320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida sina rentsli kääbusklubi juustukott siin haugud serie-A ühe parima äärega.
    Lichtsteineri case juurde tulles on Lotito ikkagi 12M öelnud ja rubentussi vennad ei saa vist ikka aru, et tuleb pappi käia kui tahate head meest. Lichsteiner on sõbralikes suhetes klubiga ja võib ka Laziosse edasi jääda....eba rube talle nüüd mingit 4 milli palka küll ei maksa....teil pole ju raha. Ja 200-500 tuhande pärast ma küll Lichty asemel kuskile musta auku ei läheks. Te ei tea ise ka mida see Conti teil sinna kokku situb.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      AA pidavat nüüd 9-10 milli maksma. Ma ostaks ära küll, sest sellise raha eest keskele paremat meest ei saa.
      Manchester United
      Juventus

      Kommentaar


        Algselt postitas Blackout Vaata postitust
        AA pidavat nüüd 9-10 milli maksma. Ma ostaks ära küll, sest sellise raha eest keskele paremat meest ei saa.
        Tihe vigastusteajalugu + sitt eelmise hooaja teine pool= isegi 10 milli on liiga palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Mida sina rentsli kääbusklubi juustukott siin haugud serie-A ühe parima äärega.
          Lichtsteineri case juurde tulles on Lotito ikkagi 12M öelnud ja rubentussi vennad ei saa vist ikka aru, et tuleb pappi käia kui tahate head meest. Lichsteiner on sõbralikes suhetes klubiga ja võib ka Laziosse edasi jääda....eba rube talle nüüd mingit 4 milli palka küll ei maksa....teil pole ju raha. Ja 200-500 tuhande pärast ma küll Lichty asemel kuskile musta auku ei läheks. Te ei tea ise ka mida see Conti teil sinna kokku situb.
          Kas Forrestil oli see 12m lepingusse kirjutatud? Kui jah, siis on hetkel Lazio keerulises seisus. Oletame, et Juve ütles, et hetkel me meest sellise raha eest ei osta. Lazio on siis patiseisus: Justkui pole vaja asendajat otsida, kuid on reaalne oht, et Juventus näiteks suve lõpus pakub siiski selle raha, Forrest lahkub ja Lazio peab kähku asendaja otsima. Nii oleks Laziol palju kindlam näiteks Konko ära osta, Forrest veidi odavama raha eest maha müüa ja meeskond saaks rahulikult treeningutele keskenduda. Vähemalt mulle tundub, et Juventus mängib sellele, kuigi reaalsuses võib meeskonnal ka rahakott lihtsalt tühi olla.

          Kommentaar


            Ole mureta...Pandevi pealt võeti õppust. Lazio on nõus mehega uut lepingut tegema, aga hetkel on Stephani debiil vend, kes tahab ta rubesse meelitada ja ta karjäärile lõppu teha. Lotito käest kinni ei hoia. Ja minuarust on see hea. Kui mees tahab minna siis mingu.
            Konko on väidetvalt juba Lazio oma....1.4 milli palka. Pole paha. See eeldab, et vähemalt 10 milli peab rube kindlalt kohe köhima. Kui teil oleks palju raha siis oleksite ammu 12 milli välja käinud. Aga olete nüüd seal kus Lazio on terve aja olnud. Harjuge ja elage sisse....ka niimoodi saab hea meeskonna ehitada.
            Goali vaatasin üle pika aja ja kollane on see asi ikka Nüüd Zarate rubetussi....lihtsalt mingi kollane mull ei midagi summade vms kohta.
            Ja kes siin nimetas Lichsteineri vigastuste suurt hulka? Nalja teed? Ta sai palju kollaseid kaarte, aga puudusvigastuste pärast kokkuvõttes vähe. Radu puuds palju rohkem ja keegi pole seda maininudki tema kohta rääkides.
            Kokkuvõttes, ma loodan, et Lichsteiner uuendab lepingut sest Lazio on Euroopas ja meeskond on tõesti tugevnemas. Oleks siis milan või inter kes talle 3-4 milli palka annaks. Palju rube lubab muidu?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Pazienza sai hommikul võrksärki proovida ja teste teha. Pilti praegu ei leidnud. Aga suhtkoht kindel diil peaks olema.

              Fantagazzeta keskmise hind põhjal siis eelmise hooaja põhjal liiga 109. poolkaitsja. Aga üldiselt sai Napolis korralikult mänguaega, kokku 31 mängu, sh tuli mänge 2 punase pärast ka vahele jätta. Selline raudvaralik mängumees ja ma olen siiani kindel, et koosseisus neljanda/viienda poolkaitsjana asjalikum kui Momo. Üldiselt muidugi Napoli mängudest Pazienza küll millegagi meelde pole jäänud, aga äkki on see kaitsva pooliku kohta hea märk?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Pazienza sai hommikul võrksärki proovida ja teste teha. Pilti praegu ei leidnud. Aga suhtkoht kindel diil peaks olema.
                Nüüd juba saab.



                Ma arvan ka, et ok diil. Tasuta backupiks, vast ei küsi palka ka palju. Peaasi, et ta ei oleks Marotta arvates üks neist klassiga mängijatest, keda ta lubas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                  üks neist klassiga mängijatest


                  Ilmselt siiski jääb vaid unistuseks.

                  Kommentaar


                    Lyoniga on väidetavalt Bastose osas kokkulepe saavutatud (13 miljonit + boonused) ja sellel nädalal võib asi ka ametlikuks saada. Hind iseenesest oleks päris mõistlik, aga probleemiks on asjaolu, et Conte leiab, et Bastos mängujoonisesse ei sobi ja eelistaks pigem vasakule äärele Vucinici sugust ründavamat mängijat.

                    Kommentaar


                      Keegi mängu ka vaatab New Castlega ? 15.45 algab, Eurosport 2 kannab üle(Y)
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        Väidetavalt peaks tegu a la u-15 mänguga olema, et ära liiga pöördesse varakult mine.

                        Kommentaar


                          FAIL!!!! sry
                          JUST DO IT.

                          Kommentaar


                            Ei taha mina uskuda, et suudame kuidagi Aguero siia meelitada, aga mingeid vihjeid Marotta hiljuti andis, et otsime suurt mängumeest. Aguero on kindlalt üks valikutest. Tsiili mees tundub, et läheb Barcelonasse.

                            Põhikonkurendid oleksid siis Real ja Chelsea, teiseks vb City ja Inter. Arvan, et Real ja Chelsea osas on mõlemad omad tagasilöögid mis oleksid Juve kasuks, samas on meil ka väga palju mille pärast mitte liituda. Esimese osas siis Real Atletico vihavaenlane, juba respektist ei pruugi mees sinna minna (samas raha ja väga head võimalused edu saavutada, maailmaklassiga treener, kes ei tahaks) ja Chelsea puhul vast ikka see inglise teema, Aguero äkki ei oskagi inglise keelt ja noh üldse eelistab lõuna-euroopa kliimat ja kultuuri, samas Chelsea on ka ikkagist kõva klubi ja koos Torresiga moodustataks võib-olla üks euroopa paremaid ründepaare tulevaks hooajaks.

                            Juve kahjuks räägib siis tõsiasi et ei mängi euroopas ja ikkagi teatud ebaselgus klubi tuleviku osas, uus staadion muidugi annab teatud julgustust, aga Conte pole ju veel midagi tõestanud ja peale 2 väga vabandage väljendamast aga ülisitta hooaega Juvelt, mõtleks ikka pikalt enne kui Juvega lepingu teeks.

                            Kommentaar




                              Kommentaar


                                Tundub päris kenake teine väljastpoolt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X