320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roma: Julio Sergio; Cassetti, Mexes, Burdisso, Riise; Taddei, De Rossi, Pizarro; Perrotta; Menez, Totti
    Roma bench: Artur, Juan, Motta, Tonetto, Guberti, Cerci, Vucinic

    Juventus: Buffon; Grygera, Cannavaro, Chiellini, De Ceglie; Thiago, Felipe Melo, Marchisio; Diego; Iaquinta, Amauri
    Juventus bench: Manninger, Legrottaglie, Molinaro, Poulsen, Camoranesi, Del Piero, Trezeguet

    Kommentaar


      Aega läks, aga lõpuks mõtlesin välja, et see Thiago on Tiago Mendes, mitte Interilt pihta pandud Motta.

      Kommentaar


        See on see football-italia.neti tase.

        Kommentaar


          Aasta Värav On Sündinud, Danele De Rossi!!!!!!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Aasta Värav On Sündinud, Danele De Rossi!!!!!!!!
            Ma arvan, et aasta kõrghetk on samuti saabunud selle väravaga. Viigistada Juventuse vastu.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Jube närviline esimene poolaeg, see oleks ime kui mõlemad meeskonnad lõpetavad 11 mehega. De Rossi ja Perrotta võiks otsejoones m*nni minna.

              Mäng ise oli Juventuse käes ja ega Roma ühtegi korralikku väravavõimalust ise ei loonud (värav tuli mitte millestki ja Buffoni supertõrjet vajanud Totti üks-üks olukord tuli Juventuse kaitse veast). Kui mäng samas vaimus edasi läheb, siis peaks Juve 3 punkti lõppeks ikkagi ära võtma.

              Diego

              Kommentaar


                Kaua võib....1-1 teeb mind närviliseks...
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Palun väga!

                  Kommentaar


                    Juve ja Inter on see aasta küll täiesti omaette liiga. Diego tundub tipp-topp.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kena värav Diegolt , ( 2-1) Diego lööb värava , kommentaator ytleb korra vaikselt Diego .. ja siis jälle nagu magaks .. mingi Norralane või keegi midagi ..

                      Kommentaar


                        Juventus võttis oma.

                        Kommentaar


                          Õnnitlused võidu puhul ka Juve fännitaridele, vähemalt saan ma kindel olla et tänases mängus te küll kohtunikule raha ei andnud, pigem sisi juba Spalettile, kõik suurimad tänud talle, tegi teile mägnu väga lihstaks...Ootan Tofoa vastust kogu sellele jamale mida ma praegu jälgisin...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Ootan Tofoa vastust kogu sellele jamale mida ma praegu jälgisin...
                            Mis ma ütlema peaksin? Minu jaoks oli vastane keskpärane ja kohustluslikud 3 punkti võeti ära. Juve oli mänguliselt konkreetselt üle ja mingit kaotuse või viigi hirmu mul ei olnud. See on juba ette teada, et Romal tuleb raske hooaeg. De Rossi koll on muidugi kena.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mis ma ütlema peaksin? Minu jaoks oli vastane keskpärane ja kohustluslikud 3 punkti võeti ära. Juve oli mänguliselt konkreetselt üle ja mingit kaotuse või viigi hirmu mul ei olnud. See on juba ette teada, et Romal tuleb raske hooaeg. De Rossi koll on muidugi kena.
                              Ma nagu pean lisama et mul on ülim respect mõne Juve mängja vastu(Buffon, Cannavaro, Del Piero, Chiellini), niiet tänu sellele ei saa ma ka kedagi siin sõimata, kui siis aind Amauri käis pinda, aga mis ikka ühest sohilapsest tahta. Aru ma aind ei saand et miks seal nii palju kollaseid jagati ja pea et kaklema midi, pm. ju Itaalia koondislased mängisid omavahel. Vähemalt Inter saab troonilt tõugatud ja igasugused wannabe glory hunterid kaovad ära!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Fabio Grosso ametlikult Juventusesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X