320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krasic oli see, kes Diego koha üle võttis, mitte Martinez. Diego müüdi 15 milku eest ja sama summa maksti Krasici eest.

    Del Neri mängib 4-4-2 süsteemi, seega sinu pakutud midfield poleks reaalsus olnud.

    Ja ma pean mainima, et kui Diego nii kõva tegija on, siis miks ta mängib Wolfsburgis kes praegu 15 kohal Bundesligas. Peaaegu välja kukkumise ohus: http://www.vfl-wolfsburg.de/index.ph...elle_2010-2011

    Pole see Diego midagi erilist.

    Martinez osteti selleks, et midagi vasakul äärel kasutada. S-tt ost kindlasti, aga polnud võimalik ka staare kokku uhada nagu Özil kui lõpetati hooaeg mingil 8ndal kohal.

    Marotta suur ämber ja raha on ta ka kõvasti laristanud, selle asemel oleks võinud hoopis siis Pepe osta ja Martinez laenule võtta. Pepe pole ka mingi eriline mees aga nö team player keda siin seal võib vaja minna.




    Igatahes Elkannid lubasid rahakoti suud avada see suvi, raha pidi tulema nende omanduses olevast ettevõttest.


    Tundub, et uueks treeneriks saab praegune Napoli treener, tegi küll hea hooaja aga ma ei usalda ikkagist teda. Inglise meedia spekuleerib, et Ancelotti ei ole enam uuel hooajal Chelsea treener...aga kuna Ancelotti oli Roma mängumees aastaid siis Carlo esimene valik tagasi itaalias oleks Roma, kes nüüd ka Ameerika milkudega võimalik uuesti üles ehitada.

    Ise võtaks Carlo praegu just esimese valikuna Juve treeneriks. Vähemalt CL koha suudaks välja võidelda ja pikas perspektiivis ka mingisuguse asise meeskonna ehk ehitada. Võis ju võita ainult ühe scudetto, aga Milan oli euroopas üks stabiilsemaid meeskondi tema juhtimisel, 3 finaali selle tõestuseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Del Neri confirms 100 percent that he will be the manager at Juve next season.

      Eks teie hädad jätkuvad.
      See ei tähenda ju midagi...sama juttu on paljud rääkinud.


      Itaalia meedia räägib juba, et Ranieri on järgmine Napoli treener, nii et Mazzarri kes Sampdorias oli kui Marotta veel seal oli, võib suure tõenäosusega järgmine treener olla.

      See on nüüd hea koht paralleele tuua, Lippi tuli Juvesse 1994 ka just Napolist, and look how that ended...aga sellised näited pole palju väärt. Oleks aeg üks proven winner kohale tuua parem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Panso Vaata postitust
        Ise võtaks Carlo praegu just esimese valikuna Juve treeneriks. Vähemalt CL koha suudaks välja võidelda ja pikas perspektiivis ka mingisuguse asise meeskonna ehk ehitada. Võis ju võita ainult ühe scudetto, aga Milan oli euroopas üks stabiilsemaid meeskondi tema juhtimisel, 3 finaali selle tõestuseks.
        Ancelottit ei taha ise ja ei soovitaks ka Juventusele. Kui ikka on kõrgemad eesmärgid, siis finaali jõdumistega väga midagi ei näita, võite oleks ka vaja ja fakt on fakt, et Ancelotti lihtsalt ei oska CL esineda
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ancelottit ei taha ise ja ei soovitaks ka Juventusele. Kui ikka on kõrgemad eesmärgid, siis finaali jõdumistega väga midagi ei näita, võite oleks ka vaja ja fakt on fakt, et Ancelotti lihtsalt ei oska CL esineda
          Jah, kaks CL karikat on ikka tõeliselt kehva esinemine
          Näteks Mourinho on täpselt sama lahja mees No lihtsalt ei oska, tee mis sa tahad
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Wtf is going one on the stadium??
            JUST DO IT.

            Kommentaar


              2-0 eduseis 1 minutiga maha mängida
              awesome.
              ja mõni cm jäi puudu, et ka 3. oleks tulnud. minge *****.
              E: oi mis tulevärk käib
              E2: Lihtsalt suurepärane. Fantastiline. Võrratu. Imeline. Müstiliselt hea. Super!

              Kommentaar


                Chievo on ikka väga õnnelik!:S
                JUST DO IT.

                Kommentaar


                  tra küll...nutt tuleb peale...minutiga 0:2 edu maha mängida, chievol oli veel suurepäraseid võimalusi kolmandaks väravaks....täiesti masendav teine poolaeg. Euroopaga on vist kõik..vähemalt CL'iga. Homme siis tuleb loota, et Palermo finaali ei saa?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Miks nad ei peaks olema? Serie A koht kindlustatud selle lisapunktiga..

                    Kommentaar


                      Catania vol 2

                      Kommentaar


                        CL'ga oli kõik peale 2-2 viiki Cataniaga. See on lihtsalt müstika, kuidas nii sita hooaja järel me ikka veel 4. koha konkurentsis püsisime. Mis mulle meeldis, oli see et mängu alustasime 10 itaallasega ja lõpetasime üheteistkümnega. Aga samas, Itaalia keskpärasused ja vanurid nagu Pepe, Motta, Grosso, Toni meid kõrgemale ei viigi.

                        Kommentaar




                          1. Aasta naljakaim mäng. Sesmõttes see oli ette teada, et kui enne mängu tekib mingi lootus, siis tuleb mingi tobe ärakukkumine. Aga sellist mängu, kus kaitseliin on totaalne null (Melo puudumisel võis seda nagunii eeldada, aga tänane oli juba übernaljaks) ja meeskonnal oli rämedalt õnne, et 5 minuti vastased 3 kolli ei suutnud, poleks isegi minu palju-Juve-mänge-näinud silmad oodanud. Kesiganes suutis Chievo poolt "mul ümber pole ühtegi mängijat, mul on sitaks aega ja ma pean palli ainult Juve tühjas väravas seisvast kaitsjast mööda lööma" olukorras totaalselt ämbrisse astuda- palju õnne, sa oled idioot ja "aasta suurima feilija" tiitlu uhke omanik. Ja need lugematud postid ja napid möödalöögid Juve poolt. Rämedalt oli ikka ebaõnne. Pealelöögid lõpuks 13-12 Juvele (või 19-16 Chievole, oleneb kes ja kuidas neid kokku loeb), teisel poolajal ühest väravast teise toimunud tormijooksud ja pinge lõpuni. Sealjuures Euroopa koha eest võitleja ja relegatsioonikandidaadi vahel. Selliste mängude pärast ongi Serie A ägedam kui teised liigad.

                          2. Delneri: "Ma olen järgmisel aastal 100% Juve peatreener." Ime muna.

                          3. Ainuke vahetus oli Krasici väljavõtmine? Kui türastunud saab üks peatreener olla?

                          4. Barzagli platsil, Bonucci pingil? Kui türastunud saab üks peatreener olla?

                          5. Esiseitsme ehk Serie A Euroopa kohtadel olevate meeskondade omavahelistes mängudes on Juventus number 1. Kuid ikka ja jälle suudetakse end väiketiimide vastu täis lasta. Põhimõtteliselt selline meeskond ei väärigi Euroopat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            CL'ga oli kõik peale 2-2 viiki Cataniaga. See on lihtsalt müstika, kuidas nii sita hooaja järel me ikka veel 4. koha konkurentsis püsisime.
                            Eelmine hooaeg oli täpselt sama seis. Meeskond feilis ja feilis ja feilis, kuid ikka oli viiv enne hooaja lõppu võimalus CLi saada. Näitab tegelikult kui sitt tippklubide tase on või kui ühtlane liiga on. Ma loodan, et pigem teist, kuigi reaalsuses pigem esimest.

                            Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                            Mis mulle meeldis, oli see et mängu alustasime 10 itaallasega ja lõpetasime üheteistkümnega. Aga samas, Itaalia keskpärasused ja vanurid nagu Pepe, Motta, Grosso, Toni meid kõrgemale ei viigi.
                            Mulle see just ei meeldinud. Tranahhujpljät neid peere (mõtlen eelkõige Grossot, Tonit, Barzaglit) on vaja mängitada.

                            Kommentaar


                              Ja Kui Delneri reaalselt järgmiseks hooajaks pukki jääb hakkan Palermole pöialt hoidma.

                              Kommentaar


                                Can`t blame the Chievo for missing the open goal as Marchisio surely is invisible.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X