320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia kollane meedia on ka lolliks läinud. 200 miljonit, WTF?



    Üldiselt järgmise hooaja treenerina spekuleeritakse viimasel ajal kolme nimega: Benitez, Allegri ja Dunga. Nomaeitea. Benitez suurte mööndustega veel, kui teda ei lasta üleminekute eest vastutama, aga ülejäänud kahes härrasmehes ma küll piisavalt ainest (veel) ei näe. Üldiselt võiks treeneri juba paika saada, siis oleks Juventusel terve suvi aega atra seada.

    Kommentaar


      Selle raha eest saaks täpselt 6 uut Diegot-Melot osta

      Milanistadel kurgus uputab neid uudiseid lugedes

      YEPES!!Yuhuuuu!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Selle raha eest saaks täpselt 6 uut Diegot-Melot osta

        Milanistadel kurgus uputab neid uudiseid lugedes

        YEPES!!Yuhuuuu!!!
        Not really.

        Kommentaar


          Cmon Juve! võiks öelda täna. Aidake Itaalia tiitel jätta meeskonna kätte, kus mängib mõni itaallane.





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Kas tänast Derbyt on võimalik ka interneti vahendusel jälgida ?
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Kas tänast Derbyt on võimalik ka interneti vahendusel jälgida ?
              Derby dei Ladri - http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=71918&part=sports

              ise soovitan veetle tõmmata ja seda kasutada(800kbps ENG)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Viru õlu, fo real?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Viru õlu, fo real?
                  mhmh. meie jaoks on see muidugi tavaline alekokk premium extra. aga nagu pildilt näha, siis sponsitakse sel aastal Suzuki Alstare superbike-tiimi MMil, mis on hetkel nii sõitjate kui ka meeskondade arvestuses esikohal. edasimüüja Biscaldi võtab promomist tänu sellele ilmselgelt üpris tõsiselt.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas flameas Vaata postitust
                    Cmon Juve! võiks öelda täna. Aidake Itaalia tiitel jätta meeskonna kätte, kus mängib mõni itaallane.
                    Ära pabla, ma usun et Juve tna aitab jätta Itaalia tiitli meeskonnale kus ikka mängib ka itaallasi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joonatan Vaata postitust
                      Ära pabla, ma usun et Juve tna aitab jätta Itaalia tiitli meeskonnale kus ikka mängib ka itaallasi
                      vot see juhtub täna...

                      Kommentaar


                        Juve vist ei saa kunagi aru et Amauri ja Iaquinta on sama head ründajad kui Jr. v Taneli vanaemad...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Juve vist ei saa kunagi aru et Amauri ja Iaquinta on sama head ründajad kui Jr. v Taneli vanaemad...
                          Oh sind vaest ja väetit..No kickisime sind veits Interi koopas sõnadega , aga sina tuled siia Juve pässide ees pugema..Kahju sust mees

                          Kommentaar


                            fännid kõike muud kui rahul.

                            Kommentaar


                              3-0, üle pika aja jälle suureskoorline võit ja clean sheet.
                              Kuigi jah, kas see 3-0 enam nüüd väga päästab, sest peab ikka optimist olema, et loota, et Juve veel 4-ndale kohale jõuab.
                              #Manchester United
                              #Juventus

                              Kommentaar


                                "Juventus striker Vincenzo Iaquinta will do everything to convince Italy boss Marcello Lippi to take him to the World Cup this summer."

                                Nagu...Jumal tule appi paluuuuuuuuuuuunnnn. "Löön 2 väravat 20st mängust, oeln super ründaja, pean pääsema MM-ile, olen lahe , olen Iaquinta" p*tsi nagu ma vähe klounaadi juba näinud oleks. Saatke see vend palun kaineks magama!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X