiriks. Kuna Serie-As te CL kohta enam pole soovitan soojalt EL võita, kui tahate CL saada. Kui Lazio CL ei saa siis palun lõpetage kasvõi kuskil lõpus...no keda see saast üldse kotib...raha ka ei maksta.
          Küll Anderson ja Mauri derby ajal teile korraliku peo korraldavad....värise ja oota.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Erinevalt sinust olen ma viimased tosin aastat maailma parimat jalgpalliliigat vaadanud, seega hailaitse võid ise onada.
            Kui jalgpalliliiga paremus seisneb pildikvaliteedis ja meediakäras jalgpallimelu ümber, siis mingis mõttes võib nõustuda.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kui jalgpalliliiga paremus seisneb pildikvaliteedis ja meediakäras jalgpallimelu ümber, siis mingis mõttes võib nõustuda.
              Hehe. Ära võta kõike siin alafoorumis öeldut tõepähe.

              FORZA LAZIO!

              Kommentaar


                Nagu öeldakse: igal nalja on tõsi taga. Teatud asju peab enda huvides täpsustama.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Anderson pikendas lepingut 2020ne aastani....Official!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    See paks ManU Anderson mängib Lazios? Issand jumal..

                    Kommentaar


                      jep terves maailmas on ainult üks Andersoni nimeline

                      Kommentaar


                        Antonio Candreva saadab tervitusi Edy Rejale....hoia viik ära prügikasti junnide vastu.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Mis ma oskan öelda....nii kindlat võitu pole vist pikka aega näinud. Verona nulliti ikka täielikult ära...kas üldse pealelöök sooritati? Natuke kurb meel, et pingelangusele vastavalt võeti tuurid maha. Keita on ikka eriline pederillo ja ei suuda endiselt täielikke sittereid ära lahendada ja kui saab raami siis ikka on õnnetu ja goalie tõrjub....tra hakka skoorima.
                            Aga oli tore näha Lulicit, kes peale suurt vigastust oli täitsa pildis.
                            Anderson on Kunn!!!! Candreva pomm oli ka võimas.....üldse kogu meeskond mängis hästi. Cataldi jaoks seekord ruumi polnud...Keital samamoodi raske kohta leida...lausa uskumatu.
                            Rioma võimas võit Cesena üle siiski meile teist kohta veel ei toonud....usume järgmine voor Peeniztesesse ja tema väga võimsas vormis olevasse prügiklubisse....suutsite 10-meheliselt Rejalt viigi välja võidelda....vapustav Äkki pigistate riomast ka punkti välja????
                            Mancini on väga lahe vend, aga kas tõesti saab ta kinga ennem hooaja lõppu...Trahiir kahetseb samamoodi oma investeeringut nagu Oleg Grossgi....tunnen kaasa....irwwww

                            aga mis seal ikka.....SEMPRE FORZA LAZIO!!!!!!!


                            GRAZIE EDY REJA!!!!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Mul kohe üldse ei meeldi eksida, aga seekord on see justkui nauding....Stefano Pioli on teinud tubli tööd....jätka samas vaimus......6 wins in a row!!!!!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Mul kohe üldse ei meeldi eksida, aga seekord on see justkui nauding....Stefano Pioli on teinud tubli tööd....jätka samas vaimus......6 wins in a row!!!!!!!!
                                Kusjuures netis liigub kõlakas et just nii palju kordi järjest pidavat Aanusson Mauri käest peale mängu kuivalt sisse võtma. Stefi Pajuõli pidavat isiklikult kõrval seisma ja mõõtma kas kõik on ikka õige. Mercenari Aanusson on suveks juba ammu kuskil mujal, niiet pole mõtet üldse unistama hakata. Klosett läheb pensionile ja taob saksa gei porri peale edasi pihku. Tauni läheb tagasi vangi. Kelle poolt sa siis hõiskad? De Vrji ja kes see teine tundmatu nimi seal hakkavad Euroopas Lazio maakonna traktoristide au kaitsma v? Naljanumbrid. Tõelised klounid. Ahvi kari. Sellist häbi küll Itaalia auväärne lipp ei vaja. Jääge ikka oma liistude juurde ja võtke järjekorda omasuguste Interi ja Milaanodega.

                                MERDA LAZIO SERIE B PER SEMPRE!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X