320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin statat talvel oma silmaga vaatamas ja võimas mürakas on ikka küll võrreldes Olympicoga, mis ju ka väga väike pole.Teab keegi juba, kas avamänguks on midagi kindlat plaanitud või millal üldse avatakse ? Elan ise Torinos, aga pole viitsinud uurida
    Bastose 13M oleks hea diil, aga millegipärast isegi goal.com sellest midagi veel ei räägi..kahtlane..loodame, et ei lähe nii nagu Krasiciga, et 31.augustini hinda alla kaubeldakse..saaks normaalse meeskonna varakult kokku ja ühised treeninglaagrid tehtud oleks vast ka hooaja algus kindlam mitte nagu kaks viiki (Bari ja Sampa kes mõlemad seria B-s nüüd) ja kaotus esimesest kolmest mängust..sinna see euroopa jäi.

    Kommentaar


      Plaanitakse, plaanitakse aga hetkel ei ole veel kindlat vastast ja aega määratud. Kuidas seal Toriinos elu on kah muidu?
      JUST DO IT.

      Kommentaar


        Torino on väga hea elamiseks..eelistaks igale teisele Itaalia linnale seda..veel on sümpaatsed Catania ja Genova näiteks. Mis jalgpalli puutub siis nagu võibolla võiks ette kujutada, et kodumängude ajal on tänavad mustvalgeid särke täis, siis seda tegelikkuses niiväga pole..samas stata on ka parajalt kesklinnast väljas ja St Alpi on hoopis äärelinnas..toriinokad ise kusjuures nii suured Juve fännid ei olegi..niipalju toriinokaid kui siin tunnen, kes ka jalka vastu huvi tunnevad, siis ollakse rohkem kas Toro või Interi fännid..Sel hooajal sai 4 mängu vaatamas käidud:vs Palermo 1-3 kaotus; vs Manchester City 1-1 viik;vs Genoa 3-2 võit viimaste minutite väravast;vs Chievo Verona 2-2 mannetu viik.Loodame järgmiselt hooajalt parimat.

        Kommentaar


          Millega siis seal leiba teenite või õpite seal?

          Kommentaar


            Official. Juventus make loan signings of Quagliarella, Matri, Pepe and Motta permanent. €10.5m, €15.5m, €7.5m, €3.75m. Total of €37.25m.@antoniolabbate@twitter

            Kommentaar


              Ei suutnud siis ära otsustada et kumba võtta ja kumba jätta kas Matrit või Kugiragirellat? Aga väga vinge et mõlemid saite. Aga Pepe ja Motta? selle 10 milli eest oleksite palju arvestatama mängija saanud.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Ja Lichtsteiner jääbki ostmata...kuna papp on otsas.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Ja Lichtsteiner jääbki ostmata...kuna papp on otsas.
                  See oleks ju ainult hea Juvele, kellele seda Lazio l*ts stainerit ikka vaja.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Ja Lichtsteiner jääbki ostmata...kuna papp on otsas.
                    Ega ühel endast lugupidaval Serie A klubil polegi mingi ebastabiilse vaimuhaige Litsikiviga midagi teha. Serie C vuugitäiteks paras. Haiglasse ravile saata
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kas siis Bastos ja Vucinic jäävad ka tulemata või ?
                      Mottat küll poleks vaja olnud .

                      Kommentaar


                        Vucinic küll teile ei tule, ma loodan et mehel on natukenegi rohkem austust kui mexesel, tõsiselt. Mirko, kui sa tõesti tahad ära minna siis mine, aga ära tee nii nagu Mexes!
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Gazzetta andmeil tehti kell 8 õhtul 10 miljoniga Lazioga diil Lichtsteiner osas: http://www.gazzetta.it/Calcio/Calcio...06728646.shtml

                          Loodetavasti on hea mängija siis. Nüüd ma ei suuda Motta ostu loogiliselt üldse hinnata. Kas Grygerale antakse jalaga ja Brazzole ka? Enne oleks võinud Grygera varusse jätta kui see puujalg Motta osta. Sörensen oli ju hooaja vältel paremgi temast, kuigi naturaalne keskkaitsja,

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Nüüd ma ei suuda Motta ostu loogiliselt üldse hinnata. Kas Grygerale antakse jalaga ja Brazzole ka? Enne oleks võinud Grygera varusse jätta kui see puujalg Motta osta. Sörensen oli ju hooaja vältel paremgi temast, kuigi naturaalne keskkaitsja,
                            Brazzol peaks suvel leping läbi saama, Grygera on 31-aastane hunnik õnnetust, kes eeldatavasti müüakse olematu summaga Hollandisse või Türki ja Sörensen oli oma nooruse kohta hea, kuid üldiselt siiski veel liiga nurgeline ja roheline.

                            Kuid Motta diil mulle miskipärast meeldib. Jah, Motta eelmine hooaeg oli katastroof. Aga samas mina näen Mottas küll potensiaali, et ta teeb veel Cassanit/Maggiot/Balzarettit, kes kõik olid samas vanuses üsna keskpärast, kuid mängutarkuse lisandumisega tõusid Itaalia esikaitsjateks. Ma ei ütle, et see Motta puhul ka nii läheb, aga samas potensiaal on siiski olemas. Ja varumeheks olemiseks peaks Mottal ka praegu piisavalt skilli olema.

                            Teistest tulijates rääkides, siis Pepe diil on ka enamvähem OK, sest on teada, et saab korraliku töörügaja, kes on rahul ka vahetusmehe rolliga. No ideaalmaailmas oleks toodud siis mõni noor ja andekas või Gio tagasi, aga mis sa teed.

                            Q ja Matri tulek tähendab eeldatavasti, et nii IQ kui Amauriboinikov on minemas. Noh, mõlema mehe eest maksti küll selgelt üle, aga seal näiteks Quagliarella puhul on ka selged põhjused ja Matri ehk on isegi seda summat eelmise hooaja põhjal väärt.

                            Kommentaar


                              Ja üldiselt, võttes arvesse meedias räägitava ja eelduse, et juuni lõpuks tahetakse asjad lukku lüüa, hakkab meeskond justkui ilmet võtma.

                              __________________________Buffon
                              Liechtsteiner/(?)_____Bonucci______Chiellini_______Ziegler
                              ___________________Pirlo___________Melo/(?)
                              Krasic_____________________________________Bastos/(?)
                              _________________Matri_____________? (tahaks siis Agüero kirjutada, aga ma olen kindel, et lõpetame Vuciniciga)

                              ____________________Storari/Manninger
                              Motta___________Barzagli__________(laen?)____De Ceglie
                              _______________Marchisio_________Pazienza
                              Pepe__________________________________Martinez/Palladino/Lanzafame
                              ______________Quagliarella________Del Piero

                              Lahkuvad või õigemini lahkuda võiksid Storari või Manninger, Grygera, Brazzo, Grosso, Tiago, Sissoko (kuigi Contele ta väidetavalt meeldivat, nii et mine sa tea), Melo (hea pakkumise korral), Gio (just co-owniti Parmaga), Iaquinta, Amauri ja ehk keegi unus nimekirjast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                ____________________Storari/Manninger
                                Motta___________Barzagli__________(laen?)____De Ceglie
                                _______________Marchisio_________Pazienza
                                Pepe__________________________________Martinez/Palladino/Lanzafame
                                ______________Quagliarella________Del Piero

                                Lahkuvad või õigemini lahkuda võiksid Storari või Manninger, Grygera, Brazzo, Grosso, Tiago, Sissoko (kuigi Contele ta väidetavalt meeldivat, nii et mine sa tea), Melo (hea pakkumise korral), Gio (just co-owniti Parmaga), Iaquinta, Amauri ja ehk keegi unus nimekirjast.
                                Tegin mustaga boldiks, sest unustasid Sörenseni ära ju. Minu meelest kvaliteeti on, vaja ainult mängukogemust, või arvad, et läheb laenuga välja kuhugi parmasse vms.


                                Melost rääkides, siis väidetavalt tahtsime Melo pooli saata ja Raul Meirelese vastu tuua. (Õnneks vist?) Pool polnud huvitatud. Aitab meile nendest portugali mängijatest, 2 x oleme juba ämbrisse astunud.

                                Mottast rääkides, noh jah, kõik võib olla, Balzat hindasin ma juba siis kui meil veel Capello treener oli ja olin väga vihane et ta minema lasime, serie b-s olles just mõtlesin, et hea tema ja chiellini näol meeskonnale noorendust luua Zambro ja Zebinade asemel. Aga nemad müüsid või andsid mängumehe lihtsalt ära. Samas paljud fännid väga ei nukrutsenud ja peab tunnistama, et alles Palermos vaikselt leidis oma mängu. Aga on meil aega Mottaga nii oodata ja kui sveitsi äss on ees, siis pole ju mänguaega ka...selle pärast mõtlengi, et ok, jätame grygera varusse, eeldusel et Lichtsteiner katki ei lähe ja laename Motta kuhugi aastaks vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X