320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    nonii....juve sai ac\'lt san sirol 2-1 peksa .......kõik väravad löödi 25 minuti jooksul.....juve lähimal jälitajal interil on täna mäng udinesega,võõrsil......go udinese!!!!!!!!
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Minu arust oli see võit kohati Milanile teenimatu, mõlemad Milani väravad (eriti teine) tulid ikka Juve poolt vaadatuna väga tobetatest olukordadest, kui tegu polnud just iluväravate vaid sõnaotses mõttes supsimisega... Juventusel jäi kasutamata ka 2-3 ülihead võimalust, kuid eelkõige tänu Milani kollkiipiri kahele supertõrjele. Igatahes pole veel miskit katastroofiliselt kadunud ja tiitel on endisekt vormistamise küsimus;D
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        you can\'t win them all.....milllalgi see kaotus pidi tulema ja tuli kah......noh eks kõik väravad olid kobinad Nedvedi oma oli ju puhas dida kala.....aga eks näis mis saab .... nüüd veel Cl-is tulemas väga rasked mänguda Barcaga aga noh loodame parimat ikkeh
        fc pohmell

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Täna siis oli sihuke mäng mida oleks tahtunud näha oma silmaga Kui näiteks Tammeka-Merkuuri \"põhimõttemängus\" jagati välja ainult üks punane kaart, siis Torinos välgutas kohtunik kaarti 10 korda, neist neljal juhul oli kaart veel lisaks ka punast värvi Torino meeskond mängis pea pool tundi 8-akesi

          Igatahes Juventusele igati vajalik võit, ja Milan pole veel (38 min) Parma vastu skoori avanud, seega tõotab tulla igati edukas nädalavahetus
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Niisiis võitis Parma 1:0 Milani ja keda huvitab siis Juventus ei saa ena kukkuda allapoole 7ndast kohast

            aga reaalselt mõeldes, on tiitli saatus siiski rohkem kolme klubi kätes, ei tahaks uskuada, et Lazio või Parma enam sekkuda suudaks. Siinkohal, kuna ma juba statistikat õpin, tooks mõned huvitavad numbrid:

            Kui vaadelda nüüd Juve, Interi ja Milani järelejäänud kohtumisi, siis arvutame igale klubile sellise näitaja, mis näitab nende vastaste keskmist kohta. Mida väiksem on see number, seda tugevamad peaksid keskmiselt olema vastased järgmistes mängudes:

            Inter - 8,4
            Juventus - 9
            Milan - 10,9

            Samas võib vaadata, kui palju on keskmiselt punkte vastastel, kellega mäng pidamata: mida suurem on see number, seda raskemad mängud peaks eeldatavalt tulema:

            Inter - 37,4
            Juventus - 35,6
            Milan - 31,9

            Pidada on veel 8 mängu ja neist numbritest saaks teha pealiskaudse järelduse, et Milani vastased on nõksu nõrgemad kui Juve ja Interi omad. Samas mängivad Inter ja Milan omavahel. Enne veel Interil raske mäng Romaga. Igatahes tunduvad Juve sansud olema suht head, kuid Roma ja Lazio vastu võitu saada saab raske olema...

            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              väga huvitav statistika kuid nagu tihti on ei maksa see midagi...... jällegi on milaniga vahe 8 punkti mis on küll päris suur kuid ikkagi Milan veel pole tiitlivõistluselt väljas kuna veel 7 mängu mängida......palju oleneb nüüd Interi mängust.....kui Cl-is rääkida siis mindi kokku Barcaga noh oleks võinud ka hullemini minna aga kuna uudistest lugesin et Treze ja nedved võivad väljas olla siis on see jällegist suur kaotus......muuseas olen tähele pannud et jällegi nagu eelmine hooaegki on jällegi Juvel väga palju vigastusi ja just olulistel mängijatel....sama oli ju ka eelmine aasta kui Cl-ist langeti välja kuna lihtsalt ei olnud väljakule panna nii kõrge tasemega mängijaid
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                mul tuleb selle jutuga seoses meelde eelmise aasta CL\'i viimase alagruppide vooru juve viimane mäng,mis enam midagi ei otsustand ja juve mängis arsenaliga.gunnersil olid põhimehed kõik väljakul aga juve läks reserviga mängima.mäng oli totaalselt arsenali kontrolli all ja anti isegi penalt,mille henry osavalt carini kätte lõi.lõpp tulemus oli 1-0 juvele
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  No jah oli nagu oli, aga Barcaga tuleb väga raske mäng. Viimasel ajal Euroopas kaotuse kibedust mitte tunda saanud meeskonnal oleks viimane aeg Delle Alpil kaotus kirja saada. Njah lootma peab. Pall on ümmargune

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    pärast interi 3:3 viiki romaga on vahe nüüd Juvega 5 punkti..... kuid see vahe võib väga kergelt sulada...kuigi järgmine nädal on interil veidi raskem kohtumine kui juvel sest inter läheb vastamisi Milaniga ja Juve Bolognaga.........üle pika aja saan ma ka Milani poolt olla .... cheers devil ........ aga ega võõrsil bologna vastu võib väga raske mäng tulla sest bologna on see hooaeg oma tugevust juba tõestanud... Juve järele jäänud mängudest on kindlasti kõige raskemad mõlemi Roma klubiga..... veidikene ka väravatelööjatest et Vieri on teistest mudugi peajagu üle 24 väravaga järgneb Inzaghi 14 väravaga ja terve posu mängijaid 13 väravaga Juve parim väravakütt on pika aega vigastatud olnud Del Piero 12 väravaga....Nedved on löönud 9... kindlasti on aga nüüd hästi oluline mäng Barcaga mis võib tekitada teatud probleeme liigas kui mehed annavad kolmapäeval endast kõik siis pühapäevaks suurt ei jää
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Niisiis Juve-Barca 1:1. Mäng oli Juventuse poolt vaadates kohativäga ilus mu arust, eriti hea oli Zambrotta, mees on pea sama kiires kui Giggs või Carlos Väga imelik vahetus ses suhtes Lippi\'lt, Zalayeta oli Zambrotta kõrval kahvatu vari. Ja no Di Vaiost ma ei räägi, mees ei saanud küll palju mängida, aga tegi vähemalt mul küll närvi mustaks:P Loodetavasti jõuab Alex järgmises mängus juba 90 minutit mängida. Barcal on järgmiseks mänguks väga suur eelis ikka ja Juve peab mängima tõepoolest maksimaalselt hea mängu, et edasi pääseda.

                      Sedapsi siis futifännid:P
                      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by apunkto


                        Niisiis Juve-Barca 1:1. Mäng oli Juventuse poolt vaadates kohativäga ilus mu arust, eriti hea oli Zambrotta, mees on pea sama kiires kui Giggs või Carlos Väga imelik vahetus ses suhtes Lippi\'lt, Zalayeta oli Zambrotta kõrval kahvatu vari. Ja no Di Vaiost ma ei räägi, mees ei saanud küll palju mängida, aga tegi vähemalt mul küll närvi mustaks:P Loodetavasti jõuab Alex järgmises mängus juba 90 minutit mängida. Barcal on järgmiseks mänguks väga suur eelis ikka ja Juve peab mängima tõepoolest maksimaalselt hea mängu, et edasi pääseda.

                        Sedapsi siis futifännid:P


                        Di Vaio on paranemas vigastusest, seetõttu on tema kahvatu mäng põhjendatud, aga Zalayeta pole minu arvates viimased aastad ültse mänginud Kui siis ainult platsil ringi tolgendanud, aga see ei ole mängimine
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Zalayeta? No ma siiski arvan, et ainult pealtvaataja arvamusest siin ei piisa, kui Lippi temasse usub ja talle piisavalt mänguaega annab, siis ei tasu pingil istumist üle ka irroniseerida. Ta on siiski hea ründaja, kuid mitte nii silmapaistev nagu Di Vaio, Del Piero jne. Viimane mäng ei olnud Zalayetat platsil pea üldse näha. Sellegi poolest tuli ta vahetusest sisse, kuid oma ülesannet mängu teravdada ja Juve rohkem rünnakule suunata seda ta ei suutnud. Aga kas kohe tuleks hakata meest maha kandma. Ei, sest ta on siiski nii mõnegi tähtsa värava löönud oma karjääri ajal Juventuses. Juba see on suur plus, kui suudad ühes meeskonnas selliste meeste nagu Di Vaio, Trezeguet, Salase ja Del Pieroga rinda pista. Juba sellepärast peaks mehele au andma. Ja vaadates, et ta on ka küllaltki palju mänguaega saanud, siis ma ei saa aru mis pingil istumisest sa räägid? Sest ehk vaataksid veidikene statistikat, siis näeksid, et ta on rohkem mänguaega saanud, kui Salas või näiteks viimases mängus Di Vaiost.

                          Loogiliselt võttes oli nii Del Piero, kui ka Di Vaio alles vigastusest paranemas. Salasega on teine lugu, sai ta jälle ju vigastada ning hooaja lõpuni väljas. Paras jama küll… Trezeguet ka veits vigastatud…

                          Kuid loodan, et Barca vastu nou campil tuleb ründepaar Del Piero ja Di Vaio koos väljakule, sest selles mängus on vaja rünnata. Eks tulev nädal näitab, kes jääb ja kes mitte. Barca vastu tullakse siiski võitma
                          :P

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by treze
                            Trezeguet ka veits vigastatud…
                            Heh, ka siin lasub kahtlus, et mees on jooaja lõpuni audis. Parimal juhul võib ta uuesti platsile saada mai alguses. Nii et veits jah:P
                            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Alati tuleb positiivselt mõelda!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by apunkto


                                Heh, ka siin lasub kahtlus, et mees on jooaja lõpuni audis. Parimal juhul võib ta uuesti platsile saada mai alguses. Nii et veits jah:P
                                Jooaeg = augustist maini kestev joomissessioon?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X