320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    И все-таки "Ювентус". Агент защитника "Лиона" Мишеля Бастоса заявил, что обе стороны заинтересованы в сотрудничестве и на 90% сделка должна состояться уже в ближайшие дни. (L'Equipe)

    Eurospordist lugesin sellise uudise välja,põhimõtteliset on 90%,et Bastos liitub Juvega .

    Kommentaar


      Mulle tundub, et Bastos pole küll see mees, kes Juventuse paremaks muudab pluss vanust on ka palju - esmapilgul ütleks, et umbes sama kategooria üleminek, millega juba korduvalt alt on mindud. Samas pole ma teda nii palju näinud, et väga tõsiseltvõetavat arvamust esitada.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Mulle tundub, et Bastos pole küll see mees, kes Juventuse paremaks muudab pluss vanust on ka palju - esmapilgul ütleks, et umbes sama kategooria üleminek, millega juba korduvalt alt on mindud. Samas pole ma teda nii palju näinud, et väga tõsiseltvõetavat arvamust esitada.
        27-aastane ei ole ju vana... Kes Juvel üldse vasakul äärepoolikus mängib? Mees muide võib ka vasakul äärekaitses mängida.

        Kommentaar


          Vasakääre kohta jagasid viimasel hooajal Pepe ja Martinez..vahel mängis ka Marchisio seda kohta. Ükski neist rünnakule erilist panust anda ei suutnud ja vorm oli ikka väga kõikuv, niiet Bastos oleks hea variant..oleks lisaks Krasicile ka teisel äärel midagi ohtlikku. Loodab siis, et suudame need Juve särki mitte väärivad mängijad normaalselt maha ärida suvel (Grosso,Grygera,Motta,Salihamidzits,Amauri,IQ,Mart inez+Toni laen lõpetada) ja siis osta korralik paremkaitsja ja keskkaitsja(Rolandost on juttu olnud),vasakäär(Bastos?) ja top ründaja (Rossi tundub hetkel kõige tõenäolisem).Quagliarella ja Matri, kes mõlemad laenul olid kuni hooaja lõpuni on ennast üsna hästi tõestanud.

          Minu ootused:
          vv:Buffon;Storari
          pk:?;Sorensen
          vk:Ziegler (ka Chiellini proovis paar mängu seda positsiooni)
          kk:Chiellini;Bonucci;Rolando?;Barzagli
          väär:Bastos;Pepe
          päär:Krasic
          kaitsev keskpoolik:Melo,Sissoko (viimane tegi küll üsna kehva hooaja)
          mängujuht:Pirlo,Giovinco,Marchisio
          ründajad:Rossi?;Matri,Quagliarella,Matri,DP10

          Annab mängida küll.Forza Juve!!

          Kommentaar


            Pakuks sellisega umbes nooo 9.kohta järgmiseks hooajaks.
            JUST DO IT.

            Kommentaar


              Koos Calciopolliga saate 6. koha ikka kätte.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Koos Calciopolliga saate 6. koha ikka kätte.
                Vähe usutav, kui tiim mängib isegi alla serie b taseme jalgpalli
                JUST DO IT.

                Kommentaar


                  Nice on Markus
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kuigi tulijaid/lahkujaid peaks suvel hulganisti olema, siis viimase kolme nädala jooksul peale Ziegleri tulekut pole midagi kindlat veel silmapiirile tõusnud. Nii Matri kui Liechsteineri puhul on läbirääkimised jooksnud ummikusse vastavate klubidega, sest Juventus pole päris nõus küsitavat raha välja käima. Cagliari omanik ütles "15 milli- võtke või jätke- ärge enam pooltoobiste noormängijatega proovige hinda alla lüüa" ja Lazio omanik "12 milli- võtke või jätke".

                    Bastose, Inleri ja Pazienza tulekutele olevat Conte käsipidurit tõmmanud. Kuid eeldada võib, et Pazienza siiski võetakse tasuta ära. Bastose puhul on rohkem probleemiks see, et mees ei taha hästi Conte süsteemi sobida ja pigem üritatakse veidi enam ründeskilli omavaid variante endale sebida. Samas konkreetseid ja reaalseid alternatiive pole eriti ajakirjandusest läbi käinud. Ja Inleri puhul lihtsalt hind-oskused-vanus-sobivus taktikasse ei vastanud Antonio nägemusele.

                    Ründetuusa, ehk kõige olulisema lüli osas, näivad ka lood hapud olevat, sest Hispaania ja Inglismaa suurhiidudega Juve võistelda ei suuda. Ja miks peakski üks tippründaja tulema meeskonda, mis ei mängi isegi Euroopa Liigas? Eks selle liigutuse osas tuleb oodata, mida hetkel maailma jalgpallis veidi tooni andavad meeskonnad teha kavatsevad.

                    Lahkujate osas on seis veel segasem. Quagliarella lepingut hetkeseisuga ei osteta välja, Aquilani oma ka mitte. Pepe ja Motta saatust pole ka veel otsustatud, aga võimalik, et mõlemad tuuakse meeskonna pingile. Melo näib olevat üks väga potensiaalseid lahkujaid, sest brass ise on ajakirjanduses halanud, et tegi super hooaja ja nüüd niimoodi parsedaldatakse maha. Momot seostatakse näiteks Fenerbachega ja ma ei näe põhjust, miks pigevalt vigast neegrit maha müüma ei peaks.

                    Noh, ja siis on loomulikult veel Amauri, IQ, Martineze, Tiago jne küsimused, kellel ei tohiks samuti väga suurt tulevikku meeskonnas olla- samas Itaaliaklubide mõistes ülipalku saavate mängumeeste mahaärimine ei tohiks olla kergete killast. Erinevate poolomanduses olevate mängijate a la Palladino, Giovinco jne saatus peaks ka olema Conte nägemuse käsutuses.

                    Kommentaar


                      Mul selline karvane tunne, et rubentusel on vähem vahendeid, kui pealinna kotkal. Itaalia jalgpalli nimel on mul kurb meel selle üle, kuid Lazio vaatevinklist on asi ilus. Te ei suuda 12. milligi kuskilt välja imeda...väidetavalt 10.5le juba kerjatud. Lotito käest te ühtegi penni küll alla ei saa....ega meil pole Lichtyt vaja müüa. Vb Konko rünnakul parem.....see ainuke miinus kui Licht jääb.
                      Aeg on palkasid hakata kärpima.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Mina nii pessimistlik pole, lugesin siin itaalia oma väljaandeid ja tundub, et Litcsteiner ikka ära ostetakse.

                        Üldiselt selle Inleri osas...krt võib olla on hea mängumees aga kas Juvesse ikka sobib, stiil on tal ju umbes nagu sellel Candreval ja nägime kuidas see välja kukkus. Melo juba natuke nagu näitas, et oskab ka mängida. Võib ju esialgu piirduda Pirlo-Melo keskväljaga.

                        Matri võiks siiski ära osta kuna mees ju lõi kena hulga väravaid kogu hooaja peale ja meil oleks vaja sellist mängumeest. Samas Quags oli ka heas hoos ja mine tea, kui poleks katki läinud, ehk oleks ka miski 18 väravat ära löönud.

                        Kuulukas on et äkki toome Vucinicu Romast. Huvitav ongi nüüd, et kas alternatiivina või lisamehena. Kui nt Iaquinta/Amauri asemele siis ju vägagi hea tehing, aga kui ühe Matri/Quagsi asemel, nii tore enam poleks.

                        Quags, Matri, Vucinic, DP saaks serie a-s küll hakkama mu meelest.

                        Mingi kõlakas itaalias ka, et äkki Napoli ostab/laenab Amauri, kuna CL-s mängivad siis nö pingi täienduseks otsivad kedagi.

                        Kommentaar


                          Isenesest lugesin siin praegu, et Cagliari ostis mingi uue noore ründaja endale, aga Matri pealt kokku hoidma ei hakata. Eks saab siis näha, kas makstakse see summa või piirdutakse Quagsiga ja ostetakse siis Vucinic näiteks.

                          Kommentaar


                            LICHTsteiner

                            Kommentaar


                              Liiga keeruline, hakkan edaspidi nime Forrest Gump kasutama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Liiga keeruline, hakkan edaspidi nime Forrest Gump kasutama.
                                Võid teda ka lihtsalt Stjopaks hakata kutsuma
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X