320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lisaks veel sellise asja, et
    Matri, Aquilani eest on tasumiseks "aega" 3 aastat. Samas on pole (vist?) mõningate transferide eest veel täielikku summat makstud.
    Mingi 3-aastaste maksegraafikute süsteem

    Kui keegi oskab täpsustada.. andke minna.

    Allikas: http://juventus.com/site/eng/MEDIA_c...yyear=20102011

    Kommentaar


      ei tea nendest midagi eriti kahjuks
      JUST DO IT.

      Kommentaar


        Ma küll ei tea, aga ma eeldan, et antud härraste puhul oleks lihtsalt 5 + 5 + 5 milli maksegraafik. Oleks ka loogiline vaadates Beppe varasemaid lähenemisi.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma küll ei tea, aga ma eeldan, et antud härraste puhul oleks lihtsalt 5 + 5 + 5 milli maksegraafik. Oleks ka loogiline vaadates Beppe varasemaid lähenemisi.
          ehk järelemaksuga
          JUST DO IT.

          Kommentaar


            GK: Buffon, Manninger, Storari
            DF: Chiellini, Barzagli, Traore, Bonucci, Grygera, Sorensen
            MF: Felipe Melo, Salihamidzic, Marchisio, Aquilani, Martinez, Krasic
            FW: Iaquinta, Del Piero, Toni, Matri

            eelmise korraga võrreldes
            + Traore, Salihamidzic
            - Motta, Pepe, Sissoko

            Kommentaar


              buffon sai punase, krasic välja. mäng algas juba sellise pauguga:S
              JUST DO IT.

              Kommentaar


                ja 1-0 taga :S

                Kommentaar


                  Jube punane : (
                  Üldiselt meenutab juve mäng jälle jaanuari kuud... lihtsalt kohutav.
                  Poolkaitse... Kui vasakkaitse on kõige rohkem rünnakuid toetav mees... Matri on rünnaku ürituses koguaeg äärel...
                  Esimese poolaja põhjal oleks Krasici asemel mina välja võtnud Toni.
                  Lihtsalt kurb
                  E: Etendus "Tujutud tolgused puterdamise koolis"

                  Kommentaar


                    Matri lõi oma selle hooaja väravad vist ära. Mullet mingeid imesid välja ka ei imenud. Väga pihku ei pea nutma....vaadake kuidas riommal läks.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Jah, mulletil oli jõle palju aega imesi korda saata. Selles suhtes ei saanud tõesti Delnerist aru, et Krasic puhkama ja jätame platsile 4 keskkaitsjat, 3 keskpoolikut ja 2 tipuründajat? Olin suhteliselt kindel, et üks ründajatest, kas Toni või Matri võetakse välja. Üldises plaanis täiesti 0-emotsiooniga mäng, nii mängijatelt kui minult mängu vaadates. Kui ikka poole kohaga serie B sats mängib Juventuse totaalselt outi, siis mis CL koha peale võitlusest me siin räägime. Okei, punane punaseks, aga isegi viimased 20 minutit 10 vs 10 mängides ei olnud kellelgi ühtegi ideed, mis selle palliga peale hakata või kuhu see edasi toimetada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Väga pihku ei pea nutma....vaadake kuidas riommal läks.
                        s'tta sest Romast. Kui enda hoovi peal kõik asjad korras pole ei näe põhjust teistele näpuga näitama hakata

                        Kommentaar


                          Õige jutt tõesti. Aga rioma ju siiski Euroopa üks parimaid meeskondi nagu totti ütleb. Peab ju ikka meistreid jälgima.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar




                            Hooaja jubedaim mäng, pole midagi öelda.

                            See on juba jabur, kuidas meeskond ja Delneri ei suuda väikeste vastu end motiveerida. Jah, Interi vastu terve meeskond põleb võiduihast ja nädal hiljem on platsil 11 lonkivat "küll kuidagi need punktid äkki tulevad" mängijat. Kaitseliin on nii kuradima hooletu, et vabalt võinuks seis 0:5 jääda. Poolkaitsjad ei mänginud olukordi lõpuni ja pallikaotuse puhul lihtsalt lonkisid sirge jalaga tagasi. Pane see amet maha Delneri, kui sa ei suuda mängijaid innustada. Ja ikka need vahetused. Vähemusse jäädes võeti platsilt ainus loov mängija (jah, Krasicil on ehk probleemid vormiga, aga ikkagi). Lõppeks suutid Delneri platsile manada ka 3-3-3 formatsiooni, mis on ilmselge paanikamärk. Masendav.

                            Kommentaar


                              Mulle ei meeldi see meeskond enam eriti. Täiesti mõttetud mehed, mõttetud ostud, mõttetud tulemused. Väikeklubid on palju ägedamad!

                              Del Piero & Buffon on endiselt ägedad.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                GK: Manninger, Storari
                                DF: Motta, Chiellini, Barzagli, Traore, Bonucci, Grygera, Sorensen
                                MF: Felipe Melo, Salihamidzic, Marchisio, Pepe, Martinez, Krasic
                                FW: Iaquinta, Del Piero, Toni, Matri

                                eelmise korraga võrreldes
                                + Motta, Pepe
                                - Buffon (meeldiv punane), Aquilani (vigastus)
                                Jätkuvalt väljas ka Sissoko (põlve opile), seega keskpooliku kohatadele on võtta 2 meest - Melo ja Marchisio. Ehk äärtel tõenäoliselt Pepe ja Krasic. Või ehk Martinez aga pigem mitte

                                Kommentaar

                                Working...
                                X