320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui võtta mängijate müümise aluseks nende palganumbrid, siis peaks nö kasutute mängijatega seis olema selline.

    Amauri 4,2 m € - Ükski Itaalia klubi (võttes aluseks, et kõige teravam tipp teda nagunii ei taha) teda hankida ei suuda. Genoa oleks ehk erandiks, kes Tonile pea sama palju plekkis, igasugused Palermod ja asjad on juba eos välistatud. Ma ei imestaks, kui Amaurit tahetaks tasuta ära anda ja ikka keegi ei võtaks. Üsna tõenäoline on "Amauri saab järjekordse võimaluse" ja fännid on pöördes jne stsenaarium
    Tiago 2,8 m € - Seni pole portugallane ise palgakärpega nõus olnud ja selle taha on ka mehe müümine jäänud. Nüüd (vist) on mehel viimane aasta lepingus ja ehk leebub ja ehk saab kuhugi Hispaaniasse/mujale maha ärida.
    Iaquinta 2,5 m € - Itaalias sama palga eest vaevalt ükski klubi teda tahab ja küllap ka seepärast pannakse teda tihti paari Venemaa klubidega. Ausaltöeldes ei kujuta ettegi, mis Iaquintaga saab, sest mees on viimasel ajal väga klaasist (pm suutis esimeses trennis taas kolmeks nädalaks katki minna)- mingi laen oleks ehk tõenäoline.
    Sissoko 2,2 m € - mängutaseme ja palganumbri vahe on enam-vähem balansis ja küllap teeb ka paari nädalaga minekut.
    Grygera 1,6 m € - hollandlased (, mis oleks loogiline sihtkoht) nii palju ei suuda maksta. Türgi ja Venemaa oleksid ehk reaalsed sihtkohad, iseasi, kas huvilisi on.
    Grosso 1,5 m € - Loodetavasti mõned kunagist MMi näinud šeigis ostavad ära, muidu on suht kellad.
    Martinez 1,5 m - Umbes selline summa, mida Fiorentinad ja asjad oleksid nõus maksma- oleks selles plaanis loogiline lahkuja, kuigi potensiaalselt peaks 424 olema 100% tema oskustele vastav formatsioon.

    Ja siinkohal ei pea vist lisama, et suurem osa nendest mängijatest on Secco toodud ja ükski Beppe toodud mängumees (kui tasuta saadud Pirlo ja Toni välja arvata) ei saa üle 2 m € suurust aastapalka (nt Salihamidzic sai eelmisel hooajal rohkem palka kui Krasic). Okei, Toniga on kräpp seis, kuid eeldatavasti tiksub ta veel selle aasta lõpuni oleva lepingu ära, sest on täpselt Amaurilik seis.

    Muidugi võin ma selle "Beppele on antud käsk palganumbrid kõvasti väiksemaks tõmmata" teooriga puusse panna. Aga praegu mulle tundub, et kõik märgid vihjavad sellele ja seepärast on mitmed tehingud ka ära jäänud (Dzeko eelmisel suvel, Agüero sel suvel). Või siis on Beppe ise ulmekooner, võta sa nüüd kinni.

    Kommentaar


      No mina isiklikult leian, et Rossi pole väärt rohkem kui 20, ok heal juhul 25. Sa räägid, et sama vanad jne. Ok, ega ma polegi kindel, et Aguero mingi järgmine Pele on või nii, aga Rossit ma ei näe staarmängijaks pürgimas. Meil on just see puudu, üks staar/täht ründes.

      Ma paneks mehe pm samasse patta Quagsi ja Matriga, ja kuna meil need 2 juba on, ja ostetud välja kah, siis mis mõte on Rossil.

      Pigem siis juba muid osasid meeskonnas tugevdada ja loota/otsida mingi uus mees järgmiseks suveks.

      PM on meil vaja 2-3 aasta jooksul leida DP mantlipärija. Rossi pole DP hair, hea mängija, aga sellega asi piirdub.

      Ja ma pean siiani küsima, et kui mehes nii palju potensi on, siis miks krt sir SAF ise ta nii kergekäeliselt hispaaniasse lasi ja siis üle maksis mingid Berbad ja vigastatud Owenid kohale tõi? Ju siis ikka pole päris "see", ja kindlasti pole Manu mingi noormängijate vastane, uusi noori tuleb ju pidevalt peale kes veteranide kohad üle võtavad.

      Ja kui nüüd Amaurist rääkida, nojah, mis teha, samas kas on mõtet Seccod ka liialt süüdistada. Mäletan, et Milaniga käis konkurents, et kumb selle Amauri ära ostab. Tuli mees ka Palermost kus tegi väga hea hooaja, 15 väravat ja Palermo parim mängija, selline all around tüüp. Esimene aasta väga s--t ju polnud, paljud fännid olid sillas. Seega võiks ju öelda, et esialgu oli oma palka väärt.

      Mis teha et need lepingud nii kivistunud süsteemis tehtud on, et sa ei saa palku mängijatel muuta kui on tehtud mingi 3-4 aastane leping.



      Tegelikult on sul aimu kauaks Amauri leping tehti. Nüüd sai 3 aastat täis. Kas neli aastat, et peame veel ühe suve ootama?

      Kommentaar


        A ja seda kah, peale seda suurt kiidulaulu Marotta osas. Inler siis Napolis nüüd, ja meie tõime Napolist just selle mehe ära kelle koha ta nüüd sai. Ei mina usu, et see Pazienza mingi täht on. Aga tundub, et nüüd teeb pigem Melo minekut.


        JA nüüd tahame mingisugust Polit, ja teadagi kust, eks ikka Sampdoriast. Eriti hale on see, et see kuradi kiilakas rääkis, et Sampi ta tühjaks ei osta. Ja samas on 2 meest juba toodud (väravavaht ja vasak kaitse, mõningate mööndustega võib Quagsi ka siia lisada kuna oli tegelikult ka kunagi Sampi leival). Cassanot/Pazzot me muidugi ei tahtnud, kui oli võimalus...



        Varsti räägime siin, et Vidal pole ka summat väärt, et üle makstud ja mega palk jne. No palju õnne, CL jääbki meil siis unistusteks. Peame ju 1-3 kohal lõpetama uuel hooajal, et CL-s mängida.

        Kommentaar


          Oh näe, Inler 12 milku eest siis Napoli, Marotta suutis sama summa eest Martinezi tuua, ehk siis täiesti tuulde lasta.


          Agnelli võiks üles ärgata, mis respekt saab mul endal Juve vastu olla kui selliseid idiootseid tehinguid tehakse.

          Kommentaar


            See hakkab juba interistade halasid meenutama.

            Muidu Rossi on äss ja Panso ei jaga biiti.

            Opta Sports
            @OptaPaolo Opta Sports
            23 - Only Cristiano Ronaldo, Messi and Negredo were directly involved in more goals than Giuseppe Rossi in La Liga last season. Leader
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Conte: "I don't like to talk about the transfer market with the newspapers. If I do then our targets would treble in price."@twitter

              ps. eikale aasta avatari muutuse auhind.

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Neemelo transferi kohta pole uut infi?
                UUU mis sa tõesti arvad, et Neemelol on ainult üks arvestatav pakkumine lauas? ,ma usun, et mehel on kosilasi küll ja veel ukse taga ega ta ei saa esimese ettejuhtuva klubiga ka lepingut sõlmida...Mees tahab ju ikka oma mahlasemad aastad veeta klubis, mis on võimeline ka mõne euroopa suurkarika kinnipanema.

                Ma usun kui mehel on selline seljatagune nagu juves siis mees kahtlemata skoorimaks rohkem väravaid kui see õnnetu Amuuri.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  See hakkab juba interistade halasid meenutama.
                  No vastupidiselt interistadele on meil põhjust ka halada

                  Aga üldiselt on mul suht pohhuj, kes lõppeks veel lisanduvad, sest mul on Contesse usku. Vastupidiselt Ferrara ja Delneri tegutsemisele on Conte üleminekute osas kõva häält teinud, et kes temale sobiks. Lisaks on kuulda olnud, et mees on metsikult tööd teinud Juve eelmise hooaja mängude vaatamisega, et kõigist mängijatest 100% pilt ees oleks ja kõiki õigesti kasutada saaks. Kasvõi see on äge, et ta esimeste trennidega on juba hääle ära röökinud ja igal pildil on Antonio eriti pissed näoga. Kõik vihjab justkui sellele, et mehel on oma visioon ja tehakse tööd selles suunas, et tiim sellele vastaks. Vastupidiselt siis Ferrarale, kes suutis pressikonverentsidel suuri sõnu teha (Juve hakkab mängima Barcalikult) ja Delnerile, kes oli lihtsalt muna.

                  Kommentaar


                    Huvitav palju iga Aguero värav meile maksma läheb Copal...?

                    Kommentaar


                      0 jaapani jeeni on minu pakkumine.

                      Kommentaar


                        Shamrock Rovers muidu, kellega Flora täna meistrite liigas esimeses eelringis mängib siis kohtus eelmine aasta esimeses eelringis Juve-ga..küll euroopa liigas.. tulemust ei mäleta, aga isegi Amauri sai seal jala valgeks. Ja muidugi ikkagi natuke naljakas, et Narva Trans mängib euroopa liigat aga Juve mitte.

                        Kommentaar


                          see on jah naljakas et Transil üldse veel mingit liigat mängida lastakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                            Shamrock Rovers muidu, kellega Flora täna meistrite liigas esimeses eelringis mängib siis kohtus eelmine aasta esimeses eelringis Juve-ga..küll euroopa liigas.. tulemust ei mäleta, aga isegi Amauri sai seal jala valgeks. Ja muidugi ikkagi natuke naljakas, et Narva Trans mängib euroopa liigat aga Juve mitte.
                            Kui sellest juba rääkida.
                            3-ndas ringis kohtusid .
                            Ja sealt ei tulnud Juvel kerge võit,kodus 1:0(Värav: DP-lt ) ja võõrsil 2:0 (2X Amauriboinikov).
                            Usun,et kui Flora siit edasi saab,siis on suht võimas..

                            Kommentaar


                              #särgihuumoreisure


                              -e-

                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Mis teised arvavad siis sellest uudisest, et tahame Rossiga koos Capdevilla ka tuua.

                                Klassi mehel ilmselt on, kuna mängib vasakut kaitset põhis selles supergigamegahüperhispaania koondises. Samas, vanust nüüd juba 33.

                                Odavalt peaks kätte saama, aga ei ole just väga pikas perspektiivis ost, samas De Ceglie ja Ziegler veel murdeeas (jalgpalli mõistes), seega kogenum kaitsja ei teeks paha, ning võrreldes Grossoga on Capdevilla siiski hea mängumees aastaringselt. Aga natukene ikkagist paneb mõtlema, kardan, et pärast lõpeb asi sellega, et hakatakse teda vasakul äärel "winger"ina mängitama. Kuna ei suudeta LW positsioonile meest leida või osta.

                                Rossiga peaks mehel muidugi hea klapp olema seal vasakul äärel. Aga alati on ka hirm, et hispaania mängumees ei löö serie a-s läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X