320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis valemiga Samp Milanist ees on?
    Omavahel mängimata, võidud viigid kaotused samad, milanil rohkem väravaid ja parem väravate vahe.
    Samp on isegi tähestikus tagapool.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Mis valemiga Samp Milanist ees on?
      Samp on sümpaatsem.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ma võin teile saladuskatte all öelda, et pole juhendit, kuidas poole hooaja pealt paremusjärjestus määratakse. Niiet minupoolest järjestagu need veebilehed kuidas tahavad, oluline on punktivahed.

        Tänane voor oli muidug kuni viimase 5-10 minutini suht nüri, aga siis võeti jalad kõhu alt välja.

        Napoli värav 86' + penalti fail 90+2'
        Genoa värav 90+4'
        Interi pennuvärav 90'
        Palermo värav 81'

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma võin teile saladuskatte all öelda, et pole juhendit, kuidas poole hooaja pealt paremusjärjestus määratakse. Niiet minupoolest järjestagu need veebilehed kuidas tahavad, oluline on punktivahed.

          Tänane voor oli muidug kuni viimase 5-10 minutini suht nüri, aga siis võeti jalad kõhu alt välja.

          Napoli värav 86' + penalti fail 90+2'
          Genoa värav 90+4'
          Interi pennuvärav 90'
          Palermo värav 81'

          Ma räägin! Kesknädala mängud on parimad. ANTONINININIIIIII!!!![
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Vara veel hõisata

            korrektne tabel
            Algselt postitas count Vaata postitust
            kelle poolt sa oled? mina hoidsin küll täna fiorele pöialt ja siis sa teed niimoodi...
            Ma mainisin ainult fakti, aga tuleb tunnistada, et vaadates liidrite eilset tulemust, siis ei saa eitada, et pani kergelt muigama
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ma võin teile saladuskatte all öelda, et pole juhendit, kuidas poole hooaja pealt paremusjärjestus määratakse.
              Kusjuures minu meelest on mingi juhend või vaikiv kokkulepe siiski olemas. Vähemalt mul on meelde jäänud, et nö poole-hooaja-tsempioni nö väljakuulutamisel on arvesse võetud väravatevahet ja omavahelisi mänge hakatakse arvestama alles peale seda, kui omavahel on 2 korda mängitud.

              Võimalik muidugi, et mäletan valesti.

              Kommentaar


                Ma vist muidugi väljendasin ennast halvasti. Ei mõelnud tabelit pärast hooaja keskel (19 mängu), vaid pärast suvalist vooru, mis ei ole viimane.

                Winter scudetto jagamisel on kindlasti omad reeglid, aga kas see nüüd on ametlik juhend jalkaliidu poolt? Üldiselt suht suva, kuigi loogiline oleks jah, et seal omavahelisi mänge ei arvestata.



                Eilse vooru kohta veel
                2014-15 Serie A TIM match-day 9 insights:

                15 - Juventus lost their first league game after a 15-game unbeaten streak (14 wins, one draw). Human.

                7 - AS Roma have kept seven clean sheets in the league this campaign, more than any other side. Caught.

                75.7% - Tonight SSC Napoli - Official Page have kept 75.7% of possession against Atalanta: a record in a single game of the current Serie A. Spanish.

                9 - Juventus have hit the woodwork 9 times in this Serie A season, a league-high so far. Unlucky.

                4 - Germán Denis scored his 4th goal in 4 league games against Napoli at Bergamo. Ex.

                3 - Three out of Mattia Destro's four goals in this Serie A have come during the first 10 minutes of play. Ease.

                Kommentaar


                  Täna õhtuks olete mõlemad Lazio selja taga....rahune kirss.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Täna õhtuks olete mõlemad Lazio selja taga....rahune kirss.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Lazio ja Verona said mõlemad ju viigipunkti. Jasperi tabel on enne mängu tehtud.

                      Kommentaar


                        Mis su probleem on Oleg? Lazio on 1-1 Piolinwalikust viigist olenemata kolmandad.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Mida iganes ei toimuks, Parma ei vea vs Inter alt.
                          Tänud

                          Kommentaar


                            Rubentussi elu läheb lähiajal hulga raskemaks. Seda kohtuniku oma pede jutuga ära ei osta,

                            Fan easier, fan faster and fan better with Bleacher Report. Keep up with the latest storylines, expert analysis, highlights and scores for all your favorite sports.


                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              kas tofoa jääbki selle kooseluseaduse pooldamise pärast mitmeks aastaks puid alla saama?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                kas tofoa jääbki selle kooseluseaduse pooldamise pärast mitmeks aastaks puid alla saama?
                                kindlasti ei ole tegu aind tofoaga, ja pooldamisel ja pahatahtlikul omakasu eesmärgil räigel peale sundimisel on kosmiline vahe
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X