320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

sitsid-satsid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    F.Totti Jasperi varikas ? Jasper - biggest no lifer in the world ?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #17
      Meil kontoris liiguvad jutud, et F.Totti on kellegi teise alterego ja sinu nimi ilutseb kahtlusaluste tabeli tipus.(Mina ei ole selle tabeliga ei otseselt ega kaudselt seotud) Minu jaoks on kõik süütud kuni kohus nad süüdi tunnistab.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        #18
        Vaatan, et Kappa netipoes ( Tha Gigastore) On Kappa Roma staffile korralikud allahindlused, selliste hindadega pole mina neid asju ennem müügil näinud, ei tea kas see on regulaarne miskine ale või lihtsalt on vaja kaup kiiresti väljamüüa, kuna uus särgisponsor on ukse taga.

        Seda ma muidugi ei tea, kas nad eestisse saadavad ja palju transa on.


        On ehk veel huvilisi ?

        LINK: http://www.kappastore.com/uk/offerte...&Id_Reparto=57
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Euroopas transa tasuta ja saadavad küll Eestisse.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Vaatan, et Kappa netipoes ( Tha Gigastore) On Kappa Roma staffile korralikud allahindlused, selliste hindadega pole mina neid asju ennem müügil näinud, ei tea kas see on regulaarne miskine ale või lihtsalt on vaja kaup kiiresti väljamüüa, kuna uus särgisponsor on ukse taga.

            Seda ma muidugi ei tea, kas nad eestisse saadavad ja palju transa on.


            On ehk veel huvilisi ?

            LINK: http://www.kappastore.com/uk/offerte...&Id_Reparto=57
            Eestisse nagu saadavad + At this moment we have a special offer: Delivery to Europe and USA is free of charge!
            Üht-teist võtaks isegi. Paljudel särkidel ja värkidel muidugi normaalseid suurusi pole saada, et enne vaadake üle. Minu poolest võiks ju midagi tellida. Ning kuna saatmine tasuta, siis prooviks peaks mingi väikese asja tellima.

            Uurin millalgi täpsemalt ja jagan infot.

            Kommentaar


              #21
              Ma paar aastat tagasi tellisin sealt päris mitu asja, kaup tuli kiiresti ja mingeid nusse polnud.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                #22
                kuidas maksid?

                Kommentaar


                  #23
                  Isiklikult kui ma praegu suurusi ja asju vaatan, siis endale passib kõige enam see valge Kappa POLO.(AS ROMA) kirjaga ja vaja oleks XL suurust, mis tundub hetkel olemas olevat.Ega suurt muud sealt võtta pole ka, vaadates suurusi.Ise vajan vähemalt L-XL suurust.


                  UUU on saatnud mulle privaatsõnumi ja andis tellimusse sisse kahele Tottnina kollasele kostüümile, suurusega XXXL.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kuidas maksid?
                    Krediitkaardiga, kuskil 3e nädalaga sain kätte.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      #25
                      Ise väidavad et 2-3 tööpäevaga saadavad, kui ma nüüd valesti aru ei saanud midagi. Tundub muidugi veits ulme.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ise väidavad et 2-3 tööpäevaga saadavad, kui ma nüüd valesti aru ei saanud midagi. Tundub muidugi veits ulme.
                        Räägi mida siis täpsemalt tellida plaanid ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Räägi mida siis täpsemalt tellida plaanid ?
                          Otsisin Totti nime ja numbriga kondoome, et kindlustada skoorimine, aga loomulikult kõik ammu välja müüdud. Seega tellisin prooviks plätud ja ühed papud. Kui ilusasti mõistliku ajaga kohale tulevad, siis vaatan edasi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Mingi äge Microsoft translator seda lehte automaatselt tõlkimas. Vahelduvvoolu Siena kraami ka müügil
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #29
                              Nii saadetis kohal.

                              Tellisin 27nda õhtul hilja, 4ndal pandi Itaaliast teele ja 5nda hommikul olid Tallinnas. Eesti Post lubas 6ndal kohale tuua, aga mind vist polnud kodus ja toodi 7ndal. Kokku siis mingi nädalakene (5 tööpäeva) tellimise hetkest.

                              Jalanõude suurused on seal märgitud US mitte UK järgi, kui keegi peaks tellima.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X