320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Oleks võinu ikka provotseerivalt Interi teemasse kirjutada. Aga ega see nüüd nii uudis ka pole. Lihtsalt sama jutt aga uue mehe käest.
    Juhuslikult ainsa mehe käest, kes seda otseselt teada võib.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Juhuslikult ainsa mehe käest, kes seda otseselt teada võib.
      Ära mine sellele libedale teele ning püüa interistalikult asjale ühe külje pealt läheneda. Mees on siiski ka selline, kellel motiiv teha Interi vastaseid avaldusi. Siiski olen kindel, et minu eluajal satub veel nii mõnigi mees(kond) uurimise alla. Olen arvestanud, et pean ootama 20 aastat, et näha praeguse bossi kukkumist. (20 aastat võtsin võrdlusest Moggiga)

      Tegelikult mõtlesin ma oma eelmise postiga, et võiksid selle ikka Interi teemasse postitada ja Taneliga sõdima hakata. Mulle on sel hooajal vaja mingit meelelahutust, sest Milan isegi ei oska imeda vaid on lausmannetu.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ma arvan, et kõik sõjad on juba sõditud ja ma ei viitsikski sama jama jälle uuesti läbi võtta.

        Ma olen lihtsalt kogu aeg olnud seisukohal, et Juve mõisteti süüdi juba enne kohust, kui sajad artiklid, mis põhinesid puhtalt telefonilindistustel, maalisid mingeid maagilisi pilte Moggi kurjuse teljest ja millest iganes veel. "Nüüd" tuleb välja, et samasuguseid kõnesid tegid ka kõigi teiste klubide asjapulgad. Bergamo on algusest peale seda rääkinud, kuid nüüd lõpuks ometi ka konkreetsemalt.

        Vaevalt see nüüd midagi muudab, sest pärast miinuspunktide vähendamist on klubid vaikimisi karistustega leppinud ega tõsta enam kisa, aga Inter võib selle Scudetto omale küll perse pista.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Vaevalt see nüüd midagi muudab, sest pärast miinuspunktide vähendamist on klubid vaikimisi karistustega leppinud ega tõsta enam kisa, aga Inter võib selle Scudetto omale küll perse pista.
          Ahsoo..ma vist näen asja vähe teises valguses. Kõik tegid ka minu arvamuse järgi kõnesid, aga Moggi ja Juve on minu melest õigustatult Serie B-s. Moggi oli lihtsalt räpase mängu parim mängija. Praegu on selleks minu arvates keegi teine. Võib-olla ka teiste meetoditega, kui telefonikõned, aga siiski olemas. Muuseas vahepeal oli isegi jutud ju Facchetti kõnedest ka. Need kadusid ära kuidagi naljakalt. Mis juhtus? "Ei leitud midagi".

          Aga jah...ka mina olen lubanud vist isegi mitu korda selle teema jätta.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Juve langes serie-besse kuid naudib esikohta ka meeletute vigastuste küüsis olles, kuid "maffiaga mitte seotud" Berluskoni....hoidis ikka Milani seire-As kuid tundub et tulutult......valus needus on milanil peal Hea et Cagliari tappa ei andnud samas naaber Inter paneb täiseduga....kuid ei imestaks kui inter ka calciopoli hooaja lõpuks välja toob. Oleks suht tore näha kes siis truuks jääb Interile
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Normaalne, lisaks sellele, et Juvel on peaaegu terve koosseisu jagu mängijaid vigastustega eemal, sai Nedved 5 mängulise mängukeelu. Õnneks Serie B`s saavad Juventuse varumehed ka enam-vähem hakkama. Ja täna Sportnetti lugedes jäi silma selline uudis, et Milan on valmis maksma Buffoni eest 17 miljonit naela- ei tea, kust nad neid uudiseid võtavad

              Kommentaar


                Usun et Buffon tuleb Serie-Asse võidunäljas Juventusega, kui pärasoolde kukkunud Milani, kus keskmine vanus on 45 +needus
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Uuu, hea töö!

                  Kommentaar


                    Mis nali Nedvediga on nüüd?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Britu Vaata postitust
                      Mis nali Nedvediga on nüüd?
                      5 mänguline keeld eelmise mängu punase ja sellele järgnenud käitumise eest. Nedved tegi siis vea, sai punase ja väljakult lahkumise asemel läks mees endast välja. Väidetavalt astunud isegi kohtuniku jalale. Pilt, mida mina sellest jalale astumisest nägin, ei reeda midagi sihilikku. Ent 5mänguline keeld tundub selgelt liiga karm antud olukorras.
                      Näha saab olukorda siit
                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                      Midagi rõõmustavat aga kah. Laupäevaseks mänguks Verona vastu on valmis taas mängu sekkuma Del Piero, Zalayeta ning Piccolo. Treze ja Zanetti veel valmis pole ning nemad liituvad meeskonna treeningutega uuest nädalast.

                      Marchionni ja Tudoriga läheb veidi kauem, nii paar nädalat.

                      Kommentaar


                        Stream about today match- Juventus-Verona
                        http://stream.try.hu

                        Kommentaar


                          Tohoh, Klose juba poole jalaga vanas daamis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Tohoh, Klose juba poole jalaga vanas daamis
                            tohhoh mida see peaks tähendama???

                            Kommentaar


                              The unfortunate victims of this tragic accident were 17-year-olds Alessio Ferramosca and goalkeeper Riccardo Neri.

                              The teenagers drowned in a lake at the Vinovo training centre in Turin late this afternoon, apparently when trying to recover some footballs that had fallen into the water.




                              Mõistagi mäng on edasi lükatud ja mõtted kaugel jalgpallist....

                              Kommentaar


                                Lihtsalt läksid pallide järgi ja uppusid?

                                Olid kõvad vennad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X