320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Jep, mina ja vene keel lihtsalt ei vaibi noh 🤪
    Mitte, et ma tahaks sind maha teha, aga ma ausalt ei saa aru, kuidas sa sellest koondise graafikust errorisse sattusid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mitte, et ma tahaks sind maha teha, aga ma ausalt ei saa aru, kuidas sa sellest koondise graafikust errorisse sattusid.
      Dunno

      Kommentaar


        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          2 Väga konkreetset mängu Juventuse poolt Milano Interi vastu mis minu arust juba tõestas, et see hooaeg ollakse nii UCLis kui ka Liigas väga suures konkurentsis + lisaks nüüd ollakse ka Copa Itaalia finaalis.

          Kommentaar


            Mängud Interi vastu olid tugevad jah. Kaitses oldi väga kõvad. Ma olen endiselt Pirloga paadis.

            PS! C*nte võib endiselt p*tsi käia.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kuidas Demiral oli?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Kuidas Demiral oli?
                Väga hea. Koos MDLiga pandi kaitse lukku.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Peale Napoli mängu toodi kiirelt maa peale tagasi, aga tbh siis ei tasu veel ikkagi võtta seda nii, nagu oleks jube sitt seis. Milan kaotas ja vahe endiselt sama. Kõik on võimalik. Järgmine mäng Portos ja sealt juba tahaks midagi sellist näha, nagu mängiti Barcelonaga võõrsil.

                  Kommentaar


                    Ilus algus 🤡🤡🤡
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ilus algus ������
                      Loodame veel paremale lõpule seljuhul.

                      Kommentaar


                        2. poolaja alguses ei lasknud Juve liiga palju ootama jääda. Seekord läks väravani alla minuti.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Pirlo out please
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Lifti sisenevad Messi ja Ronaldo ning liftist väljuvad....Mbappe ja Haaland!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Lifti sisenevad Messi ja Ronaldo ning liftist väljuvad....Mbappe ja Haaland!
                              Teine jalg on ka
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Porto mängis taktikaliselt kahjuks seekord Juventuse üle aga Ramsey sisse toomisega päästis vb Pirlo seeria.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X