320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See pehmeid tuli sinna kogu selle Krasici kammajaaga kogemata vahele- nüüd võib kindel olla, et penalte Juve enam ei saa pidanuks olema.

    Kommentaar


      huvitav et kõik teevad maha ainult mängijat, ilma mõtlemata, et alati on ju sellises olukorras lõppkokkuvõttes samapalju süüd ka kohtunikul (FIFA-l), kes sellisel jural laseb juhtuda.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Kõiges on süüdi klubid (kõrgemal tasemel just), kes juba noorest peale treenivad mängijatele sisse põhimõtte, et kukkuma peab kergelt. Kõik käib ju kaasa sellega, kuidas paarikümne aasta eest ilusa mängu eelistamiseks jõulist mängu piirama hakati... aga samamoodi nagu varem kasutasid mõned jõulist mängu liialt kauge piirini, kasutatakse nüüd kergelt kukkumist. Kui üht pole, on teine (või videotehnoloogia)... aga see on kõik selle taga, mida mängijatele juurutatakse. Ma arvan, et sõrmed tuleb suunata treenerite peale - neile on neid penalteid vaja, mitte mängijatel.
        sigpic

        Kommentaar


          Lisaks jätkuvalt ja jätkuvalt, et ma ei tea, kas ma olen ainus inimene, kelle jaoks on penalti kontseptsioon väga primitiivne. Krasici näide: oletame, et seal olnuks reaalne penalti... kas see oli väravat väärt olukord? Krasic, kui ta oleks mängijast mööda läinud, oleks palliga olnud põhimõtteliselt otsajoone peal (10 meetrit väravast eemal, võib-olla rohkemgi), sisse ta poleks saanud murda, sest tal oli teine kaitsja kohe ees. 50%, et temasugune mängija oleks sealt korneri võitnud, 40%, et kaitsja oleks palli ära löönud ja 10%, et ta oleks selle suutnud sealt mingil moel värava ette saata (ja värava ees oleks tõenäoliselt vastaste mees palli saanud). No ma ei näe, miks peaks sellise asja eest väga tõenäolise värava andma? Aga ometi on meil sellised reeglid.
          sigpic

          Kommentaar


            Ma arvan, et selle peale tulevad mängijad ikka ise, et kukkumisega vilistatakse vastasele viga. Olgem ausad- tänapäeval viga su vastu enne ei vilistata, kui sa oled pikali. Siit tuleb ka põhjus, miks tehnilisemad mängijad a la Krasic, Ronaldo, Sneijder üsna ruttu pikali viskuvad. Kui nad jääks iga puute peale hambad ristis püsti, siis mehed lihtsalt sõidetaks väga ruttu vigaseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ma arvan, et selle peale tulevad mängijad ikka ise, et kukkumisega vilistatakse vastasele viga. Olgem ausad- tänapäeval viga su vastu enne ei vilistata, kui sa oled pikali. Siit tuleb ka põhjus, miks tehnilisemad mängijad a la Krasic, Ronaldo, Sneijder üsna ruttu pikali viskuvad. Kui nad jääks iga puute peale hambad ristis püsti, siis mehed lihtsalt sõidetaks väga ruttu vigaseks.
              Seda õpetavadki treenerid, et kukkuge pikali.

              Ma nägin seda Inglise sarja, kus noored poisid Interisse saadeti näiteks. Ja seal ütles treener ühele 16-17-aastasele poisile, et ta peaks rohkem vigu välja meelitama ja vähem püsti jääma. Päris üheselt mõistetav? Ja ma olen üsna veendunud, et nii on see ka mujal.

              Ja treenerid saaks ju väga hästi selle mängijatest välja juurutada kui nad tahaks. Kui treener ütleb, et ära ole selline kusik, siis mängijad üritakski püsti jääda.
              sigpic

              Kommentaar


                Delfi:

                Itaalia Jalgpalliliit karistas Torino Juventuse poolkaitsjat Miloš Krasicit kahemängulise võistluskeeluga, sest serblane pettis mängus Bolognaga kohtunikult penalti välja.

                Krasic kukkus karistusalas, kuigi vastasmängija teda ei puutunud.

                Õiglus siiski võidutses, sest Bologna väravavaht suutis kohtuniku antud 11 meetri karistuslöögi tõrjuda. Mäng lõppes 0:0 viigiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Eks ta ole ka selline olukord, kus meedia läks pöördesse ja nüüd lihtsalt peab näidishukkamise ära tegema. Oleks see juhtunud näiteks Cesena-Brescia mängus oleks kõigil mokad maas, sest kedagi lihtsalt ei koti. Ma usun, et see pole juhus, et kõikide suurklubide va Milani mängijate pahateod puhutakse skandaalseks ära.
                  Villu 2007: "Kusagil struktuurides on kallutatud jõud"


                  Eigo(?) 2010: "Umbes sellise kaldega"


                  Järelikult


                  (Zalayeta bän muidugi l¨puks tyhistati)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar




                    Aga tunnistagem, et kummaline see on, et aastast 2007 (elik Adrianost alates) pole 3 aastat ühtegi mängukeelu väärt daivi olnud. Noh, kuni nüüd serblane kõhuli käis. Kes ütles, et Itaalias mängijad kukuvad liiga lihtsalt?

                    Kommentaar


                      AC MILAN 1 - JUVENTUS 2
                      HAHAHA kui kohutav mäng puna-mustade ründajalt Ibrahimovicilt. Tema eksimustest saaks ikka vägagi humoorika lühifilmi kokku miksida. Aga noh eks teada oli, et puhtalt vormi rollercoasteri pealt tuleb sellest mängust Juvele võit, järgmises mängus jälle siis kotti.. Cesenalt
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Super tulemus, täpselt seda oligi vaaaajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Kilo euri taskus!

                        Kommentaar


                          Vormi rollercoaster? See mille pealt see võit teil tuli ei olnud vähimalgi määral tänu teie vormile.

                          Kommentaar


                            Mängida ilma Chiellini ja Krasicita ja Pepega äärekaitses ja sealjuures veel võtta San Sirolt 3p. Isegi punkt oleks enne mängu tundunud ulmeline

                            Kommentaar


                              ILUS! Pepe äärekaitsjaks, Del Piero ebajumalaks ja Zlatanile munandivähk!

                              Kommentaar


                                Suured õnnitlused!
                                PS! Vähemalt nüüd hakkavad ehk mõned punamustad maapeale tagasi tulema
                                (reaalsus in da kottidesse on ikka väga mõnus!)

                                MÜTS MAHA DEL PIERO EES! IGAVESEKS LEGENDIKS KIRJUTATUD!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X