320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balotelli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    See nägu ja olek räägib kõige eest!

    Kõik on Balotelli vastu ja mees tegi ülihea turniiri!

    Kaasaarvatud meie siin foorumis oleme talle kõvasti liiga teinud.
    sigpic

    Kommentaar




      ühtlasi teen ka ettepaneku selle värdja teema siit Itaalia foorumist igaveseks kustuda või kuskile lollide läbusse tõsta
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust


        ühtlasi teen ka ettepaneku selle värdja teema siit Itaalia foorumist igaveseks kustuda või kuskile lollide läbusse tõsta
        Teen ettepaneku nii Cunt kui ka tema ettepanek Camoranesi igaveseks lollide läbusse tõsta, igavesti lollide läbusse tõsta.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust


          ühtlasi teen ka ettepaneku selle värdja teema siit Itaalia foorumist igaveseks kustuda või kuskile lollide läbusse tõsta


          teen ettepaneku selle laululinnu sõnad postitada tema teemasse läbus.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas staykool Vaata postitust
            Teen ettepaneku nii Cunt kui ka tema ettepanek Camoranesi igaveseks lollide läbusse tõsta, igavesti lollide läbusse tõsta.
            Sina mine tee oma õele abieluettepanekut.

            Jose Mourinho in 2009: "In 5 years time we will still be asking the question, when will Mario Balotelli grow up." How right he was!
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Hõumi laav!

              Balotelli's agent:"At the moment he is sad,alone,desperate".This is y'day pic of Balotelli in disco

              Kommentaar


                Täiskasvanud inimesed vaidlevad foorumis, et millal Balotelli täiskasvanuks saab... Kuidas te suudate temast nii palju kirjutada koguaeg kui ta nii "mõttetu sitakott" on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 83 Vaata postitust
                  Täiskasvanud inimesed vaidlevad foorumis, et millal Balotelli täiskasvanuks saab... Kuidas te suudate temast nii palju kirjutada koguaeg kui ta nii "mõttetu sitakott" on?
                  See siin on foorum. Kas sa tead misasi on foorum ? Mine uuri siis, kui ei tea.


                  Mis puutub lapsepõlve, siis väga keerulise taustaga ning iseloomuga Diego Costa näiteks suudab oma hetkeliste ärakeeramiste- pööramiste vahepeal ka väga kasulik jalgpallur olla.
                  Lugupidamatus kaasmängijate, treenerite ja itaalia särgi vastu ei ole vabandatav raske lapsepõlvega.
                  A la " Mu vanaonu näppis mu nokut, seepärast ma ei oskagi lugeda. "
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Mis puutub lapsepõlve, siis väga keerulise taustaga ning iseloomuga Diego Costa näiteks suudab oma hetkeliste ärakeeramiste- pööramiste vahepeal ka väga kasulik jalgpallur olla.
                    Lugupidamatus kaasmängijate, treenerite ja itaalia särgi vastu ei ole vabandatav raske lapsepõlvega.
                    A la " Mu vanaonu näppis mu nokut, seepärast ma ei oskagi lugeda. "
                    Mis sitt see nüüd siis on? Kas Balotelli pole suutnud vahepeal väga kasulik jalgpallur olla? (tõsi, see oli viimati päris ammu...) Mõlemad on ründajad, eks? Mitu väravat Costa MM-il lõi ja palju Balotelli? Ja mingi austus särgi vastu veel mängu tuua Costa puhul? Päriselt? (endale meeldib pigem Costa neist kahest, a see jutt on täielik jama ju...)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                      Mis sitt see nüüd siis on? Kas Balotelli pole suutnud vahepeal väga kasulik jalgpallur olla? (tõsi, see oli viimati päris ammu...) Mõlemad on ründajad, eks? Mitu väravat Costa MM-il lõi ja palju Balotelli? Ja mingi austus särgi vastu veel mängu tuua Costa puhul? Päriselt? (endale meeldib pigem Costa neist kahest, a see jutt on täielik jama ju...)





                      Kui sa arvad, et võid treeningutel pingutada poole võimsusega ja teha asju nii nagu sina tahad, siis tihtilugu kandub see üle ka mänguväljakule ja leiad, et sa ei peagi endast alati 100% andma ja sa võidki tujutseda väljakul ja see on normaalne, sest ma olen ju "Balotilli" ja kuna ma olen "Balotilli" siis ma võin ka treeningutel käituda nii nagu mina tahan ja teha asju omamoodi.Saan aru kui Balo oli seal niivõrd väsinud jne... kuid see on tema korduv käitumine.

                      Kui sa tunned, et pole valmis nii füüsiliselt kui vaimselt endast MM-il 100% andma siis oleks aus see kellegile teisele anda, kes on valmis pingutama 100% vääriliselt ja platsil oma ego allaneelama.

                      Kuidas saab Prandelli oma taktikaid ellu viia kui üks mees otsustab platsil iseenda emotsioonide järgi tegutseda, tänu sellele on kogu meeskonna mäng halvatud ja see on sama hea kui mängida 1 mees vähemuses.

                      Minule ei tundunud, et Costa oleks ilgelt tujutsenud platsil,lisaks arvestades seda, kui palju meest lapiti siin hooaja lõpus , siis oleks treenerist üldse olnud aus Costa puhkama koju jätta.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        See siin on foorum. Kas sa tead misasi on foorum ? Mine uuri siis, kui ei tea.
                        Tean küll. Aga miskipärast kasutajad kellel ei ole vähemalt neljakohaline postituste number või 10 aastat vana kasutaja ei tohi samasugust si**a suust välja ajada nagu alfad siin? Mingid vanad kärsad ainult seletavad mida tohib teha ja mida mitte ja panevad paika kes ajavad asjalikku juttu ja kes mitte. Käige per*e kuradima "spetsialistid".

                        Teiseks. Kui teid filmida/pildistada terve treeningsessioon siis saaks KINDLASTI panna kokku samasuguse kollaaži ja jätta mulje, et te ei pinguta.
                        Balotelli on lihtsalt keegi kes on meedia poolt välja valitud, et oleks millest rääkida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 83 Vaata postitust
                          Tean küll. Aga miskipärast kasutajad kellel ei ole vähemalt neljakohaline postituste number või 10 aastat vana kasutaja ei tohi samasugust si**a suust välja ajada nagu alfad siin? Mingid vanad kärsad ainult seletavad mida tohib teha ja mida mitte ja panevad paika kes ajavad asjalikku juttu ja kes mitte. Käige per*e kuradima "spetsialistid".

                          Teiseks. Kui teid filmida/pildistada terve treeningsessioon siis saaks KINDLASTI panna kokku samasuguse kollaaži ja jätta mulje, et te ei pinguta.
                          Balotelli on lihtsalt keegi kes on meedia poolt välja valitud, et oleks millest rääkida.
                          Ei läinud kokku su eelneva postitusega, palun proovi uuesti, valides numbri...
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar




                            Nagu tõsiselt, mis jauramine see siin olgu. Ma saan aru, et Itaalia foorum ja puha, aga siiski.

                            1) Keegi ei väidagi, et Balo ainsana on süüdi Itaalia hädades ju !! Muidugi oli seal veel faktoreid. Aga Uruguay vastu mängus võis igaüks näha, et väljakul oli mees, kellel oli sügavalt ja täiesti pohhui sellest, mis väljakul toimus. Ja see mees oli praeguse teema peategelane. Kui välja ei tule, see on üks asi. Aga kui Sa isegi ei pinguta... ei, isegi ei TEE NÄGU, et Sa pingutaksid. Siis võta põske ja neela alla kui pärast tullakse sinu kallal mölisema.

                            2) mis kuradi beebijutt see on "ei anta võimalust" ja "raske lapsepõlv ja rauast mänguasjad". tippjalgpall on väga karm teema. Mitte ühelegi kuradi jorsile ei ANTA mitte ühtegi kuradi võimalust. Sa pead selle võimaluse VÕTMA, variandist kinni hakkama ja pingutama nii et silmad on kuradima punnis. Ja nii ongi. Ei ole mingit hellitamist ja kätel kandmist. Ja kui enne oled sitta keeranud, pead topelt silmi punnitama ja pingutama. Nagu mainitud, siis EURO2012 turniiri tegi mees korraliku ja sai igal rindel propsi ka selle eest. Mehe aktsiad kindlasti tõusid. Ja muide, kui Sul on kuradima raske lapsepõlv, siis sa hoiad oma kuradima suu eriti kinni ja teed topelt kuradima raskelt ja korralikumalt tööd. Sest siis oskad Sa hinnata seda, kuhu jõudmas oled ja milline võimalus see sinu jaoks on. Laias plaanis kogu Aafrika jalgpallieliit on tulnud kusagilt getost ja rasketest tingimustest. Kas nad käituvad kõik nii nagu Balotelli ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Aga Uruguay vastu mängus võis igaüks näha, et väljakul oli mees, kellel oli sügavalt ja täiesti pohhui sellest, mis väljakul toimus. Ja see mees oli praeguse teema peategelane. Kui välja ei tule, see on üks asi. Aga kui Sa isegi ei pinguta... ei, isegi ei TEE NÄGU, et Sa pingutaksid. Siis võta põske ja neela alla kui pärast tullakse sinu kallal mölisema.
                              lootusetu iba.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                lootusetu iba.
                                Jah, eks peatreener võttis ta ka sellepärast POOLAJAL välja, et Balo oli liiga head mängu tegemas ja Itaaliat edasi viimas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X