320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Betclic on triibulisel vormil ja zig-zag välguvormile otsiti hooaja algusest sponsorit peale. Hea, et keegigi nii jälgile särgile oma lätaka julges peale panna. Selles plaanis tuleb rahul olla.

    Muidugi pildil oleva väravavahivormi värvilahenduse peale stiilitundlikumad Aarne Niidud paneksid pildi taksusse.

    Kommentaar


      Sry sponsor on norm siiski....vorm on oxe.
      Nuta vähem ja ole siis kurb, et rubentust keegi ei aita. Lazio aitab alati Interit, kui küsimus on riommalt scudettolootuse äravõtmises.

      Kommentaar


        jumala seks särk ju mis viga? ainult väravavahi vorm on kole, aga see on kõikidel klubidel kellel nike särgid,nii et vahet ei ole.

        Kommentaar




          FAIL

          Kommentaar




            Sitane Krasic, täielik Nedvedi koopia. Kaua võib seda divimist jätkata? Ma loodan, et ta saab selle näitlemise eest mõned mängud puhkust!

            Kommentaar


              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


              0:50 Uus Nedved on tõesti sündinud

              Kommentaar


                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                1:14

                Mis see siis teeb, kahe mänguga 2 dive!?

                Minu silmis on tüübi maine murust madalam, kuigi see ei koti nii ehk naa kedagi!
                AILTON

                Kommentaar


                  never go full nedved.

                  PS! figo on ämm
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Löök vastu vasakut reit. Youtube vahendusel ei oska löögitugevust kokku arvutada, aga tundus, et kukkumiseks ebapiisav siiski.
                    Täitsa nõus. Jumal tänatud, et reeglites on kirjas, et võib lüüa vaid nii kõvasti, et ründaja pikali ei kukuks. Samuti meeldib mulle väga peatükk reeglites, mis räägib "naiste" vigadest ja sellest kuidas väikese vea eest penalte ei anta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Löök vastu vasakut reit. Youtube vahendusel ei oska löögitugevust kokku arvutada, aga tundus, et kukkumiseks ebapiisav siiski.
                      Jah löök oli ebapiisav. Selleks et teenida penalt peavad olema täidetud vähemalt järgmised normid:
                      1. Mees peab olema kastis
                      2. Seda meest peavad pussitama KÕIK vastasmängjad!
                      2.1 Kui ühel mehel on noa asemel peitel, siis ei lähe see arvesse
                      2.2 Kui see ÜKS MEES peitliga on erapooletu pealtvaataja, sisi ikkagi on penalt
                      3. Peab kirve vahele lööma et suunda muuta.
                      3.1 soovitatav oleks lüüa kirvega põlveõndlasse
                      3.2 tuletõrjujatel on see parem
                      jne jne.
                      Ühesõnaga STOK jumalaks!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        ma ei saa nyyd aru, keegi arvab, et Krasic ei sukeldunud?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ei oska teiste eest rääkida, aga mina midagi sellist kirjutanud ei ole. Stok küll kuulutas siin seda mida mina arvan, aga no ei ole ma talle selliseid volitusi andnud. Seega ei tasu seda ikka minu seisukoha pähe alla neelata.

                          Mis puutub serblase sukeldumistesse, siis korra olen neid postitatud asju vaadanud. Ühel tundus, et kontakti polnud kui ta käpuli viskas ja teises olukorras pani kaitsja selgelt jala ette. Äärmiselt rumal tegu ja ohmoon võin ainult ennast süüdistada mitte serblast ega kohtunikuhärrat.

                          Selle 1 sukeldumise eest võiks küll 2 mägu bänni ja häbi-häbi saada.

                          Kommentaar


                            Krasicile endale olekski kõige suurem karistus selle ndv San Siro mäng võõrsil Milani vastu vahele jätmine, Cataniad ja selliste keskmikute vastu kodus passimine on talle jumala savi..Aga just ühe põhikonkurendi vastu oleks teda klubil vaja,sest statistika siiski näitab, et tema pilli järgi seal hetkel tantsitakse ja kui peakski kotid saama see ndv siis olgu see talle õppetunniks..Kaua võib! Luigi Del Neril võib küll hetkel sellest teemast laup higine olla..Aga las praevad!

                            Kommentaar


                              Kindlasti peaks sellised daivimised jalgpallist eemal hoidma. KUID samas daivitakse nädalast-nädalasse ja nüüd ühtäkki peaks bänn tulema. Millal üldse keerati mängijale Serie A`s mängukeeld sellise asja pärast- Adriano sai vist kunagi Interi eest mängides ja ega rohkem meelde ei tulegi (on küll olnud Gila käsipall ja Sneijderi plaksutamised vahepeal, kuid need on teised asjad). Tegelikult läks kaitsja Krasici jalale pihta küll, nii et Gilardino überdaiviga siin võrrelda ei saa. Kui siin mõne härrasmehe ohmoonimeeter mõõtis välja, et see puude polnud piisav, kes olen siis mina vaidlema?

                              Eks ta ole ka selline olukord, kus meedia läks pöördesse ja nüüd lihtsalt peab näidishukkamise ära tegema. Oleks see juhtunud näiteks Cesena-Brescia mängus oleks kõigil mokad maas, sest kedagi lihtsalt ei koti. Ma usun, et see pole juhus, et kõikide suurklubide va Milani mängijate pahateod puhutakse skandaalseks ära. Samas vahet pole- Milaniga mängus on favoriit vaieldamatult Milan, seda nii Krasiciga kui ilma.

                              Aga üks on kindel- kui Juve hakkas üle pika aja lõpuks ka penalte teenima (peale Calciopolit oleks võinud keegi Del Pierot karistusalas kasvõi pussitada, aga kohtunikud ei teinud väljagi), siis nüüd võib kindel olla, et pehmeid penalte Juve enam ei saa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Aga üks on kindel- kui Juve hakkas üle pika aja lõpuks ka penalte teenima (peale Calciopolit oleks võinud keegi Del Pierot karistusalas kasvõi pussitada, aga kohtunikud ei teinud väljagi), siis nüüd võib kindel olla, et pehmeid penalte Juve enam ei saa
                                Aga miks peakski saama mingeid krdi pehmeid penalte?
                                Krt võtaks, vennad on juba nii harjunud, et karistusalas või selle läheduses tuleb iga kergema puute peale lennata, sest siis on lootust penalti saada. See ei ole ju normaalne suhtumine.
                                Pall saadakse ikka väravasse hea mänguga, mitte sedaviisi, et kes kavalam on ja rohkem kohtunikku tüssata oskab.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X