320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      palju Berardi lööb?

      Kommentaar


        Räige eidekari siin.

        Kommentaar


          Meistrite Liiga finaal oli juba oktoobris või mis?

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Polnud sellist ärevust juba aastaid olnud enne Milani mängu. Üle pika aja oli tänu meie heale seeriale ja juve vigastustele õhus, et võime hea mängu korral neile hambaid näidata.

            Kaitseliin jällegi ei väsi üllatamast. Keskkaitse on vast hetkel nr2 Itaalias ja isegi Abate tegi eile hea mängu. Sai Sandroga hästi hakkama. 90milli sai 2 puudet kastis ja oli täiesti pildilt väljas.

            Enne mängu kartsin kõige enam, et Loca ei vea välja ning saab ta liiga vara liiga suurt mängu mängida. Alguses tegigi paar rumalat pallikaotust, aga kosus hiljem ja no hooaja ilusaim värav ka kirjas.

            Bona tegi ka super mängu. Suutis juve keskvälja vaiksena hoida ja tegi ise heade driblingutega vastastele peavalu. Tema puhulkardan, et väsib varsti ära, sest saab iga mäng 90min ja oleks puhkust talle tarvis.

            Bacca nagu ikka suure vastase vastu, oli ka eile suht halb. See kaitses passimine ja ühe momendi ootamine pole eriti tema stiil, aga lui ise oled mängu jooksul ründavam pool lööb ühe ikka ära.

            Tabeliseisu on küll kaunis vaadata, aga 9 vooru ka alles läbi. Ootaks talvised täiendused ära ja siis hakkaks vaatama, mis tabelikoht jõukohane on.
            Esmajärgus tooks ääremängija, sest Suso pole nagu päris see ja võib-ollla ka keskpooliku.
            Suso pole päris see??? Meeskonna suurim staar, eile sööt, tänu millele Loca oma kuuli teele sai saatagi.

            Kommentaar


              Noh, kas hoiate oma hobuseid maa peal nüüd? Haip läbi? Jasper ole kordki mees ja neela alla see reaalsus.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Võtab Milani mängijad, mängu ja hooaja hästi kokku!

                Ära mängi jassu tunnetega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Suso on kõige olulisem ründemängija.
                  Eit..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kui Mustangi Asamoahi heit oli veel seletatav, siis sellest Cuadrado heidist ei saa ma üldse aru. Cuadrado eilne saldo oli 2 väravasöötu (Mandzukicile ja Chiellini teisele) ja ühe värava eeltöö (Pjanici väravale). Lisaks lõi mees pidevalt 1-1 teravust oma äärel. Mida rohkemat saaks üldse wingbackilt oodata? Minu silmis oleks legit teema, et kas wingbackina võiks alustada pigem Alves või Cuadrado. Aga see selleks. Maitsed ja nägemused erinevad.
                    Tahad öelda,et pole olnud ühtegi mängijat,kes on Sulle täitsa vastukarva?
                    Üleüldiselt olen ma selline fänn,kes pooldab kõiki,kes Juve eest mängivad,aga selle hiinlasest neegri poolehoidu..tõesti,ennem tõuseb solgiämbrist päike.

                    Kommentaar


                      wtf juve77 on mingi korralik rassist? Häbi, et sa oled ka minu lemmikklubi fänn.

                      Väga hea meel Marchisio korraliku come backi üle. On lootust küll, et tuleb hästi välja sellest rängast vigastusest.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        wtf juve77 on mingi korralik rassist? Häbi, et sa oled ka minu lemmikklubi fänn.
                        Jah,sina oled väga korralik ja pole kumbagi sõna elusees kasutanud.Suht iga eestlane on rassist,kes rohkem,kes vähem..niiet oma häbi juttu võid vanaemale rääkida,kui soovid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas juve77 Vaata postitust
                          Jah,sina oled väga korralik ja pole kumbagi sõna elusees kasutanud.Suht iga eestlane on rassist,kes rohkem,kes vähem..niiet oma häbi juttu võid vanaemale rääkida,kui soovid.
                          Gert?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            wtf juve77 on mingi korralik rassist? Häbi, et sa oled ka minu lemmikklubi fänn.

                            Väga hea meel Marchisio korraliku come backi üle. On lootust küll, et tuleb hästi välja sellest rängast vigastusest.
                            "zaza on teist värvi"
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Kes mängu ära tegi?
                              Aa, Suso. 1pluss1.
                              nõuan selgitust mongolitelt! mis sellel viga oli?

                              Kommentaar


                                We love Milan, We love Suso!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X