320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Lootus on sellel, et rumalad Ameeriklased ajavad De Ceglie Ashton Kutcheriga sassi ja ostavad mängu. Mõtle ise, kas ameeriklane ostab mängu, mille kaanel on mingi alamõõduline Argentiina kõhetu pallur nimega Messi või Ashton Kutcher. Turunduslikud trikid, junõu.
    Väga asjalikult ronisid nõiakaevust välja ja päästsid maimukese De Ceglie hapniku puuduses teeäärsest vihmavee loigust.Nu ma arvan, et Henry, Bekku,Marquez või miksmitte isegi Lindpere võiksid olla korralikud kahvanäod esikaanel.Aga jh tõesti De Ceglie on Ashtoni sohilaps või siis äärmisel juhul tema kadunud vennaraas.
    sigpic

    Kommentaar


      Siis pole esimene et seda märkisin:




      Nagu kaks tilka vett!
      Selle

      Kommentaar


        hmm.. no nagu minu kadunud vaarisa ikka tavatses öelda: tao rauda, tulist, nii palju kui tahad, hobune annab ikka samasugust kaera. nüüd kui sissejuhatus on tehtud, on sobiv hetk rääkida mängust, mis mulle kui poole kohaga vutieksperdile ja täiskohaga spordifännile ja poole kohaga tugitoolisportlasele ja 2e täiskohaga õpilasele ja kooli kõrvalt hesburgeris töötavale võluvale noormehele silma hakkas, et nii hästi kui pall liikus esimesel poolajal meeste vahel jalalt-jalale, nii halvasti liikus see ka teisel poolajal nii õhust kui ka maapinnal. löögid väravale olid 1 asi aga jumala õnneks ei peegeldanud see skooris. kuid võit on võit jamissiin ikka kritiseerida- võitjate üle ju teadupärast kohut ei peata ( teatud eranditega muidugi. mul onu tuttav on roolijoodik, kuid samas on ta ka oma korbi maleklubi kahekordne valitsev tshempion aga seaduse hammastratste vahelt see teda ei päästnud ja ta on prg kohtunistingil ( heh, mitte just PRAEGU otseses tähenduses, kuid prg ülidsemas ajajärgus ))

        lõpetuseks lisan veel pilte mängust:


        Kommentaar


          ^^^
          F.Totti, tegid kontosid juurde? Või lihtsalt sama küla/talu mehi?

          Poole kohaga vutiekspert võiks muidugi teada, et 0-0 on viik, mitte võit.

          Kommentaar


            kurat, vabandust, mai väljendanud end vist selgelt. ma mõtlesin seda mängu kus juventus ikka võitis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              ma mõtlesin
              Sügavalt kahtlen...

              Kommentaar


                Tuleb järelikult nii välja, et Juventuse standardid on lihtsalt tiba langenud, nüüd loetakse viiki printeriga juba võiduks.
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  Although Juventus only finished 7th in Serie A last season, there is no doubt that they have come a long way since the dark days of Calciop...


                  On see siit läbi käinud? Ühesõnaga pikem jutt Juventuse majanduslikust küljest. Ühesõnaga katastroof väljakul ei võrdu katastroofiga tagatubades. Samas teine järjestikune Meistrite Liigast välja jäämine annaks paraja põntsu.

                  Kommentaar


                    Storari oli väga pro, soliidne tulemus. Üks korralik äärekaitsja vaja talvel ja võib juventuse peale teha panuseid küll.
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Penalti oli ikka kaheldav minu arvates,aga ülejäänud(AA,Qu,DP) väravad oli ilus vaadata (=

                      Kommentaar


                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Uus seksikas särgisponsor!

                          Kommentaar


                            Jubes sponsor....veel jubedam(ad) vorm(id)
                            Aga noh rubentus ikka ennem ilani või riommat.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Mismõttes jube sponsor- sulle ei meeldi küpsised?

                              Kommentaar


                                Mis BetCliciga siis juhtus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X