320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nedves siis kaheks järgmises mängus eemal, st Interi vastu saab platsile. Hea seegi.

    Kommentaar


      Kohtunik on ikka eriline m*nn. Kaks penaltit mitte millestki välja võlunud. Viiki oleksime ikka väärinud.

      Kommentaar


        Eks nii juhtub kui kohtuvad kaks endist Moggi klubi.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Eks nii juhtub kui kohtuvad kaks endist Moggi klubi.
          Mida sa sellega öelda tahad?

          Aga muidu oli suht imelik mäng. Rünne oli üsna hambutu. Samas vastaspoolel Gargano jooksis lihtsalt 4 kaitsjast mööda, päris hea kaitsetöö ikka. Aga jah, penaltid olid ikka väga mööda antud. Esimesel puhul mängis kaitsja selgelt palli ja teise puhul tegi lihsalt Zalayeta superhüppe üle väravavahi. Ja see on ammu teada, et Buffon on üsna sitt penaltide tõrjuja. Vaadates eelnevaid Juve esitusi, siis tagasilöök pidu tulema niikuinii varem või hiljem.

          Kommentaar


            Hui on sitt.

            Kommentaar


              No millal viimati Buffon Juve eest tõrjus penalti, mina nt ei mäleta

              Kommentaar


                Millal ta üldse õigele poole hüppas?
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Tuleb kohe meelde, kuidas ta Realiga mängus Zidane'i penalti ära võttis.

                  Kommentaar


                    Hahaa, sama hästi võiks ma öelda, et Taavi Rähn on hea mängija, sest ükskord tegi ta täpse söödu.

                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Millal ta üldse õigele poole hüppas?
                    Ma ka ei saa aru, miks ta alati peab kuradi kolm sekundit varem juba ühte väravanurka vajuma. Võtku VDS`ist õppust, tehku end väravas nii suureks kui võimalik (lööjal hakkab juba selle peale jalg värisema) ja siis jätku hüpe viimasele sekundile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Elina Vaata postitust
                      Tuleb kohe meelde, kuidas ta Realiga mängus Zidane'i penalti ära võttis.
                      Figo penalti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Figo penalti
                        jah ma mäletan ka seda...Aga keegi mäletab kuidas Zidane penaltil eksinud on? Mulle ei meenu...Kusjuures ainukene mängija kes pidavalt lõi ja ei ole eksinud minu mäletamist mööda.

                        Kommentaar


                          Karjääri lõpus sõprusmängus Hiina vastu ju küttis üle. Tõe huvides olgu muidugi öeldud, et tugijalg libises alt ära a la Beckham.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Karjääri lõpus sõprusmängus Hiina vastu ju küttis üle. Tõe huvides olgu muidugi öeldud, et tugijalg libises alt ära a la Beckham.
                            Peale selle, minu mäletamist mõõda pole mees penaltitega eksinud. Kuigi arvata võib, et neid on olnud, aga meelde küll vähemalt praegu ei tule.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Eile võitsime Empolit kodus 3-0. Trezeguet lõi kõik kolm väravat

                              Kommentaar


                                MM finaalis Itaalia - Prantsusmaa pani Trezeguet penalti latti ju:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X