320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Egas siis midagi. Olen jaanipäevast haigena kodus ja ei jõua ära oodata kuna üks loll mängumees nimega Lichsteiner vangla särgi selga tõmbab. Hind peaks ikkagi olema 10 milli ja Lichsteiner maksab omast taskus puuduva 2 milli. On alles idioot. Kas keegi nagu teba ka palju rubentuss palka maksma hakkab talle?
    Milleks minna nõrgemasse meeskonda ja maksta omast taskust 2 milli teades, et teenid natuke rohkem. Ei tea tõesti.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Olen seda ka varem öelnud, aga

      12
      10
      12

      Nazio kohad tabelid tänavusele eelnenud kolmel hooajal- ju siis mees tunneb, et lõppenud hooaja koht oli sinisärkide eneseületus. Ja kui Nazio peaks veidi odavama summa eest Cassani saama, siis võivad pealinlased päris rahul olla.

      Kommentaar


        Juve on vist üldse kõige huvitavam turuosaline sellel orjaturul. Isegi huvitavam kui City, Selsi ja Udi kokku. Kuna igasugu nimedest pajatatakse, siis need ulmelised rahasummad peavad seal taga ikka vist olema. Ja mina olen seisukohal, et kui kulutada, siis ikka korralikult, et tippu tagasi trügida.

        Ma olen üpris kindel, et lõpuks mingid asjalikud staarid kohale tuuakse. Ja noh Vucinici kohapealt mul on tunne, et fifty-sixty et lahkub. Ja kui lahkub, siis jällegi fifty-sixty et just Juvesse.

        Ja mis puudutab paanikaoste, siis alati on ka paanikamüügid. Näiteks Javier "60m väärt ja alla 50m kindlasti ei müüda" Pastore läheb kindlasti suve lõpus korraliku allahindlusega müüki, kui Zambarini lõpuks aru saab, et näe ei ostetagi sellise ulmesumma eest.

        Kommentaar


          Läbi on käinud arvutused, et Juvel peaks olema ca 35 miljonit ründaja, ca 15 miljonit vasakääre, ca 10 miljonit paremkaitsja ja Melo müügist saadav raha keskpooliku hankimiseks ehk mingi 60-70 miljonit eurot (üsna suur osa rahast läks siis nelja laenulolija ostmiseks). Ühelt pool loodetakse summat katta mängijate müümise eest saadud rahadega (sh siis ka palgad), samuti loodetakse, et staadion hakkab üsna kiirelt raha sisse tooma. Ja lõppkokkuvõttes peaks Exoril rahhi olema- kui siin vahepeal spekuleeriti kontserni huvist F1 ostmise osas- ja Juve majandusaruannete numbreid vaadates on üsna mõistlikult turul käitunud (kuigi ainult üleminekusummasid vaadates see nii justkui ei tunduks). Võrreldes kasvõi Morattiga on üsna tühiselt raha klubisse kühveldatud (kui staadionile läinud summat mittearvestada). Samas see jalgpallimaailm on nii kiiresti muutuv- paar aastat olla keskpärane ja igasugused Chelsead, Man Cityd jne uusrikkurid kraabiksid uued fännid ära (sest miks neid peaks huvitama klubi ajalugu) ja seda ei saa ka lubada.

          Kommentaar


            Okei, näib, et Forresti diilile tõmmati juba täna joon alla. Võrksärgipildid peaksid tulema juba täna. Pange onamiskäed sooja.

            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Kas keegi nagu teba ka palju rubentuss palka maksma hakkab talle?
            Väidetavalt: Laziole 9,8 milli, Forrestile 4 aastat ja 2 milli. Ja see 2 milli, mille Forrest "peale maksis" olevat olnud Lazio võlg mehele, mille kohta šveitslane ütles "las ta jääb siis".

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Egas siis midagi. Olen jaanipäevast haigena kodus ja ei jõua ära oodata kuna üks loll mängumees nimega Lichsteiner vangla särgi selga tõmbab. Hind peaks ikkagi olema 10 milli ja Lichsteiner maksab omast taskus puuduva 2 milli. On alles idioot. Kas keegi nagu teba ka palju rubentuss palka maksma hakkab talle?
              Milleks minna nõrgemasse meeskonda ja maksta omast taskust 2 milli teades, et teenid natuke rohkem. Ei tea tõesti.
              oh jumal,mida sa ajad ?nõrgemasse ?
              Sa oled ikka loll .

              Kommentaar


                licht.jpg
                võrksärgipilt!

                Kommentaar


                  Palju õnne,lõpuks saime normaalse paremkaitsja
                  Hiphip urraaa

                  Kommentaar


                    Seni on 45 miljoni euro eest saadud Serie A üks paremaid paremkaitsjaid; potensiaaliga pingiparemkaitsja; Serie A üks paremaid vasakkaitsjaid; tööhobusest äärepoolik, kes oli MMil koondise põhitegijaid (kuigi reaalsuses küll päris koondisetasemel pole); kunagine maailma parimaid mängujuhte, kellel eeldatavasti peaks veel püssirohtu olema; CLi jõudnud meeskonna põhikoosseisu keskpoolkaitsja, kes on eeldatavasti nõus pingil istuma; 20 väravat per hooaeg skoorinud koondise piirimail ründaja ja värav per 3 mäng ründaja, kes eeldatavasti on nõus samuti pingil olema. Seni ei kurda, kuigi 2 olulisemat hanget on veel tegemata ja mööndustega võiks ostud veidi nooremad olla. Ja muidugi ülejääkidest lahtisaamine saab sigakeeruline olema.

                    Kommentaar


                      Kloun, sa võid oma "las ta jääda" jutte kellegile teisele ajada. Laziol pole kellegile palgad maksmata olnud.
                      Teie olete võlgades klubi mitte Lazio.
                      Ja nüüd saabki mees 2 milli palka ja ei näe ei euroopat ega ka top4 sees kohta uuel aastal. Milline üllatus nii sümpaatselt mängijalt. Nüüd vaja veel Muslera ka maha laadida siis peaks moneyhunteritest kõik olema.
                      Aga Lichsteineri peale pahane ei ole. Seda ainult juhul kui Cassani tuleb 7 milliga Laziosse. Ehk oleme parema mehe saanud ja kasumit tuli ka mõnusalt.

                      merda rubentuss
                      Forza Lazio!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Just mõni nädal tagasi minuarust jooksis itaalia ajalehtedes läbi uudis, et Lazio ei ole pikka aega suutnud St Olympico renti maksta ja anti kuni juuni lõpuni aega võlg ära maksta või tõestetakse välja nüüd äkki vähemalt see probleem lahendatud teil.

                        Kommentaar


                          Kui pole kursis Lotito juhtimisstiiliga siis võib sulle tõesti tunduda, et klubi pole võimeline väljaku rentigi maksma. Aga nagu näha on Lotito CONI juba peaaegu põlvini ajanud ja lubab juba ilma raha maksmatagi väljakut kasutada. Seda 2 milli nad täies ulatuses nagunii ei näe. Pole Lotito ajastu võlg...sellest ka see viivitus.
                          Niipalju siis Lichty kohta, et ainuke miks fännidel kahju on tema võitleja hing. Aga kui rubentussi treenerid imet ei tee ja teda kasti tsenderdama ei õpeta pole kahju. Cassani seda oskab
                          Aga palju Õnne teile. Vaene Stephan....peab nüüd trenni tulles ikka meeles pidama, et peldiku paber ja shampoon pole enam klubi poolt. Ikka ise ikka ise
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Uuu on ikka nii kade,et saime Lichsteineri,ei suuda nuttu ikka kinni hoida üldse
                            Ei mis,tore,et sul igav on ja kirjuta,kirjuta naljakas su sitta lugeda

                            Kommentaar


                              Ma vannun käsi südamel. Mul on kahju, et ta lahkus, aga homme on Lotito-Zamparini kohtumine Cassani üle ja siis mul pole enam kahju.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Väidetavalt oleme Keisuke Honda eest pakkumise teinud,võimalik,et lihtsalt kuulujutt,aga oleks hea näha teda Juve särgis .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X